Kam na dobrou večeři v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 12:52

@chinin nevím… Noi není špatná, ale ani výrazně mimořádná, řekla bych. Chutná mi to tam ale. Spíš ale chodím do Lemon Leafu…

Jinak na thajské jídlo důrazně NEdoporučuji Orange Moon :-D neblahá a nepříjemná žaludeční zkušenost, už jsem to tu někde psala.

Indické - Golden Tikka v Konviktské, jinak je dobrá taky Mailsi na Žižkově (je teda pakistánská, ale je to dost podobné a vindaloo mají výborně pálivé jako děs)

sarinka.v
426 příspěvků 20.12.12 12:53

A ještě jsem si vzpomněla na restauraci Noodles v ulici Politických vězňů.

chinin
2788 příspěvků 20.12.12 12:54

@Curlygirl
Děkuji, sestřičko. :-)

nikilakula
20 příspěvků 20.12.12 13:12

Já doporučuju Neb. o v Perlovce

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 13:24

@chinin Do Myslbeku chodím v létě ven. Koruna je na zimu.

Grossularia
3204 příspěvků 20.12.12 13:34

@Curlygirl V centru kousek od Václaváku vaří výborně (hlavně polévky) v Home Kitchen - akorát tam bývá dost plno, je lepší předem zavolat.

Jo, a taky mi chutná jídlo v Lokále, pokud pojmu, zejména v zimě, chuť na něco echt českého.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 13:36

@Grossularia ano, Home kitchen znám a chodila jsem, když to ještě bývalo v mém radiusu :-D škoda, že nemají otevřeno večer, teda dříve neměli.

Khajka
506 příspěvků 20.12.12 13:52

A já si na pizzu ráda zajdu do restaurace Alforno na Petrské náměstí.

Tebah
4257 příspěvků 21.12.12 11:22

@chinin Pind u Vinhoradské vodárny - sice to už není přímo v centru, ale lepší indické jídlo jsem v Praze neměla. Naopak nedoporučuju Masalu - všechno chutná tak nějak stejně, hnusná byla i rýže + protivná obsluha.

Khajka
506 příspěvků 21.12.12 12:10

@Tebah Taky jsem o této restauraci slyšela - chodí tam na jídlo Indové, což bývá většinou záruka, že jídlo odpovídá tomu, na co jsou zvyklí ;-)

Tebah
4257 příspěvků 21.12.12 14:15

@Khajka Jj, když jsem tam byla naposledy, tak tam byla víc Indů než Čechů. Jen je nutné počítat s tím, že s obsluhou se domluvíte spíš anglicky než česky.

Caralina
916 příspěvků 21.12.12 14:38
Pokud to nutně nemusí být v Praze

Doporučuju Auberge de Provence v Tuchoměřicích nebo V Polích v Číčovicích, autem to není daleko a fakt to stojí za to.

chinin
2788 příspěvků 21.12.12 17:03

@Tebah
Děkuji za tip.

Sekhmet
1918 příspěvků 28.12.12 16:51

Neznáte někdo restauraci Bastion Prague? Nedávno jsem se mihla okolo, jsou to velice zajímavé prostory, ale jak tam vaří?

real.blond
6688 příspěvků 28.12.12 16:59

@Mylady2 za Le Terroir se primlouvam take.. Temer vzdy minimum cechu a romantika zarucena. Idealni misto na zadost o ruku:)

catherinne
13517 příspěvků 28.12.12 17:22

@real.blond to zní dobře, škoda, že už jsem 22let vdaná, to by se mi líbilo…

real.blond
6688 příspěvků 28.12.12 18:07

@catherinne hlavne ze stastne vdana!:) mne by se to take libilo.. Jestli se mi to nekdy postesti, tak se Vam pochlubim, jak uzasne to bylo. Ale dost pochybuji! To driv vyhraju ve sportce:)

Borag
140 příspěvků 28.12.12 22:57

Když na sushi, tak do Sushi Upgrade na Opletalově. Je to tam malý, výborný „žrádlo“, hlavně ta cena sushi je dost příjemná. Takovej navoněnej Sushi Point se může jít zahrabat ak kvalitou, tak cenou.

fantomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.17 11:59

Pokud toužíte po troše luxusu a velmi dobrém jídle, tak, pak mohu doporučit restauraci v Praze http://palffy.cz/cs/. Určitě si pochutnáte a uděláte si příjemný, romantický večer ve dvou…

fantomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.17 12:07
Romantická večeře

Ahoj, určitě doporučuji zajít do luxusní restaurace http://palffy.cz/cs/. Prostředí, příjemná atmosféra hlavně romantická :-) a dobré jídlo k tomu.

Nixe Lulu
344 příspěvků 28.3.17 12:06

Já mám ráda: Podolka (Karlín i Podolí), Pasta Fresca, Las Adelitas, La Arepería, pizzerie Grosseto. Speciálně na maso a burgery (což nevyhledávám často) pak ještě Dock House a Dish.
(No docela pozdě jsem si všimla, že je to už takové staré téma, ale už to tu nechám…)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek