Kabelka Prada - originál?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klarkach
5 příspěvků 11.12.17 08:57
Kabelka Prada - originál?

Ahojky všichni, mám velikou prosbu. Prosím všechny kteří se vyznají v originálech kabelky Prada o radu. Mám v úmyslu si pořídit tuto kabelku, protože jsem o ní vždy snila, zatím tedy ještě uvažuji a rozhoduji se mezi značkou Prada a Louis Vuitton, nevím která je lepší…Každopádně mi jde o to aby to byl originál. Našla jsem jednu kabelku na internetovém serveru, slečna jí nabízí za cenu 19 tis. Vkládám sem fotky, budu moc ráda za všechny Vaše rady jestli do toho jít, nebo ne…
Předem děkuji moc :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jordaan
8738 příspěvků 11.12.17 09:45

@klarkach

Vykasli se na to. Usetri k tem 19 jeste par tisic, bez do Parizsky a kup si pismenkovyho LV v originalnim obchode. Je to mnohem lepsi, nez asi fejkova Prada za temer stejne prachy.

ajatar
672 příspěvků 11.12.17 13:27

@klarkach Nesla by som do toho ani za nic. Ani keby ta kabelka bola prava, nikdy by som nekupovala taku drahu vec na inzertnom serveri, kde neexistuju ziadne zaruky toho, ze predajca tovar skutocne odosle.

klarkach
5 příspěvků 11.12.17 13:31

Děkuji moc za názory holky a máte pravdu: nikdy není záruka toho že se jedná o originál a takový ten „vnitřní šotek“ nejistoty by ve mně stále hlodal, takže na to prdím a prostě počkám a pak půjdu na jistotu do obchodu…Máte jinak zkušenosti co se týče třeba kvality materiálů u Louis Vuitton nebo Prady? Určitě bych chtěla koženou kabelku, aby nějaký ten pátek vydržela…:)

paviocko
70 příspěvků 15.12.17 13:03

Omlouvám se, asi se naštvete, ale za ty peníze bych radši jela na dovolenou… Lidi kolem si budou stejně myslet, že je to fejk i když to bude originál, nevím, ale prostě dát takové peníze za kabelku, kterou má s prominutím každá načančaná slečínka (i když samozřejmě fejkovou) mi přijde jako hrozné vyhazování. Ale samozřejmě chápu, že když po něčem toužíte, chcete si sen splnit.

klarkach
5 příspěvků 15.12.17 13:19

Vůbec nemám důvod se naštvat, za Váš názor jsem naopak ráda. Podle mého názoru je v životě každého něco co se mu líbí, každý sní o něčem jiném: někdo si chce pořídit nové auto, někdo kabelku či kosmetiku svojí oblíbené značky, nebo šperky, někdo rád cestuje…Každý investuje do toho co uzná za vhodné. Podle mě tedy nejsou v principu peníze za nic vyhozené pokud to splní svůj účel a dotyčného to uspokojí ať už se jedná o cokoliv. Myslím že je to tak v pořádku že je každý zaměřený na něco jiného, protože jinak by byl svět nudný. No a já se rozhodla že si udělám radost právě kabelkou, protože se mám ve svém životě za co odměnit, plánuji to už dlouho :)
No a pokud si někdo bude myslet že jsem načančaná a namyšlená slečinka s fejkem i když to bude originál, tak ať si to myslí, nemám s tím sebemenší problém, kabelku si pořizuji kvůli sobě a vlastnímu pocitu, nikoliv kvůli tomu abych se zalíbila okolí…:)

giuliettka
3860 příspěvků 15.12.17 15:04
@paviocko píše:
Omlouvám se, asi se naštvete, ale za ty peníze bych radši jela na dovolenou… Lidi kolem si budou stejně myslet, že je to fejk i když to bude originál, nevím, ale prostě dát takové peníze za kabelku, kterou má s prominutím každá načančaná slečínka (i když samozřejmě fejkovou) mi přijde jako hrozné vyhazování. Ale samozřejmě chápu, že když po něčem toužíte, chcete si sen splnit.

Predstava, že si chcem kúpit niečo čo sa mi páči, a nekúpim si to preto, aby ludia nepovedali, že je to fake, alebo že sú to vyhodené peniaze, je příšerná. Chcem skočiť bungee jumping, tak ho skočím a nepozerám na to, že za tie prachy by bol pekný predlžený víkend v lázních za rohom. Veď po lázních som predsa nikdy netúžila, tak prečo sa tam mám trepať, len aby tie peniaze boli investované tak, aby sa to ostatním zdálo rentabilné? Váš post mi zo všetkého najviac pripomína tie vyhlásenia ožralov, při kúpe čohokoľvek…za to by bolo terbárs 15 pív. Prepočítavate peniaze na kúpu kabelky na dovolenky a riešite čo na to ľudia.

giuliettka
3860 příspěvků 15.12.17 15:06

@klarkach Súhlasím S @Jordaan chodte do Parížskej a kúpte si originál. Za tie peiaze niečo čo sa vám bude páčit nájdete.

Beruska13
173 příspěvků 21.12.17 13:55

Jestli chcete originál a neplatit plnou palbu, mám naprostou důvěru v Luxurybags.cz, mají obchod v Týnské v Praze nebo mají eshop - rozumějí tomu, dělají svou práci už spoustu let a zaručují pravost, mám odtud několik kabelek

Christen SEN
140 příspěvků 29.12.17 19:37

Najvtipnejšie sú ženy ktoré majú na sebe odreté boty, klasickú péřovku, sovičkové náušnice z fleru, v ruke huawei ale vifón kabelku alebo gucci šátek. Najčastejšie jazdia metrom. Ale nevadí, nám je všetkým jasné, že maju Lamborghini v oprave.

klarkach
5 příspěvků 30.12.17 03:07
@Christen SEN píše:
Najvtipnejšie sú ženy ktoré majú na sebe odreté boty, klasickú péřovku, sovičkové náušnice z fleru, v ruke huawei ale vifón kabelku alebo gucci šátek. Najčastejšie jazdia metrom. Ale nevadí, nám je všetkým jasné, že maju Lamborghini v oprave.

To víte…každý normálně vydělávající člověk kterému nespadne bohatství samo do klína holt nemá všechno hned, ale od něčeho musí začít…Řekněme tedy, že dům bez cihel a pevného základu se taky zrovna moc postavit nedá ;)

BarcaAri
623 příspěvků 30.12.17 08:22
@Christen SEN píše:

Pracovala jsem ve firme s celkem nadstandartnimi prijmy. Ti co meli tech cca. 100 tis. opovrhovali vsemi, vsim a nosili se jak petka do zalozny. Ti co meli 300 a vic byli pohodari co klidne jeli metrem s LV na rameni.

Christen SEN
140 příspěvků 30.12.17 09:14
@BarcaAri píše:
Pracovala jsem ve firme s celkem nadstandartnimi prijmy. Ti co meli tech cca. 100 tis. opovrhovali vsemi, vsim a nosili se jak petka do zalozny. Ti co meli 300 a vic byli pohodari co klidne jeli metrem s LV na rameni.

takže Pražské metro nie je plné žien, ktoré nosia lacné repliky dizajnových tašiek. To sú vlastne skyté milionárky. Tak to by ma nenapadlo. Dík za info.

Christen SEN
140 příspěvků 30.12.17 09:24
@klarkach píše:
To víte…každý normálně vydělávající člověk kterému nespadne bohatství samo do klína holt nemá všechno hned, ale od něčeho musí začít…Řekněme tedy, že dům bez cihel a pevného základu se taky zrovna moc postavit nedá ;)

Dizajnové kabelky niesú nesmrteľné ani štýlom, ani kvalitou. Ošuntia sa, a padnú do tiena nových kolekcií, ako všetko ostatné.

giuliettka
3860 příspěvků 30.12.17 09:29

No metrom chodia fakt len socky s fejkom.

Christen SEN
140 příspěvků 30.12.17 09:33

@giuliettka to nebol príspevok o tom, že metrom chodia len socky, ale že ženy nosia hromadne lacné repliky kabeliek.

giuliettka
3860 příspěvků 30.12.17 09:38

@Christen SEN Tak to sa vyjadřujete ešte nejasnejšie jak mám vo zvyku ja a to je už čo povedať. :-D

BarcaAri
623 příspěvků 30.12.17 11:04

@Christen SEN To jsem nerekla, fake veci je vsude spousta. Jen nemuzete pausalizovat a tvrdit, ze ten kdo ma treba tu LV a jede metrem ma fake.

klarkach
5 příspěvků 30.12.17 13:36
@Christen SEN píše:
Dizajnové kabelky niesú nesmrteľné ani štýlom, ani kvalitou. Ošuntia sa, a padnú do tiena nových kolekcií, ako všetko ostatné.

No v tom s Vámi souhlasím že kabelky nejsou věčné, já to myslela spíš v principu a to tak, že normální smrtelník nemůže mít všechno hned a okamžitě, ale vede k tomu složitější cesta, která je dlážděná krůčkem po krůčku :)

Josefínaa
429 příspěvků 31.12.17 10:24
@Christen SEN píše:
@giuliettka to nebol príspevok o tom, že metrom chodia len socky, ale že ženy nosia hromadne lacné repliky kabeliek.

No to je příspěvek jak noha. Mmch, pochopily jsme to správně. Originál nepoznáte ani náhodou. Fakt si myslíte, že vlastnit origo LV, znamená, že už nikdy nebudu jezdit metrem?

Josefínaa
429 příspěvků 31.12.17 17:16
@Christen SEN
@Christen SEN píše:

LV Lockit se vyrábí s malou přestávkou od r.1957, tuším. Zatím se neokoukala a moje se za cca 6 let provozu „neošuntila“.

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 04.01.18 16:44
@Josefínaa píše:
No to je příspěvek jak noha. Mmch, pochopily jsme to správně. Originál nepoznáte ani náhodou. Fakt si myslíte, že vlastnit origo LV, znamená, že už nikdy nebudu jezdit metrem?

Pokud jste stastnou majitelkou LV originalu, tak pokud se budete chtit prpravit metrem, budete halt muset pred jizdou vymenit kabelku za Zaru, abyste nevyvolala dojem LV fake. Bohatstvi chce obeti, neda se svitit.

Josefínaa
429 příspěvků 04.01.18 19:11
Erika9
6 příspěvků 10.02.18 00:11

Na obrazku je stoprocentne original, kupuji si i Pradu tak to poznam. Ale nekupovala bych jej Od ni. Nemas jistotu ze ti od nejake holky kabelka prijde. Volila bych Amazon, a nebo vyprodej v Parizske. Monogram LV je uz dost okoukana zalezitost. Ty nejlevnejsi se pohybuji k 30ti tisicum. Prada je smrncovnejsi. Ja mam nejradeji Gucci. A na zavistive kecy tady kasli z vysoka. Damy by ji rady taky ale nemaji na ni tak delaji ze sebe radoby chytre poucovatelky

Příspěvek upraven 10.02.18 v 12:14

Erika9
6 příspěvků 10.02.18 00:22

Jo a taky obcas jedu metrem a pritom mam Mercedes :D to jsou nazory tady

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek