Kabelky: nuda / elegance / nevkus - kde je hranice?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 17:06

Pořídila jsem si ji na mateřské (na pískovišti se vyjímala docela dobře) a snad bych si ji i dnes občas z recese vzala, ale je i trochu nepraktická, tak asi půjde z domu.

Karin
3950 příspěvků 21.7.12 20:54

Já zjišťuji, že jak stárnu (nebo zraju :D), začíná mi vadit koženka (jak mi dřív nevadila a spíš jsem ji, hlavně kvůli ceně, preferovala) a přestože mám řadu velmi pěkných koženkových kabelek, tak už nemám vůbec chuť si kupovat další polyuretan a chci už jen kůži. Kvalitně zpracovanou kůži v nadčasovém designu, kabelku, která přežije desítky let jak fyzicky, tak stylově.
Nemám na to, abych si mohla koupit přesně to, co se mi líbí (tj. kabelku za xx tisíc), ale náhodou jsem objevila úžasnou koženou kabelku za dvě stovky na Aukru… Nadčasová, prostorná, krásná - láska na první pohled. A hodlám zkusit štěstí i v sekáčích a bazarech. Kůže nestárne :)

blue0015
358 příspěvků 23.7.12 20:02

Třeba tahle kabelka je pro mě ztělesnění nevkusu. Ta mě snad bude pronásledovat ve snech.
http://img14.allegroimg.pl/…0/2508842064

anniette
159 příspěvků 23.7.12 20:09
@blue0015 píše:
Třeba tahle kabelka je pro mě ztělesnění nevkusu. Ta mě snad bude pronásledovat ve snech.
http://img14.allegroimg.pl/…0/2508842064

No fůůj..

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 09:00

@blue0015
Pro mne též zlý sen, ale to platí snad u všech kabelek této značky. I kdyby ode dneška začali vyrábět normální kabelky, navěky by mne vzpomínky pronásledovaly a u nich nenakoupila.

sarinka.v
426 příspěvků 24.7.12 09:37

@cibetka 1 Já od nich kabelku mám, muž mi ji dovezl z USA a nemám ji ani okovanou, ocvočkovanou, ani desetibarevnou a ani lesklou…On sám takové ty kolotočářské nemá rád, takže by takovou ani nekoupil. Hned jsem ji pojala za svou a mám ji ráda. Ale v čechách je jejich nabídka mnohdy příšerná..

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 09:45

@cibetka 1 písala ste že tie „cancoury“ na kabelkách sa ustrihavajú. Priznám sa pri jednej som tiež za blbku, ale ak na tom cancoure je aj strieborný prívesok tak sa ustrihne len ten kožený kúsok pod príveskom, alebo aj ten prívesok? A čo s tým krúžkom na ktorom to je, ten sa ucvakne klieštičkami? Poradte siim. :-)

Mylady2
12413 příspěvků 24.7.12 10:06

@gulietta :-D no teda musíte ustřihnout i ten přívěsek:-) vy jste rebelka:-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 10:15

@Mylady2 tak na tú tašku položím hasák, nech mi manžel upraví tašku. :-)

Mylady2
12413 příspěvků 24.7.12 10:28

@gulietta Radši toho nechme nebo z toho bude hádka:-) já si o tom myslím svoje! A dneska je tak krásný den…

NISHTA
49 příspěvků 24.7.12 10:29

Kabelka Guess
Tahle kabelka stála tak 15 dolarů ve výprodeji. Je to úplně ta nejlevnější řada. Podle mě je to určený pro americké teenagerky do klubu. Taková holka si ji vezme jednou, dvakrát a zahodí. Že u nás po tom šílí dospělé ženské je legrační. Ale Guess má i luxusnější řadu kabelek. Tam by se i celkem vybrat dalo. V USA jsem ale tuhle lepší řadu neviděla, je asi speciálně určená pro evropský trh. V Evropě je tahle značka předražená. Snad všechny jejich butiky v Praze se navíc vyznačují nafrněnými prodavačkami.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 10:32

@Mylady2 nebude, ja sa nehádam s nikým a nikde! :-)

Mylady2
12413 příspěvků 24.7.12 10:36

@NISHTA Kabelku od této znacky nemám a ani jsem nikdy neměla:-) ale v USA jsem viděla, že umí udělat i nositelné věci;-) ne jak to co se prodává na aukro;-)

NISHTA
49 příspěvků 24.7.12 10:58

Mylady2: Naprostý souhlas. Kabelku od nich nemám, ale mám několik kousků oblečení Guess by Marcianno (zakoupeno v NY) a nedám na ně dopustit. Mně nějak jejich střihy prostě sedí. Nešla jsem prvoplánově po značce. Mrzí mě, že zrovna tahle značka se stala v Čechách symbolem nevkusu. Asi za to můžou fakt ty laciné krámy z aukra. Na druhou stranu, někteří jedinci dokážou vytvořit kolotočářský outfit i z Prady.

Mylady2
12413 příspěvků 24.7.12 11:04

@NISHTA Tak Marciano kupuju i já… jsou to hezké věci. Občas koupím i v myslbeku, ale v US je tedy lepší výběr.
A propo Prada a její oblečení to je běs…ještě jsem snad neviděla nic co by se mi líbilo. Nevím no… Přitom doplňky mají hezké jak dámy tak pány:-)

anniette
159 příspěvků 15.9.12 18:26

Co říkáte třeba na tuhle? :) Vzala bych tu černou, barevné se mi líbí víc, ale černou potřebuju teď nutně…

Jetthro
1130 příspěvků 15.9.12 18:34

@anniette Porad koukam na tu „masli“ a nevim jestli jo nebo ne..ale asi nakonec jo, jako damskej „kufrik“ do prace bych to brala :)

666mahu
1490 příspěvků 15.9.12 18:40

@anniette, nevím, jestli přesně tohle nebo hodně podobné, jsem viděla v Itálii a moc se mi líbily. :-))
Dlouho jsem váhala a nakonec nekoupila, protože černých mám hodně a ty barevné, na kterých „mašle“ vynikla víc, se mi zrovna barvou nehodí (červené, oranžové nenosím, nejsou to moje barvy), ale líbily se mi všechny.;-)

Alhambra
861 příspěvků 15.9.12 22:03

@anniette To se mi líbí. Kde se dají koupit?

Příspěvek upraven 16.09.12 v 08:11

anniette
159 příspěvků 15.9.12 22:40
@Alhambra píše:
@anniette To se mi líbí? Kde se dají koupit?

Našla jsem ji na ebay.com. :) A už i objednala. Je podezřele levná, ale zase je spokojenost kupujících přes 99%, tak snad bude vypadat dobře. Doufám. Mám v plánu si teď koupit víc dražších věcí na zimu, tak jsem si řekla, že na černé kabelce aspoň ušetřím. Až přijde, poreferuju. :)

Roseline
2319 příspěvků 16.9.12 15:13

@anniette
Mně se kabelky moc líbí. Mohla bych poprosit o odkaz na prodejce?
Oranžová sice není moje barva, ale v černé i v červené vypadají krásně.
Stylově mi to (stejně jako @Jetthro) připadá jako nazdobený dámský kufřík.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 16:24

Já zrovna tu od mirrage mám a jsem nadšená:)

Alikea
31 příspěvků 16.9.12 16:46

Milé pekelnice, nemáte nějaký tip na dobrý kamenný obchod s kabelkami v Brně? Ráda bych si pořídila nějakou jednoduchou, koženou kabelku (bez cinkrlátek, cvočků, atp…). Je mi dvacet, oblékám se elegantně, za kvalitu jsem ochotná i něco připlatit. Poslední kabelku jsem si kupovala cca před rokem v Peek&Cloppenburg a co se kvality týče, tak jsem docela zklamaná.

trnk
335 příspěvků 1 inzerát 16.9.12 21:06

Mně by se zase hodila rada o kamenném obchodě v Praze, nemusí být nutně kožené. Toužím po fialové do ruky s řemenem na rameno bez cingrlat.

anniette
159 příspěvků 16.9.12 23:12
@Roseline píše:
@anniette
Mně se kabelky moc líbí. Mohla bych poprosit o odkaz na prodejce?
Oranžová sice není moje barva, ale v černé i v červené vypadají krásně.
Stylově mi to (stejně jako @Jetthro) připadá jako nazdobený dámský kufřík.

http://www.ebay.com/…230821516510?… :) Jinak se mi moc líbí tyhle barevné se zastrčenými rohy: http://www.ebay.com/…170861272460?…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek