"Jugoslávie" včera a dnes

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
jedrilica
576 příspěvků 16.12.15 04:26

@pavla.ku @moninika @Dalmitka Mně se všechny ty písničky hrozně líbí, když je slyším tam. Tady mám pocit, že hlavně ty lidovky jako by tolik nefungovaly. Díky moc za odkazy, asi to byly jenom předsudky. :-)

Jednu pro dobrou náladu. Při focení moc nespolupracovali, ale bylo to jak setkání třetího druhu :-)

jedrilica
576 příspěvků 16.12.15 04:30

A ještě k snídani ty správné krafne :-)

jedrilica
576 příspěvků 17.12.15 00:53

@janulik03 Důkaz Vánoce 2013 :-) Jedno z těch větších odpočívadel v Chorvatsku, nezáleží na tom které, všechna vypadala takto (26. 12.), jesličky ve Skradinu u vchodu do starého města, oběd v Šibeniku na nábřeží (27. 1.), výzdoba starého Šibeniku, opalovačka na Pagu (28. 12.)

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.15 12:48

@jedrilica už sa teda len vykupať, moj by to asi dal teda. Ja by som čakala s teplým čajom a dekou na brehu. :D:D
A tiež s ubytovaním by asi nebol problém.
Dík, že ste si na mňa spomenula.

jedrilica
576 příspěvků 17.12.15 13:00

@janulik03 Na koupání to úplně nebylo, ale teplý čaj a deka nebyly potřeba. Bydlení jsme pro jistotu měli zajištěné předem v Šibeniku v hotelu na nábřeží, ale určitě by se v soukromí dalo sehnat i na místě. Ale chtěli jsme mít zajištěný pohled na moře. A byli tak hodní, že nám extra přinesli snídani v 11, i když se podává jen do 10 hodin :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.15 14:13

@moninika Tohle jsou holt fotky reálu, ty dovolenkář jedoucí jednou za rok do penzinu nebo hotelu prostě vidí. Je to všude. A na Balkáně dvojnásob :-(

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.15 14:20

Vzpomněla jsem si, jak jsem jako velmi mladá zahlídla v Igrane v TV v restauraci Pretty Woman. Titulek „Daj mi bezplatno?“ a jemu podobné učinil večeři s rodiči aspoň trochu snesitelnější :-)

jedrilica
576 příspěvků 23.12.15 01:37
Okamžik Netrefil
4 příspěvky 31.12.15 18:30

Za téměř všechno týkající se otroků můžu Řimane, protože římské právo nerozlišuje mezi dětem a otrokům (jsou to spíš věci než lidé) puvodně to neuměli aní všichni ostatní, včetně Slovanů.

Promiňte za otravování a pidgin češtinou, jinak se mějte hezky a vraťte se brzy zpátky.

Bez vas je tady hrozně zima. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek