Kabelka Prada - originál?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Bossygirl
619 příspěvků 10.02.18 00:43

@Erika9 Tak až si někdy najdete chvilku mezi řízením mercedesu a nakupováním v Pařížské, zkuste se doučit alespoň základy pravopisu, aby Vás ty chytré dámy tady nemusely stále poučovat.

Doudou
1387 příspěvků 10.02.18 09:10

Neřekla bych, že je v Praze tolik fejků. O dost se to časem zlepšilo.

Erika9
6 příspěvků 10.02.18 12:05

@Bossygirl když jsi tak inteligentní tak mi objev tu chybu v pravopisu :D**** Ono kejhat a vedet kulovy je dost trapny ;D. P. S. jsem tu poprvé a naposled, takže o jaké stálosti zde hovoris? A neplet si interpunkci s pravopisem. Nepovazuji s takovymy inteligentkami, jako jsi ty, za dulezite, se Tim zdrzovat. Kdybyste byly (chytré )dámy, tak byste se přes ty vaše zavistive kecy dokázaly přenést. Pa pa

edit admin - odstraněn nevhodný výraz

Erika9
6 příspěvků 10.02.18 12:19

Slovo kecy s mekkym i te dostalo, slo o preklep ne o umysl. Ale to je jedno. Tebe spis nenapadl jiny argument :D

vlm
4372 příspěvků 10.02.18 12:51

@Erika9 vy jste tu poprvé, ale presto víte, že jsme všechny sociálně slabé závistivé a vlatně úplně blbé. Ne, nezdržujte se s námi.

Bossygirl
619 příspěvků 10.02.18 13:38

@Erika9 Aha. A tvar „takovýmy“ je také překlep. Chápu.

Erika9
6 příspěvků 10.02.18 14:38

@Bossygirl sama ziram co se mi v textu vse povedlo. Přitom me to bije do oči. To tak bývá. Když se chceš zastat normálních holek které se tady na něco slušně zeptají. *** Cely můj příspěvek byl odpovědi na otázku -je to originál?? Odpověď / ano je. Ale nemáš jistotu ze ti pošle to co vyfotila. ***
Kdo se do peněz narodil a ten kdo se umí otáčet aby si je vydělal, netrpí manýry. Tím trpí zbohatlíci kteří na to nejsou proste zvykli. Normální člověk má mozek v pohodě, a neřeší to. A tak to mam já. *** ( navíc po přečtení příspěvku zde přítomných se divím ze si vůbec dovoluje někdo někomu opravovat hrubky).( Je to bohužel jen kvůli nedostatku argumentů ). A ted si ty vaše *****. :O

edit admin - odstraněny nevhodné výrazy

Erika9
6 příspěvků 10.02.18 14:46

@Beruska13 to je bazar, ona si chce doprat novou kabelku si myslim

Bossygirl
619 příspěvků 10.02.18 14:48

@Erika9 Vy jste tedy přírodní úkaz!

barvinok
627 příspěvků 10.02.18 15:07

"

Příspěvek upraven 16.10.18 v 11:32

MP blanka
1712 příspěvků 10.02.18 15:53

Aj keď to isto nebol pôvodný zámer, príspevky @Erika9 ma rozosmiali a naladili. V tomto vlákne nemám čo hľadať, lebo mi našťastie moja finančná situácia ani náhodou nedovolí riešiť to, akú originál kabelku akejkoľvek svetovej značky si kúpim. Zablúdila som sem len preto, že sa mi ešte nechcelo vrátiť sa k práci. Neľutujem a teraz už s úsmevom a s chuťou odchádzam podľa dobrej rady jít dělat něco uzitecnejsiho než kvokat na místech kam to ani nepatří.

Jordaan
8487 příspěvků 10.02.18 17:13

@Erika9

Kupovat si kabelku Prada nebo pod. pres Amazon je skvela rada :-D.

vonam
15 příspěvků 10.02.18 23:31

Kdybych neměla dost na nákup takovéto kabelky v butiku nebo na Net-a-porter, tak bych se raději obešla. Soudě podle sebe, každá věc se mi okouká, začne nudit. Takže by mi větší radost udělal nákup několika tašek různé barvy, velikosti… než jediné navíc poměrně nudné černé.

Admin Módnípeklo.cz
1134 příspěvků 12.02.18 11:07

@Bossygirl @Erika9 @vlm @barvinok @MP blanka

Dobrý den,

vyvarujte se prosím komentářů mimo téma. Nerada bych diskuzi uzamykala.

Hezký den, adminka Karolína

Bossygirl
619 příspěvků 13.02.18 15:28

@Admin Módnípeklo.cz Tak ještě jeden poslední: vyvarovat se čeho, nikoli čemu. A teď to tu klidně zamkněte a fertig.

Admin Módnípeklo.cz
1134 příspěvků 14.02.18 11:24

@Bossygirl
Zdravím,

děkuji za upozornění.

Hezký den, Karolína

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek