Kabelky Guess

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 09:51

@Mylady2 neviem práve si prezerám Pinterest a toto ma nadchlo, ja mám rada nepreplacané veci a bielu farbu. Štýl v jednoduchosti je krása. Aj kozačky mám biele, ale o tom sa tu nesmie nahlas. :-)

Mylady2
12413 příspěvků 29.9.12 09:54

@gulietta tak ja:-) bílý kabát je nádherný! A jsem přesvědčená, že jakmile si ho zakoupím budou mít ze mě radost v čistírně:-)
Mi se líbí bílá barva v kombinaci se zlatými doplňky:-) (knoflíky, spony aj…)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 09:58

@Mylady2 to som si myslela tiež, keď som si kupovala prvý bielý kabát. Budete prekvapená, on sa neušpiní o nič viac ako ostatné farby, len si človek musí dávať pozor kam si sadne a pri vyzlečení ho podávam šatnarke už rovno zložený podšívkou navrch. Čistím ho dva až trikrát za sezónu, ale nenosím denne.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 10:35

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:54

Mylady2
12413 příspěvků 29.9.12 11:18

@gulietta Mno;-) to mě neznáte;-) já si minulý rok koupila světle šedý a taky pohroma;-)))
Jinak opravdu musí m říct, ze značka guess by marciano má super věci! Nadčasové a kvalitní;-) (teda pro mě) rozhodně neházet do jednoho koše s tričenkama s třpytíčkovatým nápisem na ňadrech;-)

princess137
4 příspěvky 29.9.12 12:16
kabelku radšej nekupuj!

Mám od Guess veľa vecí, mnohé aj z USA a myslím si že v ČR a SK je táto značka strašne a zbytočne predražená. Už niekoľkokrát som musela výrobky reklamovať(od Marciana napr. šatku) a kabelku takisto- samozrejme reklamácia sa nedala vyriešiť a preto mi vrátili peniaze. Napríklad peňaženky som od Guess vymenila tri a Mango za tri stovky vydržala oveľa viac. Niektoré veci majú pekné ale po mojich skúsenostiach ti odporúčam investovať peniaze radšej do kvalitnejšej koženej kabelky;)prajem šťastnú ruku pri výbere!

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 20:48

@Mylady2 mám ku kabátu vybraté už aj tie čižmy od Chanel.:-)
http://media-cache-ec5.pinterest.com/…iI2r0H_c.jpg

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 15:35

@uu @Mylady2 mám ďalšieho favorita medzi kabátami. :-D
http://media-cache-ec5.pinterest.com/…aTQNes_c.jpg

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 15:42

@gulietta ten je krásný;-) to je myslím Marc Jacobs…ale staré. Mám moc ráda tuhle délku kabátů

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 15:45

Mi se líbil minulý rok tento kabát… Byla jsem se na něj i dvakrát podívat;-)) a pak už ho neměli(ovšem byl tedy drahý až moc;-()

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 15:53

@Mylady2 ja sa musím priznať, že ja nenosím len najnovšie kolekcie. Ja by som si kabát kľudne kúpila aj z kolekcie 2010.:-) Ja mám rada prehliadky, baví ma móda, ale nie som až taká bohatá, aby som menila oblečenie podľa kolekcii uvedených do predaja. Ani som to o sebe nikdy netvrdila.

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 16:04

@gulietta tak jde spíš o to, že u těchto brandů co tu postujete si prostě starou kolekci nekoupíte…:-( bohužel.
Takže se dodatečně omlouvám ale reakci opravdu nechápu…

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 16:09

@Mylady2
Hmmm, takže oblibujete army styl?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 16:13

@Mylady2 neblbnite s ospravedlňovaním! :-) Nemáte dovod. Ja viem, že nekúpim. Len som chcela ujasniť bohvie prečo, že nechodím len v kolekcii 2012-2013.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 16:22

@Mylady2 ale jo, obcas i u techto brandu :-D www.theoutnet.com

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 16:55

@gulietta nejlepší je chodit v tom co mi líbí;-) to bych chtěla… Ovšem né vždy to jde.

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 16:57

@Já První ani né tak army styl ale mám velmi ráda zlaté detaily:-) (knoflíky, přezky… A líbí se mi to kontrastní obšití knoflíkových dírek.

anniette
159 příspěvků 5.10.12 17:11

Nedávno jsem si koupila světlý kabát Guess přes Votočvohoz za necelou tisícovku a mám z něj hroznou radost (i kvůli ceně.) :D Trochu podobný jako od @gulietta, ale s černými knoflíky.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:10
@GreatSusan píše:
@Mylady2 ale jo, obcas i u techto brandu :-D www.theoutnet.com

Tak a máte ma na svedomí. Chcem tieto boty. :-D
http://cache.theoutnet.com/…18_in_xl.jpg

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:13

Nemajú moju veľkosť, asi musím na tu stránku s aktuálnou kolekciou. :-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:47

@gulietta to je fakt pech :-D. Ale urcite tam najdete i jine veci, ktere budou ve Vasi velikosti

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:49

@GreatSusan okrem topánok si nekupujem momentálne nič drahšie. Buď schudnem, a budem sa obliekať tak ako pred materskou, alebo budem do konca života chodiť oblečená za lacný peniaz. Takže nežerem a šetrím. :-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:51

@gulietta a tuhle znate www.yoox.com ?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:52

@gulietta jestli jste to na ty fotce s dzinama a kosili (vcera) byla Vy, tak hubnout nepotrebujete. Ani nahodou.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:54

@GreatSusan nie nebola. Bola to tuším z pinterestu. Ja bohužiaľ potrebujem a neodkladne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek