Kabelka LV

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 11:40

@Mylady2 To mě překvapuje, já jsem zatím všude kápla na skoro stejnou cenu…
Nicméně myslím, že asiaté co plení Pařížskou jsou hlavně z bývalých sovětských republik, a to i proto, že u nich inkriminované značky nemají zastoupení, na ceně bych řekla, že jim extra nesejde.

real.blond
6688 příspěvků 2.5.13 11:42

@lioncity ja nerikam, ze se to stalo, ale klidne se to stat muze. Kazda mame jiny nazor na vec, nic vic:-)

@Sekhmet a taky nemusi platit clo.. to je taky velky plus

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 11:47
@real.blond píše:
@lioncity ja nerikam, ze se to stalo, ale klidne se to stat muze. Kazda mame jiny nazor na vec, nic vic:-)@Sekhmet a taky nemusi platit clo.. to je taky velky plus

A jo, tak, takze takova vlastni analyza vyvoje trhu, tak to je potom jina. Ja bych se nebala, on to kvalifikovany management urcite zvladne, pripadne ho vedeni obmeni a zvladne to ten novy :-)

real.blond
6688 příspěvků 2.5.13 11:50

@lioncity zadna vlastni analyza vyvoje trhu. Do takovych uvah se fakt nepoustim. Akorat rikam svuj nazor.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek