Kabelky: nuda / elegance / nevkus - kde je hranice?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 23:34

Líbí se mi první. A pak ta vzorovaná z fleru (s drobnými výhradami), jenže ta se zrovna bude kombinovat extrémně blbě. Celkově mám látkové vzorované kabelky ráda, ale jsou to často výrazné kusy, solitéry, ke kterým už nejde žádný jiný výrazný prvek a hodí se jen k málo věcem. Navíc na ně dost lidí kouká negativně.

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.7.12 08:38

Vidíte a mě v černé nepříjde nudná, jen čistě elegantní a nadčasová, hodně záleží, jak s danou kabelkou dovede majtelka naložit a jak ji dovede zkombinovat s dalšími kusy oblečení. A raději půjdu v nudě jak hrnom, než ve stylech, které jste zde nastínila.

@anniette píše:
Třeba ta Pietro Filipi by v černé byla nuda na druhou.
anniette
159 příspěvků 19.7.12 09:23
@MUDr.Lant píše:
Vidíte a mě v černé nepříjde nudná, jen čistě elegantní a nadčasová, hodně záleží, jak s danou kabelkou dovede majtelka naložit a jak ji dovede zkombinovat s dalšími kusy oblečení. A raději půjdu v nudě jak hrnom, než ve stylech, které jste zde nastínila.

Jasně, to, jak se zkombinuje s oblečením, je taky důležité a i jednoduchá kabelka může vyniknout. :) Navíc tu hranici mezi nudou/elegancí, elegancí/nevkusem máme každá jinde, proto jsem i založila tohle téma.. Když jsem hledala kabelku na netu, zkoukla jsem jich snad několik set a nabyla jsem dojmu, že snad nic mezi „nudou“ a „lehkým nevkusem“ neexistuje, případně exituje, ale zase se mi to nehodí, protože to není univerzální. Proto to téma.. Z čistého zoufalství nad černými kabelkami. :D

Bugatti
4086 příspěvků 19.7.12 09:29

Dle mého názoru je zapotřebí vlastnit dvě kabelky(světlou a tmavou, barvu dle barevného typu a osobních preferencí), které jsou kvalitní, naprosto nudné a univerzální, tak, aby se hodily prakticky ke všemu. Teprve potom je dobré (když to finance dovolí) mít další barevné, zajímavé, vzorované. Konečně i nudnou kabelku lze ozvláštnit tím, že na ucho přivážeme šáteček nebo přidáme jednoduchou ozdobu tak, aby celek ladil s oblečením. Už se tu o tom psalo mnohokrát, při nakupování je třeba přemýšlet a nenechat se strhnout levným kouskem, který se k ničemu nehodí.

anniette
159 příspěvků 19.7.12 09:51

Tuhle kabelku mám třeba ráda.. Navíc mám boty v obou odstínech, takže je to fajn na kombinování. :) Materiál vypadá kvalitně a za tu cenu jsem ji brala všema deseti.. :) Ten „cancour“ s logem už je tam pro mě trochu navíc, ale dá se sundat, takže ji většinou nosím bez „cancouru“. Barva není úplně bílá, spíš taková slonová kost.

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.7.12 10:07

Pekelnice, jak se vlastně díváte na přivěšené cancoury s logem firmy? Já je okamžitě dávam dolů, nelíbí se mi, navíc mi to příjde stejně hloupé jako našité loga firem na rukávech kabátů.

@anniette píše:
Ten „cancour“ s logem už je tam pro mě trochu navíc, ale dá se sundat, takže ji většinou nosím bez „cancouru“.
šedivá myš
24 příspěvků 19.7.12 10:18

@anniette
Podle mého názoru cancour na Vaší kabelce je zralý k věčnému odebrání, neřekla bych, že je určen na ozdobu.
Já ovšem okamžitě sundavám i ty „ozdobné“.

anniette
159 příspěvků 19.7.12 10:59
@šedivá myš píše:
@anniette
Podle mého názoru cancour na Vaší kabelce je zralý k věčnému odebrání, neřekla bych, že je určen na ozdobu.
Já ovšem okamžitě sundavám i ty „ozdobné“.

Jo, jsem pro, takže: „Sbohem, cancoure!“ :) Já taky nějak nechápu, proč to tam ti výrobci dávají.. K ničemu to užitečné není, hezké to není.. Proč to tam teda je? A že to v obchodech vídám fakt často.. Na jinak vkusné kabelce mě to sice nijak extra nepohoršuje, spíš to vnímám jako zbytečnost.

šedivá myš
24 příspěvků 19.7.12 11:51

@anniette

@anniette píše:
„Sbohem, cancoure!“

:-) Chválím a pochvala i za samotnou kabelku, je pěkná a kombinovatelnost Vám ráda věřím.

Na některých kabelkách mi přijdou „cancoury“ spíš jako luxusní visačky s logem firmy (místo papírové nebo třeba plastové), než aby měly jinou funkci.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 12:12

„cancour“ u kožených kabelek je vlastně vzorek materiálu, ze kterého je kabelka vyrobena, aby kupující viděl tloušťku a kvalitu kůže. I když je ze vzorku ušito pouzdro na klíček /ačkoli kabelka žádný zámek nemá, to jsem nikdy nepochopila, proč to dělají/, vyhodí se. Jako kdyby někdo nosil kabát a na rukávu mu visel vzorek látky.

Mylady2
12413 příspěvků 19.7.12 12:21

@cibetka 1 Prosím a co se dělá s cancourem, který mají kabelky LV Alma? Je vnich klíček, ale zámek nejde použít:-D
Nemyslím si, že by to u určitých druhů kabelem bylo nevhodné ho tam ponechat!

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 12:32

Co děláte s věcma, které jsou nanic? Já je vyhazuju, ukázky vzorků fakt neponechávám ani sebedražších věcech. To že je tam dá drahý výrobce, neznamená, že majitelka nutně musí být blbka a ponechá ho „jako parádu“. A že to je vidno u některých „celebrit“, také nic neznamená, jejich obzor je skutečně někdy velmi omezený.

Mylady2
12413 příspěvků 19.7.12 12:38

@cibetka 1 Ok budu se muset smířit a tím, že jsem blbka:-) snad mi to půjde snadno. Zde toto mám totiž úplně na všech kabelkách od Coccinelle a furla až po Dior… Tak se nedá nic dělat…

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 12:45

Já vám ty cancoury přeji. Máte štěstí v tom, že většina populace je nepoučena a nosí to jako frajeřinu a bude vás obdivovat. Do menšiny těch poučených vám nic nemusí být, ti se jen v duchu pousmějí.

Mylady2
12413 příspěvků 19.7.12 12:49

@anniette dneska jsem šla kolem pietro fil. A jen nakoukla dovnitř měli dvě černé kabelky ve slevě… Tak se třeba běžte podivat.
@cibetka 1 K tomu není skutečně co dodat:-D

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 13:36

Tie cancoury a vzorky látok sa využívajú tak, že sa berú sebou do obchodu ak by ste potrebovali doladiť outfit. Je praktickejšie priložiť cancour či vzorku, než si farbu a textúru vybavovať v mysli ;).. je to drobnosť, dobrá vec, skúste.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 13:39
@Linden píše:
Tie cancoury a vzorky látok sa využívajú tak, že sa berú sebou do obchodu ak by ste potrebovali doladiť outfit. Je praktickejšie priložiť cancour či vzorku, než si farbu a textúru vybavovať v mysli ;).. je to drobnosť, dobrá vec, skúste.

Anebo tak, ale mít uschováno v kabelce.

anniette
159 příspěvků 19.7.12 13:41

Ať si každý nechá cancourovatou nebo necancourovatou kabelku, jak chce a jak se mu líbí, ne? :) Nazývat někoho blbkou jen proto, že má nebo nemá cancour na kabelce.. To je trochu přes čáru. Bavíme se přece jenom o kabelkách, neřešíme sjednocení kvantové teorie s obecnou relativitou. :D Netřeba to hrotit. :)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 14:17

@anniette ten cancour tam výrobca dáva z dôvodu, ktorý zmieňuje cibetka1 (je to vzorka materiálu) a jeho praktické využitie (nie len v branži) som napísala. Neodstrániť cancour je ako neodstrániť štítok na nových šatách, či nálepku z podrážky bot, je to trošku faux pax no ;)… ale tak zas do žien, ktorým sa cancúr s logom páči sa vcítiť viem :D, osobne to ale odkladám jednak preto, že to ako tú vzorku občas používam a dvanak nerada sa predávam reklame, byť dielňu loga milujem. Pravda je to vec názoru a cítenia, nič proti nikomu ;)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 16:04

Mimochodem, co říkáte na tohle? Je to hodně pekelné?

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.7.12 16:06

@Pavučinec plyšový upříně mohu říci, že se mi vůbec nelíbí, ale na nějaké rockerce, které je šestnást, si ji asi dovedu představit.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 16:25

@MUDr.Lant No…to víte, při hloubkovém úklidu skříně člověk někdy vyhrabe roztodivné předměty…:))

Bugatti
4086 příspěvků 19.7.12 16:31

@Pavučinec plyšový Pro patnáctiletou dívenku na procházku se psem doooobrýýýý…

anniette
159 příspěvků 19.7.12 16:50
@Pavučinec plyšový píše:
Mimochodem, co říkáte na tohle? Je to hodně pekelné?

Třeba někde na festivalu s odpovídajícím oblečením si ji dovedu představit. :) Jinde se mi ta představa úplně nelíbí..

DanielaS
5301 příspěvků 19.7.12 16:52

Pro patnactiletou divenku klidne i na rande, proc ne. Ja pouzivam infantilni kabelky na doma, ma v nich kosmetiku, leky a tak. Do plysove kabelky ve tvaru kravy jsem si v nemocnici odkladala drobnosti, zavesene na posteli je to prakticke.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek