Kalhoty s NEmrkvovými nohavicemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiniMaty
35 příspěvků 17.02.13 20:07
Kalhoty s NEmrkvovymi nohavicemi

Blizi se jaro a s nim i novy kolobeh shaneni kalhot s rovnymi nohavicemi. Mam sirsi lytka a do tech spagetovych nohavic co se ted VSUDE delaji, se nenarvu, a kdyz, vypada to hnusne. Mate nekdo tipy na obchod(y) s „normalnimi“ kalhotami?

Reakce:
Jetthro
1130 příspěvků 17.02.13 20:36

Zkusila bych treba Gant, odtud mam jedny kalhoty rovneho strihu, s normalnim pasem a tak vubec se vsim co se u kalhot posledni dobou blbe hleda :D

Dahllie
2222 příspěvků 17.02.13 20:46

M&S. kupuju si tam bootcut střihy.

Mishelle
26 příspěvků 17.02.13 21:27

Mám stejný problém a sehnala jsem v Orsey.

Daisyrella
62 příspěvků 18.02.13 07:43

Širší nohavice mívají kalhoty v Zaře.

Barbyl
1472 příspěvků 18.02.13 07:45

Nekdy i Promod

Karja
4837 příspěvků 18.02.13 12:24

Orsay je má pravidelně, ale bohužel jejich tmavé kalhoty pouští dost barvu (běžně při nošení mám od toho špinavé ruce). Pak jsem úplně zoufalá sehnala v New Yorkeru, kvalitou lepší než Orsay.

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.13 12:32

Já mám strašně ráda kalhoty z Orsay… Nikde jsem nesehnala takhle pohodlné a tak pěkně padnoucí.

llolla
2102 příspěvků 18.02.13 15:43

S. Oliver

Filomenka
52 příspěvků 18.02.13 16:43

Tatuum- ten ještě nikdy nezklamal, všechny svoje kalhoty mám odtamtud, protože prostě odmítám nosit úzké nohavice. Dá se tam vybrat, určitě to zkuste.
Edit: Nenechte se odradit, v eshopu tatuum nemá téměř nic, na prodejnách toho mají více.

adalada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.13 10:21

Jediný krám kde seženu normální kalhoty je s. Oliver, ale bohužel jsou i docela drahé :/

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.13 12:31

Obecně - většina německých značek, např. street one, cecil, gerry webber a z jiných např. marco pecci - poslední dvě značky k dostání v praze ve van graaf a peek and cloppenburg
hodně štěstí - kupuju taky tenhle střih a dá to docela makačku sehnat. tyhle značky jsou dražší, od 1600 do 3000, ale ta kvalita se oproti levnějším řetězcům pozná a vyplatí. dělají samozřejmě i slimky, ale tenhle rovný střih mají na rozdíl od jiných firem zařazený mezi běžně dostupné řady výrobků.

babyjo
10 příspěvků 21.02.13 14:29

Také nenosím úzké nohavice, mám ráda klasické rovné, ale mohl by mi někdo poradit správnou délku nohavic k poměru botám. Myslím tím jestli má nohavice končit u kotníků a navazovat hned bota např. klasická lodička na podpatku, nebo má nohavice botu mírně překrývat? U úzkých nohavic je to jasné, ale u rovných nevím. Děkuji

Alena Tajemná
43 příspěvků 05.12.17 12:25

Já kupuji rovné střihy, straight leg se středně vysokým pasem, většinou u CA, tam mívají černé rifle a modráky, jinak bohužel, jen šití na míru. A i tak se mi zdá, že to není pořád ono…

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek