Kabát s velkým K

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
MarryJu
312 příspěvků 27.11.17 15:59

@giuliettka Prosim, do toho!

kalivrata
430 příspěvků 27.11.17 16:00

@giuliettka Neplačte a pište, stejně by Vás bylo s náhubkem škoda.

Demode
1932 příspěvků 27.11.17 16:58
@MP blanka píše:
No a ak chce niekto vedieť ako je to u mňa, tak vychádzajme z ceny kostýmového zapodšívkovaného saka a to je medzi 45 - 70 €,čo je cena za prácu, bez prípravy.

Škoda, že bydlíte tak daleko, hned bych si u vás nechala ušít kabát v prodloužené délce, tj. něco co se v běžných obchodech nevyskytuje.

Paris1789
3242 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 17:00
@giuliettka píše:
Mňa tak svrbí klávesnica, téma kabát od švadleny verzus konfekce… ja sa tu snáď asi rozplaem, že nemožem dať priechod svojím emóciam. :-D

napiš, co cítíš potřebu světu sdělit, mou orientaci na kabáty PF tím nezvrátíš a myslím, že ani světový mír

Demode
1932 příspěvků 27.11.17 17:11

@MP blanka… i když teď jsem našla dlouhé až na paty na verino.cz, za osm tisíc, ale jsou vyprodané. Materiál vlna, polyester, polyamid, kolik čeho nepíšou a to je podezřelé. Stejně, já bych si musela napřed sáhnout a pořádně prohlídnout, nedala bych osm tisíc jen tak podle obrázku.

MP blanka
1709 příspěvků 27.11.17 17:49

Napriek tomu, že som tu zverejnila že, a za koľko šijem, myslím si, že niektoré veci sa ušiť na zákazku neoplatia. A kabát je jednou z nich. Pokiaľ nie je zákazníčka skutočne celkom mimo konfekčné veľkosti, prípadne pokiaľ nehľadá niektorý skutočne neobvyklý model, myslím že sa dá, pri troške trpezlivosti, nájsť aj hotový. Zvlášť dnes, keď je toľko ľudí zvyknutých na predvýber zo zásielkových obchodov, teda môžu si objednať, vyskúšať, omakať a alebo zobrať, alebo nie. Čo to hromadné prevážanie tovaru z jedného konca nielen našej krajiny na druhý urobí z ekologického pohľadu, je iná vec. Čím, samozrejme nechcem povedať, že neušijem, ak je záujem. Ak sa niečo, z môjho pohľadu oplatí, sú to kostýmy, zvlášť tie priliehavé, a pri komplikovanejších postavách nohavice. No, pri nepravidelných postavách toho bude asi viacej. Koniec, aby ste ma neobvinili z robenia si reklamy.

marikahr
798 příspěvků 27.11.17 18:01

@Demode neriskovala by som, pokial by to zlozenie za nieco stalo, uviedli by to tam

DRW
2038 příspěvků 27.11.17 19:17

@Demode pockejte na vanoce PF miva pravidelne vyprodej a kabaty maji opravdu pekne.

giuliettka
2937 příspěvků 27.11.17 19:52
@Paris1789 píše:
napiš, co cítíš potřebu světu sdělit, mou orientaci na kabáty PF tím nezvrátíš a myslím, že ani světový mír

Ale ja som na strane konfekcie, čo sa kabátov týka, takže ja by som ťa do PF hnala. :-D

Mulberry
45 příspěvků 27.11.17 21:30

Kabát z PF jsem měla 8 let a 100% spokojenost. Kdybych si nachala kabát šít, tak podle toho starého. Už je přece jen onošený a taky okoukaný.
Bohužel letos jsem si v PF zatím nevybrala, možná jsem neviděla všechny, co mají.

weruberu
1249 příspěvků 5 inzerátů 28.11.17 06:15

Já bych si v PF vybrala kabát vždycky, také je všude doporučuju…jen bych potřebovala, aby mi přidali ještě jednu velikost :-) Minulý rok jeden model v 32 ušili, letos nic.

TinaV
284 příspěvků 28.11.17 07:45

@weruberu - trochu odlehčím, já dostala v neděli 3 zákusky, že jsem na hranici vychrtlosti - velikost 38, kolik by jste jich asi dostala vy. :D

weruberu
1249 příspěvků 5 inzerátů 28.11.17 08:53

@TinaV :-D :-D u nás by se dlouho neohřály

rozmlsaná
424 příspěvků 28.11.17 13:41

Při procházce městem mně zaujal kabát za výlohou. Měli krátké, dlouhé, se zipy, knoflíky a s kapucí. Nějak jsem si neuměla vybrat, tak mi paní prodavačka nabídla možnost výběru barvy ze vzorníku. Já chtěla navíc užší rukáv a nechtěla prošití na prsou, které krátké kabátky měli. Mam krátký kabátek ušitý na zakázku za 3700 Kč. Fotkou se pochlubim až budu zas v cizině. Na vysavače je uvedena firma Naty style a ještě jsem se nedívala zda mají webové stránky. Složení viz obrázek.

Matmys
2073 příspěvků 28.11.17 14:11
@rozmlsaná píše: …Na vysavače je uvedena firma Naty style…

Já jsem marně pátrala, proč se mám koukat na vysavače, než mi došlo, že je to půvabný překlep. Ale já vždycky čtu tak blbě, že jsem nejdřív nevěděla, jestli není chyba v mém oku.
Tak to jste mně dostala :)

rozmlsaná
424 příspěvků 28.11.17 14:16

@Matmys no můj telefon ví lépe než já co chci napsat. Znáte to :)

Matmys
2073 příspěvků 28.11.17 14:19

@rozmlsaná
Znám. Mám i tahák na vypnutí (protože to vždycky zapomenu).
Soubor jsem pojmenovala „zk. urvena T9“

rozmlsaná
424 příspěvků 28.11.17 14:54

@Matmys zk. určena T9 :) :)

rozmlsaná
424 příspěvků 28.11.17 14:55

No tak přesně takhle to vypadá :)

kozakm
2 příspěvky 05.12.17 19:11

Co Massimo Dutti na Chodove?
https://www.massimodutti.com/…c680658.html

MP Vera
261 příspěvků 05.01.18 21:27

Tak jsem nakonec pořídila v Pietro Filipi a na rovinu přiznávám že to byla trochu (drahá) znouzectnost - černou jsem chtěla ze všech barev nejméně a díky střihu je mi trochu volnější (stahuju páskem), ale už jsem ten kabát tak potřebovala že jsem ho po několikadenním přešlapování koupila. Je dobře ušitý, teplý, díky šálovému límci stylově variabilní.
http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html
Jinak jsem prošla VanGraaf, Debenhams, Marks and Spencer, COS, i do levných řetězců jsem nakonec koukla a výběr byl dost zoufalý, všude prošívané bundy na sto a jeden způsob, kabáty nic moc - malý výběr a všechny na jedno brdo. Moc se mi líbily jen kabáty v COS a tam jsem byla přesně mezi velikostmi, takže nic.
Ještě jednou děkuji za tipy.

top topic
967 příspěvků 05.01.18 22:44

@MP Vera: nevidim poradne latku, ale kabat jako takovy vypada krasne.

Ad cena za usiti: nechavala jsem si na podzim sit kabat a cena za usiti byla 6300. Latky jsem mela myslim 3 metry, cca 4200 vcetne podsivky a knofliku. Delka tak 10 cisel pod kolena, hodne siroka sukne. Material je 100% vlna, vzor rybi kost. Celkem tedy 10,5 tisice. Vim, ze cena za usiti nejakeho podzimne-jarniho plaste/kabatu byla asi o 1400 vyssi, protoze tam bylo dost lepeni, podlepeny byl cely plast.
Krejcovou mi kdysi tady na Pekle doporucilo jedna pani, ktere budu asi nadosmrti libat ruce:) Nove zakazniky jiz nebere. Az to moje krejcova zabali a odejde do duchodu, tak nevim, co budu delat. Jako vazne.
Ad nejaka modnost, to vubec neresim, nechavam si sit to, co se libi a sedi mne, nejen u kabatu. Jestli je v mode ten a ten typ limce, rukavu, vystrihu, delky sukne, nebo barva, je mi uplne jedno.

marikahr
798 příspěvků 05.01.18 23:01

@MP Vera krasny kabat, super zlozenie, nech sa vam dobre nosi :-)

Jordaan
8487 příspěvků 05.01.18 23:33

@MP Vera

Ten je krasny, at se Vam dobre nosi.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek