JSOU UMĚLÉ NEHTY PEKLO?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Rosalyn
925 příspěvků 10.3.13 18:18

A co metoda p-shine, zkoušel někdo?

Miluna Mia
194 příspěvků 10.3.13 19:03

Jsou.

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:26

@Rosalyn Za sebe muzu doporucit. Byla jsem v salonu, ale da se to zvladnout i doma. Zda se mi, ze doda nehtum prirozenejsi lesk nez lak. Nejake zlepseni kvality nehtu jsem ale nepozorovala.

Příspěvek upraven 11.03.13 v 19:36

system_error
855 příspěvků 11.3.13 19:24
@i-vana píše:
@system_error Jeste k tomu „vypadat jako prave“… Myslela jsem, ze puvodnim cilem tech ruznych umelych veci jako ras, vlasu, nehtu, zubu je napodobit co nejverneji prirozenou krasu. Tedy, ze lide, co vas znaji, samozrejme poznaji, ze nejsou vase, ale cizi by to poznat nemeli.Mne se treba nelibi ani ciste bile porcelanove fazety na zubech. Protoze jsou proste neprirozene. Pritom by stacily treba dva odstiny a vypadaly by jako krasne prirodni zuby.

Původním myšlenka to možná je, ale záleží na pojetí. Když jsem si nabarvila vlasy namodro, tak jsem nečekala, že to nikdo nepozná :-)
Ale to už je o přístupu k věci, pro někoho je důležité, aby to vypadala co nejpřirozeněji, mě na tom třeba nezáleží, a jako v případě modrých vlasů, někdy právě chci vypadat nepřirozeně.

blacken
2464 příspěvků 11.3.13 19:50

Teda dneska jsem v HM potkala asi to nejpekelnější, co jsem zatím viděla - nehty tak 3cm přesah - hranaté, konce průhledné s nějakou natištěnou kytičkovou aplikací - tam snaha někomu nakecat, že jsou vlastní už ani nebyla… Měla jsem chuť zahodit nákup a prchnout. Jsem dost zaujatá i proti nehtům Lany Del Rey - ale tam to pochopím v rámci stylu. Tahle slečna žádný styl neměla už od pohledu…

dost_bot
2071 příspěvků 11.3.13 21:18

Ta výše zmiňovaná slečna z metra s několikacentimetrovými drápy je Ruska a občas jezdí i se svou kamarádkou, která má nehty podobně dlouhé a barevné. Celý vagón pak zírá jedním směrem :-)

Jinak umělé nehty jsou podle mě buď hrozné nebo v nejlepším případě jakž takž. Ale pěkné snad nikdy, maximálně zdálky. Zblízka je to vidět, je vidět i ta odlišná práce s nimi, a navíc - spořivá česká žena, takže běžně jsou vidět výrazné odrosty :-(

kofila
102 příspěvků 11.3.13 23:15

@Rosalyn P-shine soupravu mám doma. Taky jsem nezpozorovala nějaké zlepšení struktury nehtu, ale je pravda, že jsem to nepoužívala nějak extra dlouho, ani příliš pravidelně. Z pohodlnosti jsem se vrátila k laku bezbarvému.

andyskr
10 příspěvků 24.2.21 11:19

Zdravím. potřebovala bych radu. Jak sundaváte gelové nehty tak, abyste si nezničily ty svoje? tady https://www.e-nehty.cz/…elove-nehty/ píší o namáčení, nebo pilování. Na internetu jsem našla i další způsoby, tak nevím který bude ten nejlepší. Ráda bych slyšela nějakou ověřenou „praktiku“ moc děkuju

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek