Kam mají sahat maxišaty?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aninne
6 příspěvků 04.08.18 18:43
Kam mají sahat maxišaty?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Líbí se mo tyhle maxišaty, ale nejsem si jistá, jestli mi sedí správně. Dosahují mi až na zem a nejsem si jistá, jestli to tak má být. Kam vlastně mají maxišaty (a maxisukně) sahat?

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sépia
384 příspěvků 04.08.18 22:51

@Aninne V týchto pozametáte celú ulicu, potrebovali by trochu skrátiť. Maxi šaty môžu byť po kotníky, zakrývať členky - ale aby ste v nich mohla chodiť. Úplne po zem sa na deň nehodí, to je tak na ples.

Aninne
6 příspěvků 05.08.18 09:42

@Sépia no mě se právě tahle móda líbí, ale problém je, že skoro všechny maxišaty mi sahají na zem…

vlm
4150 příspěvků 05.08.18 10:13

@Aninne protože je to konfekce, nemůže padnout každému,obujte boty a šaty snadno zkratite podle potřeby,já nosím co nejdelší,ale jak už bylo řečeno,ať nezametate ulice,a neslapete si na ně,opravdu bylo nutné na tohle dělat nové vlákno??

Sépia
384 příspěvků 05.08.18 11:20

@Aninne @vlm Presne, jednoducho dĺžka šiat vám padne podľa vašej výšky, každá krajčírka vám to upraví.

MonikaMP
57 příspěvků 06.08.18 12:50

@vlm Diskuze slouží k diskutování, nevidím důvod k nezaložení. :roll:
@Aninne ;) Osobně mi je příjemná délka cca 1-2 cm nad zem. Takže sem tam zavadí, ale na pohled vypadají až na zem. Jen záleží, co nosíte za boty - jestli mix, tak to chce určit fakt jen jeden typ. Jako že preferujete běhání v placatých sandálkách vs. v podpatkách. Jinak šaty pěkné. Kde? :)

vlm
4150 příspěvků 06.08.18 12:56

@MonikaMP o čem tady chcete diskutovat???jsou dlouhý,usmikni je,konec.Stacil dotaz v nějaké už existující diskuzi.A mezi námi.on vazně někdo nevi,že délka se běžně upravuje…????

MonikaMP
57 příspěvků 06.08.18 12:57

Tolik energie a vykřičníku… No a co. :)

vlm
4150 příspěvků 06.08.18 13:00

@MonikaMP od té doby co sem píšou HOLKY se vlastně ničemu nedivím,ale ne pokaždé se divím

Aninne
6 příspěvků 06.08.18 20:48

Jsem tu nová, takže se tady moc nevyznám. Jinak šaty jsou značky F&F.
No a já jsem se původně neptala na zkrácení, ale na to jestli se to nosí takhle dlouhé nebo jsem do toho jen malá…

giuliettka
2083 příspěvků 06.08.18 21:01

@Aninne Riaďte sa nohou ktorá je na obrázku rovná. Počíta sa s opätkom. Ak sú topánky na rovnom opätku, tak rovnako v tom istom mieste na nohe.

giuliettka
2083 příspěvků 06.08.18 21:03
@Aninne píše: … ale na to jestli se to nosí takhle dlouhé nebo jsem do toho jen malá…

To vzhľadom na fotku na ktorej ste bosá, nejde určiť.

giuliettka
2083 příspěvků 06.08.18 21:14
@MonikaMP píše:
Tolik energie a vykřičníku… No a co. :)

Myslím, že no a holky. :-D Kurňa kto to kedy videl osloviť dospelé ženy holky.

MonikaMP
57 příspěvků 06.08.18 21:40

Prijde mi scestne hrabat se v osloveni, kdyz je slecna nova… naprosta zbytecnost.

@giuliettka ten obrazek je vic nez tisic slov. :)

giuliettka
2083 příspěvků 06.08.18 21:42

@MonikaMP Tie holky sú tu jak rudý hadr na býka v aréne. :-D

Aninne
6 příspěvků 07.08.18 11:58

Ta jako třeba na emiminu se normálně všechny oslovují „holky“. To samé omlazení a spol. To mě jako vážně nenapadlo, že tu někdo bude řešit oslovení ???????? ????

vlm
4150 příspěvků 07.08.18 12:02

@Aninne …a proto nejsme ani na emiminu, ani na omlazení, ani nikde, ale tady.A mezi námi,než někam něco napíšu,tak si to nejdřív proctu,prohlid­nu,jestli nelezu někam,kde nechci být

barvinok
621 příspěvků 07.08.18 12:20

@Aninne zasekol sa vám asi otáznik

Aninne
6 příspěvků 07.08.18 12:28

A v čem je eMimino a omlazení jiné? A proč se tu řeší taková blbost? A tu poslední větu nechápu. Proč bych tu psala, kdybych tu nechtěla být? Buď si ze mě utahujete nebo jste na mě bezdůvodně vysazená nebo nevím. Příspěvek jsem si četla, chyby tam nemám žádné. Psala jsem správně a spisovně. Takže jako vážně nechápu, proč se tu do mě neustále navážíte.

vlm
4150 příspěvků 07.08.18 12:31

@Aninne nevím ke komu to bylo směrované,ale spíš to vypadá že si utahujete vy z nás,rád se vám dostalo,to nepopřete a dál už to odmítám krmit.

Aninne
6 příspěvků 07.08.18 12:35

@vlm normálně jsem se zeptala a do nikoho jsem se nenavážela. Takže těch urážek nebylo třeba

UzZase
80 příspěvků 07.08.18 13:18

Oslovení „holky“ používá i moje devadesátiletá babička, směrem ke svým vrstevnicím. Tahle diskuze mi trochu připomíná, když jsem byla kdysi v nemocnici na detském oddělení, bylo mi osm a spoluležící šestnáctileté slečny jsem oslovila „děcka“. Děsně se jich to dotklo, protože ony už jsou přece prakticky dospělé, tak mi až do konce hospitalizace říkali děcko. Tohle je úplně na stejné úrovni, jen tady by měly být dospělé ženy.

giuliettka
2083 příspěvků 07.08.18 15:01

@Aninne Nie je to nič proti vám , ani proti tejto otázke, ktorú ste dala, len chcem odpovedať @UzZase
Viete, že mne by vadilo aj ako dospelej žene, keby ma niekto v nemocnici, alebo kdekoľvek kolektívne oslovil decká, holky, baby, kočeny a čo ja viem aké ešte slangové výrazy sa dajú použiť. Chápem to u tej 90 ročnej babičky, ktorá osloví svoje priateľky, ale nepochopím ak tak osloví cudzie ženy v jej veku. Predstava, že niekto vojde trebárs do čakárne u gynekologa a smerom k čakajúcim ženám oznámi, holky ktorá z vás je posledná? mi pripadá absurdná. A rovnako absurdné mi to prišlo aj tu, preto som to @MonikaMP napísala. Netúžila som sa dohadovať, len som mala chuť jej odpovedať, lebo mi bol sympatický jej nick a sposob akým to okomentovala.

chitrá alex
207 příspěvků 07.08.18 15:38

Co já bych dala za to, kdybych mohla oslovovat/být oslovována hromadným „děcka…“ Občas to dělávám, ale málo, a chybí mi to. Tož děcka, nehádejte se.

Alterations
668 příspěvků 10.08.18 14:49

Tazatelka by si měla nechat šaty zkrátit asi ke kotníkům. Je spíš menší, a malé ženy vypadají v příliš dlouhých šatech jakoby neměly nohy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Kam se poděli hipsteři?

Autor: Matouš

Dřív si lidi nadávali do emařů, pak přišli na přetřes hipsteři. Kde... Celý článek

Reklama