Kadeřnice, která nevraždí vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
verulenka
3336 příspěvků 9.7.14 12:29

Musím pochválit a poděkovat za doporučení na kadeřnictví Fellini. Konkrétně jsem byla u pana Františka na střihu (tedy už cca před 2 týdny)a oproti „mé“ kadeřnici to bylo nebe a dudy. Střih opravdu tvořil s ohledem na jejich strukturu a směr růstu, nikoli jen dle naučených šablon, které nesednou všem druhům vlasů. Vlasy mi držely i druhý den (u mě neobvyklé) a dokonce stačilo je nechat uschnout a stále jsem mohla mezi lidi. Ovšem v pondělí jsem byla u „své“ kadeřnice na barvě a následně jsou vlasy zase takové divné a nedrží. Nevím, je-li možné, aby se tak stalo po dobarvení odrostů a přelivu, ale najednou to nějak není ono. Snad se vlasy vzpamatují. Uvažuji, že začnu do Fellini chodit i na barvu.

Zebra33
2038 příspěvků 9.7.14 15:56

@verulenka - moc nechapu, proc si v jednom kadernictvi nechavate strihat a v druhem barvit. A proc si nechavate barvit vlasy u kadernice, se kterou ocividne nejste spokojena (chapu, ze v nebe a dudy je ta kadernice ty dudy a ne to nebe :) ).

verulenka
3336 příspěvků 9.7.14 18:12

@Zebra33 Ke konkrétní kadeřnici chodím už poměrně dlouho a to hlavně proto, že umí moc hezkou blond (blondýny pochopí), ale střih je jen o. k., tak jsem hledala, kde se nechat ostříhat a bylo mi doporučeno kadeř. Fellini. Pan František je dle mého názoru vážně expert, ovšem vlasy nebarví. Samozřejmě, že tam má spoustu kolegyň, které vlasy i barví, ale na barvu chodím každý měsíc, na střih tak jednou za půl roku a ta „moje“ kadeřnice je navíc blízko mého bydliště, což mi vyhovuje.

aangie
325 příspěvků 9.7.14 21:24

@verulenka
František sice nebarví, ale barvu doporučí, i poměry míchání a dohlídne na to. A pak to budete mít v kartě. Jen je potřeba si ohlídat, aby byl u prvního barvení a požádat o konzultaci. :-)

verulenka
3336 příspěvků 9.7.14 21:38

@aangie Děkuji za informaci, vyzkouším to.

sinderella
90 příspěvků 2.9.14 14:28

http://www.studioladyl.cz/

Slečna Lucie se nezalekla mých pěti superjemných a nyní již poněkud hnusně odrostlým melírem zničených chlupů, a dokázala z nich vytvořit účes, za což jí patří velký dík :-)
Na to, že jsem šla pomalu s brekem a počítala s tím, že půjdou pryč celé vlasy od zdravých odrostů dolů, to dopadlo nad očekávání dobře.
PS žádné voživování, škubání ani prostříhávání.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.14 18:36

@sinderella No ale ten salon vypadá na fotkách strašně, tam bych se bála strčit nos, že budu odcházet nejmíň s bíločerným jezevcem.

http://www.studioladyl.cz/…/salon_2.png

sinderella
90 příspěvků 4.9.14 09:16

No vidíte, odešla jsem s velice pěkným odstínem tmavší studené blond a dobře střiženým mikádem, které mě zároveň naučila upravit tak, abych to zvládla i sama a vypadalo to dobře. Proto jsem ji chtěla pochválit a doporučit kadeřnici, která nevraždí vlasy, a ne kadeřnici, která má nejkrásnější salón. Jsem zapomněla, že tady se musí rejpat fakt do všeho…

catherinne
13514 příspěvků 4.9.14 10:00

@Potrefenáhusa ten salon jsem znala s puvodní majitelkou, ublížila mu barva malby. Je to škoda. Já bych se v té fialové necítila dobře.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 4.9.14 10:02

@sinderella Já jsem nechtěla rejpat, jen mi ta výmalba salonu přijde tak strašně nevkusná, že bych do takového salonu nešla. Neznamená to, že tam nemůže být zaměstnaná dobrá kadeřnice se vkusem, ale mě osobně by toto i podle vlastní nabyté zkušenosti odradilo.

catherinne
13514 příspěvků 4.9.14 10:09

@Potrefenáhusa
přesně. Smula je, když je praštěná šéfová a vy byste tam chtěla pracovat, protože je to třeba blízko domova. Jako zaměstnanec asi barvu stěn neovlivníte. Puvodně to byl pěkný interiér. Já bych jako zákaznice po vejití se objednat asi vycouvala.
Ale třeba se někomu zase nelíbí moje tapeta!

Mylady2
12413 příspěvků 4.9.14 10:21

@catherinne tvoje tapeta je velice pěkná a vůbec to máš takové harmonické :-D

catherinne
13514 příspěvků 4.9.14 10:32

@Mylady2 a k tomu ty milé a puvabné paní, co tam za mnou chodí :-)

bestia
2300 příspěvků 4.9.14 11:01

@Zebra33 mala som kadernicku, ktora mi vedela spravit uplne uzasnu farbu, proste wow. akurat strih nebol wow ani raz, proste mi to prislo tak nejak bez napadu alebo co…nebolo to zle, ale nebolo to ani nic extra, takze k nej na zmenu ucesu som nesla nikdy, max zastrihnut konce
a mala som inu, ktora mi zas zakazdym ostrihala vlasy ze trikrat wow. ta zas ale nevedela dobru farbu.
je to tazke, no… najst kadernicku ktora je vyborna v tom aj v tom a este s nejakou poziadavkou na dostupnost a pripadne cenu, to je narocna misia :D

luka333ek
11 příspěvků 17.9.14 12:47

Mohu doporučit kadeřnici Lenku Sedlářovou v Praze, chodím k ní už nějakou dobu a sice ten salon nepatří mezi nejlepvnější, ale za to, co dokáže to stojí :)

surrik
2560 příspěvků 17.9.14 12:48

@luka333ek sakra ta má vlasy jako já

luka333ek
11 příspěvků 22.9.14 08:37

@surrik tak to je máte moc pěkné obě :)

kinderova
34 příspěvků 16.10.14 12:42

@luka333ek Zaujala mě ta jejich galerie, mají tam moc pěkné účesy, některé hodně extravagantní, ale opravdu zajímavé a moc pěkné :)

luka333ek
11 příspěvků 20.10.14 14:48

@kinderova je pravda, že třeba ty pro nevěsty jsou některé hodně zvláštní, ale ty chlapské jsou v pohodě…

existence
7 příspěvků 20.10.14 14:53

Tak jsem se právě vrátila od @catherinne a jsem se střihem nadmíru spokojená!:) Můžu jen a jen doporučit.

Jako6
365 příspěvků 21.5.15 11:14

Dobrý den - máte někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Ostravě? Děkuji :-)

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.15 17:41
@Jako6 píše:
Dobrý den - máte někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Ostravě? Děkuji :-)

Zkuste Veroniku Starou, ona je fakt vyborna.

tarra
123 příspěvků 6.11.15 00:57

Vím, že pravděpodobnost je malá, ale za pokus to stojí:o)…nedoporučíte někdo dobrou kadeřnici na trase, Přerov, Holešov, Bystřice pod Hostýnem a okolí? Jsem nově přistěhovaná, na hlavě dva a půl chlupu, na kterých je opravdu vše vidět, takže bych doporučení více než uvítala…

Mauvy
263 příspěvků 6.11.15 07:53
@Gatita píše:
@Edith4B Ona mě vždycky ukecá! Už několikrát se mi stalo, že jsem tam napochodovala s rozhodnutím šmiknout to do nějakého mikáda a ona mi barvitě vylíčila, jak jsou moje vlasy krásné, že s krátkýma bych nebyla kočka, že bych z toho byla nešťastná a přišla bych o možnost stylu „vstala a šla,“ což mě většinou přesvědčí. Ale příště už do toho asi praštíme. Je fakt, že mám vlasy trochu vlnité a v délce vypadají slušně, aniž bych musela něco moc dělat. Pořád šermuju obrázkem takového toho hladkého tupého střihu nad ramena, a to by asi vypadalo urousaně :-)

Pokud Vás kadeřnice neustále přemlouvá do něčeho, co Vy ve skutečnosti nechcete, tak si najděte jinou, která Vám udělá to, co sama chcete. Jedině tak budete moct posoudit, co Vám líp sluší a co Vám opravdu vyhovuje. Mně se podařilo až po letech (přes internet) najít kadeřnici, která vždy udělá jen to, co já chci, a k ničemu nepřemlouvá. A nevraždí vlasy. Ustřihne jen tolik, kolik si řeknu a jak to chci, někdy raději i míň, protože zkracovat se pak dá ještě vždycky. A stříhá i nasucho, což je u nás skoro unikát. Já totiž nesnáším, když mi mají kadeřnice mýt vlasy, proto striktně trvám na suchém stříhání a vlasy si pak umyju sama doma, vodou o teplotě, která mi vyhovuje (a ne horkou, jak jsem to v kadeřnictvích mockrát zažila a nestačila upozorňovat, že to opravdu pálí), šamponem, který mě nedráždí, a způsobem, který mi na pokožce nevytvoří krustu lupů. A kondicionér zásadně jen do délek, ne k hlavě, což moje někdejší kadeřnice dělaly pokaždé obráceně a já se pak divila, že jeden den vyfoukané vlasy byly druhý den ráno zplihlé. Po mé mycí proceduře jsou nezplihlé i několik dní.

Karla Ku
55 příspěvků 8.11.15 17:21

Ahoj, navštěvuji kadeřnici už leta - jmenuje se Daniele Basiková a je úžasná…Vždy odcházím spokojená a střih od ní drží, rychle střihá a nejsou u ní hrůzné objednávací lhůty a má i skvělé ceny. Kadeřnictví má ve Strašnicích a tel. 602809206

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek