Kabelka + igelitka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
MP estate
150 příspěvků 10.04.14 19:46

Damy z Prahy, doporucujem zajst do DBK na Budejovickej. Maju tam kvalitne skladacie tasky s dlhym uchom, ktore sa daju zlozit do kabelky do rulicky. Nosim v tom nakup uz 3 rok.

Šošanah
1224 příspěvků 10.04.14 22:09

@Oldyn @stes No co, má to na lítání po Dejvicích.

Špionka
1 příspěvek 11.04.14 14:50
igelitka je to pravé peklo!!!

Sss

Příspěvek upraven 05.06.14 v 14:57

Zebra33
2038 příspěvků 11.04.14 15:10

@MP estate - muzu se zeptat kde presne v DBK? Mam na mysli v jakem obchode/na kterem patre. Ze bych o Velikonocich zasla omrknout.

Matmys
2316 příspěvků 11.04.14 15:34

@Zebra33
Myslím, že to bude v SS (SsuperStore), to jejich první patro (teď nevím, kolikáté patro to je v DBK)
Ale asi bude o trochu dražší než ta z Ikea.

Zebra33
2038 příspěvků 11.04.14 15:44

@Matmys - jestli je to v SuperStore, tak tipuju, ze pujde o ty vyse zminovane Reisenthel.

MP estate
150 příspěvků 11.04.14 15:51

Ano je to v Superstore a jedna sa o znacku Reisenthel. Je sice drazsi nez z Ikei ale jee t fakt uzasna kvalita, nosim ju uz 3 rok a stale vypada dobre…

007bohunka
658 příspěvků 11.04.14 17:57

@MP estate Já mám většinu tašek od Reisanthel a jsem spokojená, hlavně se tam vejde hodně věcí.

Okavango
117 příspěvků 14.04.14 10:23

A co s igelitkami? Jestli mám doma něčeho hodně, tak igelitek. Jeden velký šuplík. A i když se o to nijak nesnažím, stále přibývají (nakupovat chodím také s látkovými). Také se Vám igelitky kupí? Co s nimi děláte?

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.14 10:28

@Okavango Kupí se mi strašně, přestože si co nejvíc nosím do obchodů vlastní tašky. Využívám je na balení „mokrého“ kuchyňského odpadu, sbírám do nich trus cizích koček ze zahrady (tam je jich spotřebuje fakt hodně!), vystýlám jimi menší odpadkové koše v práci, a hlavně vymýšlím, na co spotřebovat ty ostatní.

Zebra33
2038 příspěvků 14.04.14 10:36

@Okavango - vidite, ja naopak tuhle hledala nejake rozumne vetsi igelitky na uskladneni zimniho obleceni (v tech igelitkach to pak jeste nastrkam do velke krabice, ale nechci mit vsechno na jedne hromade) a nemohla jsem zadne doma najit. Do igelitek si jinak balim obleceni treba do kufru pri cestovani - prijde mi to prehlednejsi nez lovit ponozky ze vsech koutu kufru a kdyz se mi vylije treba telove mleko, je ta igelitkova vrstva navic fajn. Nebo treba lahve na vraceni davam do igelitek (muze se uspinit). Nebo kdyz presazuju kytky a nechci mit vsude bordel, tak si pod to dam velkou igelitku.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.14 10:44

@Zebra33 Ty velké igelitky jsou využitelné pohodě, ale mikrotenové sáčky od pečiva, to je mor.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.14 10:46

Igelitky používám na tříděný odpad - plasty, papírové tašky pak na papír. Přesto se kupí.

Zebra33
2038 příspěvků 14.04.14 10:50

@Lola - pokud je ten sacek od peciva, tzn. po vyklepani drobku cisty, pouzivam na prekryti vlasove masky:). Napatlam masku, zabalim hlavu (rozumej pouze vlasovou cast ;) ) do pytliku a pres to turban z rucniku. Maska ma v takto vytvorenem teploucku lepsi efekt.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 14.04.14 10:59

Doporučuju Envirosax, stojí sice dvě stovky, ale dají se dát přes rameno, v pohodě unesou 10 kg brambor a mají je v mnoha různých barvách i vzorech. Mám dvě, nosím je už několik let a jsou pořád celkem pěkné. Jednu jsem kupovala v papírnictví Albi, druhou nahoře v DBK na Budějovické, ale jsou to asi 3 roky.

crazydaisy
864 příspěvků 14.04.14 15:16

Mikrotenové sáčky od pečiva používám na kočkolit nebo do nich loupu a čistím zeleninu. Mám pocit, že kdybych to hodila do odp. koše volně, bylo by to hned „cítit“.

catherinne
13497 příspěvků 14.04.14 15:34

@crazydaisy ba co víc, ono by to přímo smrdělo :-)

crazydaisy
864 příspěvků 14.04.14 15:37

@catherinne správně :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek