Kabelka - velká kožená

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Iricie
3 příspěvky 13.3.14 18:57
Siena

Co říkáte na tyto kabelky: https://www.facebook.com/…797575853378?…
Dováží je nějaká holčina z Itálie. Líbí se mi hlavně ty jednoduché v černé barvě. Údajně jsou kožené, ale za tu cenu se mi to nějak nezdá. Naživo jsem je neviděla, ale co jsem vygooglila, tak s tím byli lidi spokojení… :-/

Dahllie
2222 příspěvků 5.1.16 18:20

Oživuju diskuzi. V Peklo radí mě zaujala kabelka, co postovala Lenag, jedná se o značku Nucelle. Máte někdo nějaké zkušenosti? Tvrdí, že jde o kůži, ale jsou dost levné, mně ten výrobce vůbec nic neříká. Když jsem projížděla nabídku, často se nechávají inspirovat známějšími tvary.

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.16 19:17

@Dahllie Je to poľská značka. Myslím, že je to naozaj koža a to čo mám je príjemné na dotyk a vyzerá kvalitne. Mám ale len jednu, neviem nakoľko odráža celkovú kvalitu ich výrobkov. A áno, ich kabelky sú očividne často „inšpirované“.

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.16 19:20

A inak privítam tipy na stredne veľkú čiernu koženú kabelku, jednoduchú, dostupnú online.

Dahllie
2222 příspěvků 5.1.16 19:33

@jjj777 Co třeba Elega . Mívají někdy pěkné věci.

vvy
355 příspěvků 5.1.16 20:00

@Dahllie mám tři kabelky Nucelle a jsem s nimi spokojená.

vvy
355 příspěvků 5.1.16 20:20

@jjj777 co zkusit Karu. Mám jednu a je fajn.

vaanavi
92 příspěvků 5.1.16 20:45

„@jjj777“ Nedávno som objavila (a objednala, ako inak) túto bordovú, možno ju majú/ vyrobia i v čiernej (zura.sk) A i ja mám dobrú skúsenosť s taškami z Kary.

vaanavi
92 příspěvků 5.1.16 20:48

Nejde mi zmazať zdvojenú fotku…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek