Kabelky Guess

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:57

@gulietta nic se nema uspechat :-). A na konci ceka ten motivacni kabat od manzela…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:03

@GreatSusan no na ten sa teším. Ja ani nehladujem, tak normálne sa viac hýbem, a menej jem, tak mi držte palce. A potom hodím fotku na MP aj s ksichtom a prestanem prispievať, lebo budem vo voľných chvíľach butiky obrážať. :-D Popredám pozemky získané v reštitúcii a rozfofrujem to do roka a do dňa. :-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:12

@gulietta to zni jako dobry plan! skoda, ze ja v restituci nic nedostala…

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 23:17

@GreatSusan taky jsem nic neobdržela, ale protože gulietta se určo spokojí s pozemky tak mi se můžeme podělit o jejího ctitele Carlose S. H.;-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:20

@Mylady2 tak to vám financie vydržia dlhšie ako mne. A som zvedavá, kedy ma zase napomenú za OT a ja budem hĺadať v diskusiách tému prachy a ich účelné využitie na oblečenie. :-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:22

@Mylady2 vidite, Carlos, na toho jsem uplne zapomela. Ten by na vsem trem mohl vyresit spoustu pekuniarnich problemu :-D

@gulietta uz Vam odpovedel na zadost o pratelstvi?

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.12 23:24

@gulietta doufám ze mi Carlos koupí guess kabelku;-) nebude si ale myslet že jsem zlatokopka?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:25

@GreatSusan zatiaľ nie, ale ja sa nevzdávam. Odradí ma až americký súdný príkaz, na zákaz písania. :-D

rachel green
164 příspěvků 5.10.12 23:31
@Jetthro píše:
Guess mi prijde v CR hrozne precenovanej, to za prvy, a za druhy na me vetsina veci co se tam prodava pusobi tak nejak, jak to rict slusne..jako pro pracovnice vykricenyho domu. Na muj vkus proste desne preplacany a stve me jak vsude musi bejt co nejvetsi logo. V ty cenovy relaci bych volila treba Furlu http://tinyurl.com/bv4cf53 - pokud se teda nepletu a kabelky Guess porad stoji kolem 4 a vice tisic..

to je to, co sa dovaza to vychodnej europy, zrejme je po tom dopyt, alebo predpokladaju, ze po tom bude dopyt. v severnej amerike guess predava ozaj pekne a vkusne kabelky a tiez aj oblecenie, da sa sice najst aj kolotocarsky kusok, ale clovek musi taky nevkus dobre hladat:-P

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:34

@Mylady2 spis ne :-D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 23:51

@GreatSusan ešte by som brala aj tento, aj s cenou 750 by som sa vyrovnala a on je vypredaný. :-)
http://cache.theoutnet.com/…16_in_xl.jpg

Jetthro
1130 příspěvků 6.10.12 09:29

@rachel green No ono je pravda ze ceska nabidka mnohych znacek je v porovnani treba s Italii opravdu bidna co se tyce vyberu i kvality..prikladem za vsechny budiz Benneton - v Italii hezky kvalitni veci, dovezla jsem si odtud dvoje kalhoty a sako a uz tretim rokem je nosim a nikde se nic nepare, neleze..a Benneton tady v CR - predrazenej, kvalita horsi, vyber strasnej :(

real.blond
6688 příspěvků 9.10.12 11:17

Damy, videly jste uz novou kolekci v Marcianu? Nutne ji potrebuji skoro celou! Nesmrtelna cerno-bila klasika.. ale prijde mi, ze uz vazne nevi, co by za to chteli a kazdy rok jsou jejich veci drazsi a drazsi.. Nebo je to jen muj pocit?

Katuska_3
1 příspěvek 18.3.15 17:37

Já osobně se přikláním k názoru, že Guess kabelky jsou super. Vlastním jich už spousty a musím říct, že se neničí, kůže nepraská. Ikdyž kabelky jsou v ČR dost přeceněné, tak na internetu se dají pořídit za docela slušnou cenu. Většinou se jedná o kabelky dovezené z USA. Mám pár ozkoušených e-shopů, které prodávají originální kabelky, tak kdyby jsi měla zájem, můžu ti poradit:)

Diorisimmo
364 příspěvků 18.3.15 23:08

Kabelky Guess mi přijdou hrozně přeplácané a kýčovité. Dá velkou práci najít nějakou, která by tyto parametry nesplňovala. Výjimky se občas najdou, ale většina Guess kabelek je jak od kolotočů. Navíc nesmyslně předražená. Moc nechápu tu oblíbenost. Myslím, že kožené nejsou, je to všechno jen eko-kůže.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek