Kadeřnice, která nevraždí vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Kajauntruc
1 příspěvek 16.11.15 11:09
KADEŘNÍK

Doporučuji úžasného kadeřníka ******
Vyslechne tvůj názor, má velice individuální přístup ke svým klientkám. Nebojí se úpřímně a na rovinu říci vlastní názor. K vlasům přistupuje dokonale přecizně, je to člověk na svém místě. Upřímně, nemá pusu plnou keců a výsledek nic, jak jsem již několikrát zažila. Co řekne, tak se potom děje, díky němu se cítím mnohem víc sebevědomá, neskutečně mi pomohl s líčením, oblékáním i s nošením různých doplňků.

Edit admin: kontaktní údaj

Dadoo
5536 příspěvků 16.11.15 22:12

@Kajauntruc @Karla_Ku tou vaší trapnou a "nenápadnou snahou o nahnání zákazníků jste ukázali, že tu inzerujete nějaké dva matláky, kteří mají tak málo zákazníků, že jim není blbé je shánět takhle trapně. Dobrý kadeřník zákazníků nedostatek nemá.
nejspíš neschopnost a neumětelství.
Jejich i vaše ;-)

MP_vinnie
274 příspěvků 10.04.16 15:14

Nemate nekdo doporuceni na kadernika ve Znojme? Chtela bych ucesat na akci, v sobotu, tj. nekoho, kdo prijima objednavky i na vikend.

adinka223
2 příspěvky 26.06.16 11:43

Lidičky, prosím vás znáte někdo tohle kadeřnictví v praze? http://www.tomasarsov.cz/ přemýšlím o tom že bych tam zašla, protože se zdá že by to tam mohlo být super a já bych mohla mít konečně kvalitní účes… nevíte?

Len
490 příspěvků 26.06.16 11:44

@adinka223
Neznáme a znát nechceme!

adinka223
2 příspěvky 19.07.16 12:05

Já jen chci nějakou radu kam si mám zajít, protože nechci nechat své vlasy jenom tak někomu… abych pak byla škaredá, to fakt nechci… takže tak

Lacrimosa
162 příspěvků 28.03.17 18:37

Achjo…tak jsem byla u kadeřnice. Protože jsem po letech samostřihání dostala záchvat a zatoužila po odborném zásahu. Střih jednoduchý, konečky do sebe pěkně zapadají. Výsledek se mi líbí. Ale hrozně mi vadí, jak kadeřnice neumí rozčesávat delší vlasy. Napapatláno jsem toho měla na hlavně značně. Mytí bylo příjemné a podařilo se mě moc nezacuchat a kupoduvu neproběhlo chumlání ručníkem. Ale pak jsem šla na křeslo a byl mi zapíchnut hřeben k hlavě a pak už se to tahem dolů jen rvalo. Já to nechápu, proč proboha. To samé při fénování (nikoli přes kartáč, ale postě jen sušení), vlasy mi poletují kolem hlavy a do toho mi to jen tak rozčesává plochým kartáčem, logicky je fénem cuchá a pak mi je dře hřebenem. Úplně mi to zkazilo dojem a lituju, že jsem se neozvala a přetrpěla to, nebo se neučesala sama. Jsem asertivní trouba. Ale jako u profesionála mě teda ta NEprofesionalita trochu překvapila. No, tak jsem si zase osvěžila, proč ke kadeřnicím moc nechodím :D Stává se vám to taky? Nepřipaám si jako cíťa teda…

Lienka77
206 příspěvků 28.03.17 19:56

@Lacrimosa Musíte se ozvat, že se rozčesává po malých kouskách směrem vzhůru, popřípadě, že abyste jí ušetřila práci, rozčešete si to sama. Ještě jsem nepotkala kadeřnici, co by na vlasy delší než po lopatky, nepoužívala při rozčesávání všiváček a nervala to od temene stylem trh škub. Ta moje je zvyklá, že dorazím, vytáhnu kartáč, rozčešu se a jde se na šmikání konců. Když zatahá, tak provedu nesouhlasný zvukový signál.

Pamatuju si velice humorný zážitek z učňovského kadeřnictví v Praze, kdy jsem si rozmotala drdol, učnice zbledla, vzala vlasy, roztáhla ten metr, couvla a zakvílela: „Paní mistrová, co s tím mám dělat?“ :D :D

Lacrimosa
162 příspěvků 28.03.17 20:29

@Lienka77 Jsem blbá, budiž mi ponaučením. Copak je to kruci neučí? Ted už je to jedno, ale naštvalo mě to dost. Ale sama se nedokážu ostřihat jinak, než rovně/nudně. Bude mi to muset stačit :D

Moir
2212 příspěvků 28.03.17 20:51

@Lienka77 jo, učni bývají z dlouhých vlasů vedle jak ta jedle a to je tak dlouhé jako vy nemám

Mauvy
263 příspěvků 29.03.17 13:54
@Lacrimosa píše:
Achjo…tak jsem byla u kadeřnice. Protože jsem po letech samostřihání dostala záchvat a zatoužila po odborném zásahu. Střih jednoduchý, konečky do sebe pěkně zapadají. Výsledek se mi líbí. Ale hrozně mi vadí, jak kadeřnice neumí rozčesávat delší vlasy. Napapatláno jsem toho měla na hlavně značně. Mytí bylo příjemné a podařilo se mě moc nezacuchat a kupoduvu neproběhlo chumlání ručníkem. Ale pak jsem šla na křeslo a byl mi zapíchnut hřeben k hlavě a pak už se to tahem dolů jen rvalo. Já to nechápu, proč proboha. To samé při fénování (nikoli přes kartáč, ale postě jen sušení), vlasy mi poletují kolem hlavy a do toho mi to jen tak rozčesává plochým kartáčem, logicky je fénem cuchá a pak mi je dře hřebenem. Úplně mi to zkazilo dojem a lituju, že jsem se neozvala a přetrpěla to, nebo se neučesala sama. Jsem asertivní trouba. Ale jako u profesionála mě teda ta NEprofesionalita trochu překvapila. No, tak jsem si zase osvěžila, proč ke kadeřnicím moc nechodím :D Stává se vám to taky? Nepřipaám si jako cíťa teda…

Totéž jsem zažívala u kadeřnic já, až jsem si pak řekla „a dost“ a zásadně přestala chodit k takovým, které neumějí nebo nejsou ochotné zkrátit délku nasucho. Čím dál tím víc ale uvažuju o tom, že se na základě různých internetových videonávodů začnu stříhat sama. Jen ještě ztratit tu poslední kapku zábran a zmobilizovat odvahu. (Za svých studií jsem se stříhala zásadně sama a prý slušně.

kobylkalucni
190 příspěvků 31.03.17 14:19

Včera jsem si zavraždila vlasy sama. Nevím co mě to popadlo, nějaký jarní záchvat, asi… Z původních vlasů po pás jsem se zkrátila do půli lopatek. Nicméně co fungovalo u dlouhých, už tolik nefunguje u krátkých… A to, co bylo u dlouhých výhodou - zdravé, silné a husté vlasy se teď jeví jako sakra nevýhoda. Mám na hlavě řepu jak z osmdesátek. Jako v culíku to vypadá dobře, celkem… Ale jsem zralá na panáka, kdykoliv si je rozpustím!!!

catherinne
13482 příspěvků 31.03.17 14:20
Yello
42 příspěvků 26.10.18 11:50

Koukám, že když tu někdo někoho doporučí, je to reklama a neumětelství…Pokud by někdo chtěl kvalitní kadeřnici, mám ji…Kontakt sem veřejně dávat nebudu. Salon ma ve Strašnicích a jezdim k ní přes celou Prahu protože vím že mě dobře ostříhá, hezky nabarví a ještě se tam člověk dobře pobaví:)

Vinca_minor
744 příspěvků 26.10.18 14:15

@Yello Přispěvatelé, co jako první příspěvek do diskuze dají odkaz, se tu množí jak houby po dešti. A oprávněně schytají kritiku.

Yello
42 příspěvků 30.10.18 10:36

@Vinca_minor To je pak těžké doporučovat, napsat svou zkušenost s tím konkrétním člověkem, obchodem i věcí… V dobré víře někoho zmíníte, dáte odkaz a hned se množí kritika za neplacenou reklamu, červená ramínka atd.

TyrionLannister
146 příspěvků 05.02.19 17:12

Neměl by, prosím, někdo tip na kadeřnici v Praze (ideálně Praha 4, 2, 10 nebo centrum), která si poradí s velmi jemnými a řidšími vlasy? Klidně do SZ, aby to nevypadalo jako reklama. Moc děkuji.

Malounka
13 příspěvků 20.02.19 13:35

Za sebe Ti ráda doporučím kadeřnictví a jejich vlasovou kosmetiku Organics by Filip Gregor. Mají i webovky, ale ty si najdeš sama ve vyhledávači. Používájí přírodní kosmetiku a hlavně dobře v péči o vlasy poradí. Mě se díky nim podařilo nechat si narůst dlouhé vlasy, nikdy jsem neměla nějak delší…

Markéta41
9 příspěvků 22.02.19 10:08

Prosím tě a jak často jsi k nim chodila, když jsi si nechávala narůst vlasy? A oni mají nějakou spešl kosmetiku?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek