Kam na dobrou večeři v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Letefa
716 příspěvků 19.12.12 09:23

@Mylady2 Přesně tím, že se mi to chuťově blížilo spíš té potrefené huse. Je sice pěkné, jak to tam dělají na efekt, donesou ryby až ke stolu, ukážou každou ploutev, ale ten efekt je pak k ničemu, když to jídlo nestojí za nic. Ale třeba jsem měla smůlu a kuchaři včetně personálu měli unisono špatný den. Třikrát. :-)

PavlinkaK
96 příspěvků 19.12.12 09:39
@top topic píše:
@Ani: Ani scuk není samospasitelný, v poslední době jsem se dvakrát pěkně spálila, potřetí to vyšlo.

Můžete být konkrétnější? Klidně do zprávy, díky

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.12 09:51

@Letefa no tímto jste nic nevysvětlila. Pouze použila mé přirovnání. Nevadí myslím, že již nepotřebuji vědět více. I tak děkuji.

Letefa
716 příspěvků 19.12.12 09:56

Nevím, jak blíž bych to měla popsat - kulinářský kritik nejsem, abych vypsala rozbor každého jídla, co jsem tam vyzkoušela. Vaše přirovnání se mi hodilo, trefila jste se celkem přesně.

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.12 10:50

Ještě mě napadla velmi romantická restaurace Le Terroir. Pro večeří ve dvou jako stvořená…
http://www.leterroir.cz/

Jetthro
1130 příspěvků 19.12.12 11:43

@GalianosjednimL Louvre rozhodne neni vhodne misto na veceri s pritelkyni - to snad clovek chce trochu klidu a to je neco co v Louvru absolutne neni :) Je to fajn na rychlej obed, ale sedet tam dyl bych nechtela - i vecer tam byva dost lidi, navic nemaji stavebne oddelene kuraky a nekuraky takze ten smrad k vam doleti stejne a hlavne je to tam takovy..no maji ty stoly hrozne nahnacany na sebe, az ma clovek pocit ze mu to leze do osobniho prostoru :)

sarinka.v
426 příspěvků 19.12.12 15:12

Za mě veškeré pobočky Ambiente a teď je nově otevřená restaurace v žižkovské věži, ještě jsem tam nebyla, ale prý super atmosféra a výhled.

chinin
2788 příspěvků 19.12.12 22:51

Les Moules - nekdo shora psal, „pouze na musle“, ja zde mam ale krome vynikajicich cerstvych musli skvelou zkusenost i s humrem a jinymi morskymi potvorami z aktualni nabidky a jedla jsem zde i vynikajici stejk.

Ambiente Pizza Nuovo - mela jsem zde skvele testoviny, salaty i stejky.

Noi - podle me skvela thajska restaurace (mam rada asijskou kuchyni, ale rozhodne nejsem jeji znalec).

chinin
2788 příspěvků 19.12.12 23:05

@GalianosjednimL @Jetthro
Cafe Louvre mam rada na „kafe s kamaradkou“ - mam slabost pro ten prostor a maji dobre kafe a skvele dezerty. Ale jedine jidlo, ktere mi tam chutnalo, byl hraskovy krem (polevka), vsechno ostatni bylo vylozene nepovedene, neco jsem i vracela (vysusena kureci prsa, nedostatecne ochuceny a hlavne presoleny salat, presolena omacka, stare maso apod.).

nikilakula
20 příspěvků 19.12.12 23:45

Francouzská restaurace v Obecním domě, U Emy Destinnové, Zelená Zahrada

bestia
2300 příspěvků 19.12.12 23:52

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:49

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 01:19

@bestia Ale ono už to tak bývá, že dobré podniky se rychle profláknou a špatné upadnou v zapomnění - zákon trhu.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 20.12.12 01:54
bestia

Catering „U Barbuchy“! Vynikající sushi :)!

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 09:27

Oliva na Výtoni
Cafe de Paris
Lemon Leaf

@bestia píše:
A co tak dat sem tip aj na ine nez vseobecne proflakle a radobysnobske podniky?
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 11:04

Je tu někdo spokojený s coloseem v Koruně? Já tam vždycky zajdu, když jsem v centru, protože nevím, kam jinam. A chutná mi tam, ale nevím, jestli o něco nepřicházím, když chodím pořád jen na jedno místo.

PavlinkaK
96 příspěvků 20.12.12 11:05
@ionicera píše:
Je tu někdo spokojený s coloseem v Koruně? Já tam vždycky zajdu, když jsem v centru, protože nevím, kam jinam. A chutná mi tam, ale nevím, jestli o něco nepřicházím, když chodím pořád jen na jedno místo.

Já celkově Coleseum i síť Grosseto moc nemusím, zajděte raději na Ovocný trh do Wine Food Marketu.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 11:06

@ionicera Coloseum se mi zdá všude stejné… Jídlo tam není zlé, ale mám tam takový pocit masovosti. McD. v italském provedení. Myslím, že v centru je škoda nezkusit něco jiného, když už tam jste :-D

PavlinkaK
96 příspěvků 20.12.12 11:08

Pak určitě Čestr, na I. P.Pavlova Nota Bene a nová restaurace Dish v Římské ulici za Vinohradským divadlem. Káva v Al Cafetero za rohem :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 11:08

Souhlasím… Nebo do Slovanského domu do Ambi, nebo Koga… Nebo vedle Kotvy do Ambi Pizzerie

@PavlinkaK píše:
Já celkově Coleseum i síť Grosseto moc nemusím, zajděte raději na Ovocný trh do Wine Food Marketu.
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 11:08

@Curlygirl No ten pocit tam mám také, zvlášť v poslední době, je tam pořád plno.Ale zas většinou spěchám, tak mi vyhovuje, jak tam jsou rychlí. A chutnalo mi tam vždycky.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 11:11

@Curlygirl Do Koga jsem také jeden čas chodila, ale pak se mi stalo víckrát za sebou, že mě usadilo blízko kamarádů obsluhy-asi bývalá Jugoslávie a vůbec jsem se tam necítila dobře. přišlo mi to tam takové mafiánské:-)a přestala tam chodit.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 11:11

@ionicera já zrovna včera taky byla v Coloseu, taky mi tam jakž takž chutná, dá se vybrat, ale dost mi vadí ta masovost, mám dojem, že tomu nevěnují takovou péči jako jinde. Ať už jídlu, nebo obsluze. V těch mou jmenovaných to nebývá zas o tolik dražší a pomalejší a člověk má opravdu pocit, že každé jídlo je dělané s péčí a ne odfláknuté a předhozené jak zvěři :-D

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 11:13

@ionicera Jojo, Kogo je dost takové „bývalo-jugoslávské“, moc mi to ale nevadí :-) zas mají čerstvé pěkné ryby a jiná pozitiva…

chinin
2788 příspěvků 20.12.12 12:22

@ionicera
Raději než do Colosea v Koruně chodím do Colosea v Myslbeku - mně i mým známým tam chutná lépe.

Jinak, pokud máte ráda italskou kuchyni, tak v cenru doporučuji Ambiente Pizza Nuovo na nám. Republiky, popř. Giallo rossa v Jakubské (ti mají i donáškovou službu).

chinin
2788 příspěvků 20.12.12 12:27

@Curlygirl
Pokud se nepletu, psala jsi zde, že máš ráda asijskou kuchyni. Co si myslíš o Noi? Jak jsem psala, mně tam chutná (a i prostředí se mi líbí a obsluha je fajn), ale nejsem znalec asijské kuchyně, tak by mě zajímal tvůj názor.
(Sice dotaz adresuji Curlygirl, ale budu ráda i za případné názory ostatních.:-))

@All
Máte někdo tip na dobrou indickou restauraci v centru Prahy?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek