JSOU UMĚLÉ NEHTY PEKLO?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
stric
762 příspěvků 9.3.13 23:16
@blacken píše:
@Mylady2 Tak věřím, že by to mohlo být pořád o kousek lepší - za předpokladu, že by na nich někdo nespáchal třeba toto:http://data.nehtyprofi.cz/banner3.png

Jo tak přesně tohle měla ta holka v tom metru, jen modré

Dlhonožka
269 příspěvků 9.3.13 23:30
@Lachenauerin píše:
Už několikrát se mi stalo, že jsem kamarádku nebo známou pochválila, jaké má pěkné nehty, a vzápětí dostala odpověď, že jsou umělé (většinou s nějakým vysvětlením typu, že její vlastní jsou buď příšerné, nebo že je to takto pro ni pohodlnější a snadnější na údržbu). Takže si opravdu netroufnu prohlásit umělé nehty za peklo. To, že se něco často – nebo i většinou – dělá špatně, neznamená, že je to špatné jaksi an sich.

to je fakt!

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 23:37

@stric zase na druhou stranu.. Kdyby ji nekdo prepadl, je to solidni obrana:-)

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 23:37

@Mylady2 Nebo si vypichnout oci?

stric
762 příspěvků 9.3.13 23:39

@real.blond Podle toho, jak tu ruku držela, by asi v případě přepadení začla ječet „dělej si, co chceš, ale dej pozor na nehty“ ;)
Já mám svoje vlastní nehty hodně pevné, hlavně na palcích skutečně tvrdé, no a sice takhle dlouhé je samozřejmě nemám, ale myslím, že kdybych s tím někoho dloubla, nebylo by mu všechno jedno :-)

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 23:41

@stric Tak ono asi dost dobře nejde držet ruku s tímto nějak přirozeně… nedejbože se držet tyče aniž by se jí zapichovaly špičky do ruky??? :-D

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 23:43

@stric :D :D mimochodem prirodni nehty jsou daleko ostrejsi nez umele.. Vazne vrazedne nastroje:-)

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 23:44

@real.blond můžu potvrdit:-D hlavně když se ti nechce použit pilník!

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 23:47

@Mylady2 ja se takhle jednou rizla do ucha. Jsem zvykla na umele a ty jsou „tupe“. Ale prirodni a jeste rovne, jsou fakt ostre

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 23:54
@real.blond píše:
@blacken :D s takovyma nehtama bych chtela jist rukama.. S tim, co by zbylo za nehtama by se najedla cela rodina:D

Navic je to multifunkcni, da se to pouzivat i jako hulky ( to jsou u me ty asijske vlivy:-) ).

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 23:57

@lioncity :D :D a nebo pletaci jehlice!

stric
762 příspěvků 10.3.13 00:00

@blacken Ona se právě nedržela. Celou dobu balancovala a prsty měla úplně natažený.
Já jsem obecně k různým módním výstřelkům velice tolerantní, ledacos se mi i opravdu líbí, spousta věcí mi připadá šílená ale zajímavá, a nakonec i když se mi něco konkrétně nelíbí, v podstatě mi to nevadí, beru na vědomí, že se to líbí tomu, kdo to nosí, a výkřiky „jak proboha může…“ si nechávám od cesty. Problém s tím začínám mít v momentě, kdy vidím, že ta osoba svůj vlastní výstřelek příliš nezvládá. Superdrápy, no budiž, ale když pak nejen že nemůže ruce normálně používat, ale dokonce je ani nedokáže volně mít v nějaké přirozené poloze, nebo extrémní podpatky, na kterých neumí chodit, zběsilý účes, při kterém se ale nesmí otočit hlava… tohle už je moc i na mě.

blacken
2464 příspěvků 10.3.13 00:20

@stric A co teprve, kdyby balancování nezvládla a při pádu do někoho ty drápy zapíchla… :-D

nanjua
1153 příspěvků 10.3.13 00:24

Pokud na pohled poznám, že jsou umělé, tak to peklo je. Pokud vypadají hodně přirozeně a o umělosti ví jen nositelka a né všichni na kilometr daleko, tak proč si trochu „nepomoct“? Všichni nemají nehty od přírody útlé a dlouhé. Je ale škoda, když si holka s pěknými svými nehty nechá naimplantovat lopaty s obloučky delšími než lůžko.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 03:39

Umele nehty jsou peklo aspon vetsinou. Jinak damy, mohu se zeptat, co mate na te francii? Opravdu to neni sexy a podle me to ani nepusobi elegentne…

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 03:41

@stric boze! neco takoveho mela divka, kterou jsem jednou pozval na rande…bylo prvni a posledni…myslim ze vsichni chapou proc

Gorilka
1394 příspěvků 10.3.13 09:27
@blacken píše:
@Mylady2 Tak věřím, že by to mohlo být pořád o kousek lepší - za předpokladu, že by na nich někdo nespáchal třeba toto:http://data.nehtyprofi.cz/banner3.png

Hmm, stilleta, s těma se fakt blbě štípe dříví ;-)

catherinne
13518 příspěvků 10.3.13 09:40

@Johny Sixx že vy jste se o sebe bál… Určitou část těla si v tom nedovedu představit :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 10:26

Klasicke umele nehty, jakkoli upravene, moc nechapu, zvlast pokud nekdo tvrdi, ze je ma kvuli svym vlastnim nekvalitnim nehtum. Vzdyt umele nehty kvalitu vzdy zhorsuji, po jejich sundani vypadaji po delsi dobe vlastni nehty uplne katastrofalne! Ja mam svoje nehty celkem kvalitni tvarem a pevnosti, ale nedrzi mne na nich zadny lak. K narozeninam jsem dostala poukaz na gel lak, tak jsem si rikala, bude ples, tak to zkusim. Lak se nanasi na vlastni nehet a tvrdi se UV lampou. Pani, co mne to v salonu delala mela stejne dlouhe spicate nehty, jako jsou o kousek vys ty ruzove, nalakovane take jen ty spice ale priserne fialovou. Samozrejme slusny odrost. Obcas se zapomnela a tu spici pouzila jako nastroj k uprave mych nehtu. Ja jen sedela a nezmohla jsem se na slovo. Az venku me napadlo, co vsechno jsem ji mela rict. Jinak ten gel lak udelala moc pekne a drzi uz vic jak tyden. Nechala jsem si tedy udelat tu zde obcas proklinanou francii. Nehty mam z duvodu me profese spise kratke. Mne se francie libi. Pokud nekomu pripadaji bile spicky neprirozene, tak pro me je to stejne jako cervene rty, stiny na vickach, linka na vickach, ruz na tvari. Taky prece barevne zvyraznujete neco, co normalne tak vyrazne neni. A i nenalakovane nehty maji tu spicku barevne jinou nez zbytek nehtu, jen ji tou bilou zvyraznite. Rekla bych, ze francie je bud libi nelibi a ne peklo nepeklo. Umele drapy peklo pro me jsou. Ale gel lak by pro nekoho mohla byt dobra alternativa misto umelych nehtu.

catherinne
13518 příspěvků 10.3.13 11:11

@bertulka ale gel lak taky vlastne kazi prirodni nehty. Tim, ze na nich neco je, rostou slabsi, nemusi plnit tu ochrannou roli, kvuli ktere je mame. Taky jsem ho vyzkousela, libilo se mi, ze mi lak drzi tri tydny. Ale po roce se nehty zacaly trepit a lamat a trvalo pul roku, nez se daly dohromady. Takze uz bych do toho taky nesla. Ale mam pekny, mandlovy tvar a nehty i narostou, tak se mi to rika. Mi slo jen o to lakovani.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 12:51

@catherinne to mate pravdu, ale není to taková vrstva jako celý umělý nehet, takže ten vliv na nehet bude menší a pomalejší, je šetrnější. Ale já se taky vrátím ke svým přírodním nehtům. Ještě malá poznámka, četla jsem, že UV lampy v sušičkách mohou být stejně škodlivé jako v solárkách. Ale nevím, co je na tom pravdy.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 15:13

@catherinne Presne tak..=)))))

blacken
2464 příspěvků 10.3.13 17:37

@bertulka Tak jasně, že to nehtu nedělá moc dobře (stejně jako barvy na vlasy, bělení zubů atd.). Ale pokud už někdo špatné nehty má a přesto chce mít delší/ lepší tvar (třeba ty co jsem sem dávala se jakoby zužují, což se dá lehce korigovat umělým nehtem), tak se dají udělat přirozeně a nepekelně. Prostě ač jsem to nezažila, dokážu dost dobře pochopit, že někdo nechce chodit s ošklivými nehty a raději zvolí umělou alternativu.

Rosalyn
925 příspěvků 10.3.13 18:03

Já nemám úzké a dlouhé nehty, ale přesto si myslím, že moje nehty jsou pěkné a jsou i zdravé, takže o umělých ani neuvažuji. Mám je nakrátko ostříhané.

Kemia
421 příspěvků 10.3.13 18:11

Tak já úplně nesouhlasím s tím, že umělé nehty zničí ty přírodní. Vrchní vrstva nehtu se musí zbrousit, ale pokud jsou nehty udělané dobře, přírodní zas tak zničené nejsou. Většina lidí, co si zkusí umělé, je potom orve a s nimi i vrchní vrstvu svých nehtů. Kdyby gel byl sundaný opatrně pilováním, vlastní by nebyly v žádném případě nijak extrémně zničené.
A delším nošením umělých nehtů se prodlužuje nehtové lůžko (ideální pro hryzaly) a nedělají se záděry. Takže nakonec po sundání můžou původní příšerné nehty vypadat líp než před. Ale chce to šikovnou nehtařku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek