Kabelky: nuda / elegance / nevkus - kde je hranice?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Roseline
2319 příspěvků 16.9.12 23:36

@anniette
Děkuji! Budu vděčná, když posléze napíšete i svůj názor na kabelku.

Alhambra
861 příspěvků 17.9.12 09:35

@anniette Ta cena mě dost odrazuje, spokojenost naopak. No, každopádně poreferujte.

Roseline
2319 příspěvků 19.9.12 18:32
kabelky z www.luxuryworld.cz

Nemá někdo zkušenosti s kabelkami z http://www.luxuryworld.cz/ ?
Vypadají hezky, ale bojím se, že v reálu budou vypadat lacině a provedení bude špatné.

viera666
967 příspěvků 19.9.12 19:01

@Roseline neviem co je luxuryworld, ale drvivu vacsinu „ich“ kabeliek vidam na trhu u vietnamcov ked idem na obed. Netvrdim ze to maju odtial, ale naozaj hlavne tie lakovane su podla obrazkov 1k1.

Roseline
2319 příspěvků 19.9.12 21:00

Mně se konkrétně líbí tato kabelka. Připomíná mi kabelku Lady Dior, ale zároveň na mě nepůsobí jako padělek. Takže teď by mě zajímalo, jak vypadá provedení v reálu.

bohuu
46 příspěvků 20.9.12 15:11

Já tedy odtamtud kabelku mám a je super. Nejsou to vietnamci je to nějaká anglická značka

kamka1001
7 příspěvků 8.11.12 09:45

A čo táto kabelka 745 čierna 061-01. Páči sa Vám?

kamka1001
7 příspěvků 8.11.12 11:38
nuda / elegance / nevkus - kde je hranice?

Ké sú vlastne trendy tento rok. Mne sa napr. páči táto kabelka 747- čierna 082-69.

Sibyla
2646 příspěvků 8.11.12 12:14

Styl se vrací k pevným tvarům, které od sedmdesátých let nahradily měkké pytle, takže pokud chcete být trendy, této se vyvarujte.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 13:44
@Bugatti píše:
@Pavučinec plyšový Pro patnáctiletou dívenku na procházku se psem doooobrýýýý…

15-ti letou? Spíš tak 9-letou a jen jako pouzdro na pytlíky ke sbírání výkalů po pejskovi.

Grossularia
3204 příspěvků 8.11.12 18:41

Přiznávám bez mučení, že zcela preferuji kabelky typu „nuda“.
Jelikož a protože dávám přednost koženým kabelkám a nemůžu si jich tím pádem dovolit mnoho. Tak mám kabelku černou, hnědou a světle krémovou, všechny strašně nudné, ale dosti volně kombinovatelné.
Když je chci trochu odnudnit, tak na ně přivážu malý barevný šátek. Do koženkových jsem kdysi zapichovala i brože, ale to už je mi u kožených líto, nechci si je poškodit.

Hnědou jsem dostala jako dárek od manžela, takže ji mám nejradši, docela jsem žasla, že ho napadlo mi něco takového pořídit.

Je to tahle. kabelka

Černou mám podobného typu, od stejné firmy, ale nevidím ji tam, možná už ji nedělají.

Sibyla
2646 příspěvků 8.11.12 20:36

@Grossularia Nojo, Hajn, to je třída!

kamka1001
7 příspěvků 9.11.12 12:22
pre sibyla

Takže, môžeš sa mi vyjadriť k tvaru a trendu tejto kabelky?
kabelky čierne Pietro Sforza 350

kamka1001
7 příspěvků 9.11.12 12:26
@gulietta píše:
@Mylady2 tak na tú tašku položím hasák, nech mi manžel upraví tašku. :-)

Ty máš také odpovede - Hojdací kôň,

fel
136 příspěvků 10.11.12 17:50

Z Fleru mám tuhle. S kvalitou práce jsem spokojená, akorát je kabelka celkem těžká.
http://www.fler.cz/…enka-1761494

Sibyla
2646 příspěvků 10.11.12 20:05

@kamka1001 No, tak tohle přesně jsou kabelky, na kterých ujíždím - sama nevím proč, ale už mám tři, různých barev a velikostí.

Sibyla
2646 příspěvků 2.2.13 08:08
Co o ženách prozradí způsob, jakým nosí kabelku

Připadalo mi to tak hloupé, že to sem musím dát. Směs samozřejmostí s absurditami: kdo z vás nosí kabelku v náručí nebo obouruč před tělem?
Více tašek či kabelek
Někdo to může označit jako praktické. Mít s sebou několik tašek či kabelek různých velikostí a stylů, díky kterým může žena využít zrovna tu, která se v danou chvíli zrovna nejvíce hodí.
„Taková žena ale už na první pohled působí unavená, vyčerpaná a ve spěchu. Čím více kabelek má, o to více může působit jako dáma, která rozhodně nemá času nazbyt a žije tak trochu v chaosu,“ vysvětluje Woodová.
Zavěšená na ruce
Jsou ženy, které rády nosí kabelku jen tak volně zavěšenou na předloktí. Podle odbornice na řeč těla tím chtějí dát dámy na odiv především svůj majetek, aby ho všichni viděli. Také tím svým způsobem demonstrují okolí svůj pocit nadřazenosti. Tento styl nošení kabelek je typický u mnohých celebrit.
Držení obouruč před tělem
Držení malé kabelky obouruč pevně před tělem podle Woodové napovídá, že žena zaujímá obranný postoj. Naznačuje to její ostych nebo snahu bránit se před okolím.
Ležérně v náručí
Při tomto stylu nošení je jedno, zda má kabelka klasické ucho na držení nebo popruh přes rameno. Ženy v tomto případě nosí kabelku jednoduše v náručí (často ji drží jednou rukou), nestarají se ani tak o to, jaká kabelka je vzhledově, hlavně že je praktická. Takové ženy jdou rovnou za svým cílem.
Přes rameno (dlouhý popruh)
Jednoduchý styl, jak kabelku „obléci“ jako součást oděvu a vyrazit. Dlouhý popruh ale poukazuje na nedostatek opatrnosti. „Jasně to říká, nemám kontrolu nad svým ‚světem‘,“ dodává odbornice na řeč těla.
Přes rameno (krátký popruh)
Tento způsob naopak vypovídá, především pokud žena při nošení ještě kabelku přidržuje za popruh, že se jedná o ženu, která si je jista určitých rizik, a dává tak najevo, že má situaci stále pod kontrolou.
Nošení „přes hlavu“
Byť je to pohodlné, nemusí to vždy působit elegantně. Převážně mladší dívky často praktikují nošení kabelky, kdy mají delší popruh přehozený přes hlavu na druhé rameno. I když jsou takové dívky či dámy elegantně oblečené, takové nošení působí poměrně nevhodně, až „trapně“. Dávají tím podle odbornice najevo svůj laxnější přístup k různým věcem.

Roseline
2319 příspěvků 2.2.13 10:10

@Sibyla
Co se o sobě člověk z takové kabelkové psychoanalýzy nedozví, že :-)
Nevím, kdo podobné články vymýšlí, opravdu nevím. Já tedy každou kabelku nosím jinak, podle délky popruhů nebo ucha. Pokud mám malé ucho, tak je nejjednodušší nosit kabelku zavěšenou na předloktí. Netušila jsem, že tím ukazuji svoji nadřazenost :-) Nebo jinou kabelku s malým popruhem nosím přes rameno a přidržuji ji rukou - protože mi sjíždí, ale podle autora/autorky články je zatím něco víc :-)

real.blond
6688 příspěvků 2.2.13 12:32

@Sibyla podobny clanek jsem zahledla v lete.. Mam pocit ze nekde v casopise.. Pry co o Vas prozradi barva osusky.. Vic podobne stupidnich clanku:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek