Kam na kosmetiku v Praze?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Rencavon
1 příspěvek 18.3.16 10:36

No já našla dobrou kosmetiku v praze 3 na tomto webu www.najdisalon.cz … zkuste, uvidíte :)

RenčaKašparová
1 příspěvek 5.7.16 15:38

Ahoj :-) souhlasím, že najít pořádný salon dá docela zabrat. Například jsem se už setkala s nekvalitním lepidlem na řasy, po kterém jsem dostávala alergickou reakci, nebo naopak s velmi nepříjemnými kosmetičkami. Teď už rok chodím pořád k té samé kosmetičce na salonu krásy na Praze 9 a zatím jsem s ničím nespokojená nebyla. Chodím tam tedy hlavně na depilace, řasy a nehty… o ostatních službách poreferovat nemohu.

Ivana7777
2 příspěvky 19.8.16 10:19
Salon Papilio

Ahoj všem,
já jsem před nedávnem objevila salon Papilio kousek od Karlova náměstí. Salon má výbornou kosmetiku Phyris. Vyzkoušejte a uvidíte.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.16 19:50

@Ivana7777 Můžu vědět, s jakou značkou vlasové kosmetiky u vás pracují kadeřnice?

platinumia
1 příspěvek 28.9.16 10:04

Ahoj, já si pleť nechávám ošetřit v salonu esmina ( http://www.esmina.cz/…treni-pleti/ ). Myslím že by ti dokázali poradit. Nemusíš se bát jsou to odbornice a vím že dělají i jiný věci kromě ošetření pleti. Já jsem byla s jejich prací spokojena tak snad budeš taky.

Blondýna123
1 příspěvek 27.11.16 23:05
Jasna páka, Dolce diva

Já mocinky moc doporučuji Dolce Diva na Praze 5 a osobní zkušenost se slečnou Štěpánkou. Je tam super atmoska a mila recepční, vam da pohoštění ( ted dávají vánoční sušenky ) mňam :-D.

Giuli
2931 příspěvků 27.11.16 23:10
@Blondýna123 píše:
Já mocinky moc doporučuji Dolce Diva na Praze 5 a osobní zkušenost se slečnou Štěpánkou. Je tam super atmoska a mila recepční, vam da pohoštění ( ted dávají vánoční sušenky ) mňam :-D.

Aj keby Štěpána bola najlepšia kozmetička pod slnkom, tak po tomto ju z MP nenavštívia ani tí, čo k nej náhodou chodili. Atmoška ich dorazí.

Doudou
1387 příspěvků 29.11.16 09:59

Já chodím do Yves Rocher. Přijde mi, že za dobré peníze nabízejí dobré služby.

7katka7
1 příspěvek 29.12.16 13:07

Dobry den, mohla by som vas poprosit o kontakt na kozmetiku v blizkosti Strasnickeho divadla?

Dakujem pekne

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 13:56
@Blondýna123 píše:
Já mocinky moc doporučuji Dolce Diva na Praze 5 a osobní zkušenost se slečnou Štěpánkou. Je tam super atmoska a mila recepční, vam da pohoštění ( ted dávají vánoční sušenky ) mňam :-D.

si děláte srandu, žejo, nejste tak blbá…

Laura1978
1 příspěvek 8.1.17 17:01
doporučeni

Zdravím, nevíte kam vyrazit na kosmetiku v okolí Prahy 13?

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.17 19:44

@Laura1978 : Na Praze 13 nevím jestli se něco nachází, ale já pravidelně docházím do body factory na Praze 3. Určitě ti to bude něco říkat, protože jejich studio je hodně známé a osvědčené, takže za sebe můžu doporučit toto.

Mladakraska
1 příspěvek 10.6.17 11:18
Kam na kosmetiku

Chtěla bych Vám doporučit kosmetický salon Vesna. Je to v Praze 20. Kosmetický salon

PavlinaVesna
1 příspěvek 30.7.17 15:11

Zdravím,

Pokud hledáte vhodný kosmetický salon rada Vám doporučím ten můj. Nachází se na adrese:

Křovinovo náměstí 9/12
Horní Počernice
Praha 20 193 00
Telefon: 603 508 070

Více informací naleznete zde: salonvesna.cz

Budu se na Vás těšit!

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.17 15:47

@PavlinaVesna za reklamu bývá zvykem platit

Josefínaa
429 příspěvků 31.7.17 23:50

@cool65
To musí být bezva, plácat si sprcháče a krémy, ty výsledky musí být žůžo. Na nic jiného jsme tu nečekali! A ještě na eshopu! To fakt je dobrodrůžo!

Josefínaa
429 příspěvků 31.7.17 23:52

@PavlinaVesna
Milá Venice, evidentně se vaší firmě moc nedaří, když lovíte v těchto vodách. Doporučuji přehodnotit.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.17 21:01

Nemáte někdo zkušenost prosím s body factory?

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.17 12:21

@Kateřina0017 záleží, co by vás zajímalo, já sem chodím na solárku a masáže :)

Jakoslunecnice01
7 příspěvků 14.11.17 10:45

@Oveeec
Studio Kastanea na Malé Straně. Slečna pracuje s přírodní kosmetikou Primavera, vyhřívané lehátko a teplé masážní kuličky mě dostaly. Ještě nikdy jsem z kosmetiky neměla tak skvělý pocit. Vše dotváří naprosto dokonalé prostory. Fakt doporučuji!

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.17 22:02

Myslím, že výběr salónu je čistě pocitová záležitost, protože každá si potrpí na něco jiného. Mně taky pěkně dlouho trvalo než jsem našla salón, kde mi bude vyhovovat jak personál, tak i ošetření.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.18 20:10

@Jolula No dneska to není nic jednoduchého, obvzlášť v Praze, kde se se salény roztrhl pytel, ale ne všude je ta péče kvalitní…

terka.hlavackova
6 příspěvků 30.1.18 11:19

Znáte něco na Praze 8?

Verca.92
5 příspěvků 31.1.18 14:01

Já chodim k http://www.esmina.cz na kosmetiku a jsem spokojená. Měla jsem problémy s akne a za 3 měsíce se mi udělala uplně čistá plet. Taky tam chodím zároven na manikúru a pedikúru. Doporučují všem))

Ilona Halířová
1 příspěvek 7.4.18 08:39

Najít šikovnou kosmetičku v dnešní době není snadné. V Praze je spousta salonů a ještě více kosmetiček.

• Určitě máte šanci, když zajdete do salonu na doporučení vaší kamarádky, která byla s kosmetičkou spokojená. Ovšem každému vyhovuje něco jiného a každý má jiný typ pleti a ani toto není stoprocentní jistota. Co vyhovovalo vaší kamarádce nemusí vyhovovat vám.
  • Správná kosmetička se o vás bude zajímat. Nejprve by s vámi měla udělat rozhovor a zjistit, co vás na pleti trápí. Pak následuje diagnostika pleti, kdy kosmetička vaši pleť detailně prohlédne. Na základě diagnostiky a vašeho přání může stanovit nejvhodnější ošetření pro vás, které bude řešit daný problém.
  • Ptejte se kosmetičky, proč vybrala právě toto ošetření a v čem by vám mělo pomoci. Stává se, že kosmetičky nemají vhodné řady produktů na určitý typ pleti a s daným produktem pak ošetří několik zákaznic s úplně odlišným problémem pleti.
  • Určitě při první návštěvě si nechte od kosmetičky popsat každý krok ošetření. Co na pleť právě aplikuje, proč a jaký to bude mít efekt.

Jak poznáte dobrou kosmetiku?

• Nejlépe druhý den ráno by měl být efekt vidět. Pleť by měla být živější a čerstvější než obvykle. Pokud žádný efekt do dvou dnů nevidíte, nečekejte ho ani po více ošetřeních. Dobrá kosmetika má efekt hned druhý den a pravidelnou péčí se efekt zintenzivňuje.
  • Důležitá je především domácí péče. O pleť se musíte starat i doma. Neznamená to, kupovat si nejdražší krémy, dobrá kosmetička vám dá i pár rad a tipů na produkty, které vás budou stát minimum. :)

Sama jsem kosmetička a péčí o pleť se zajímám už od puberty, když jsem měla problémy s akné. Vyzkoušela jsem mnoho salonů a kosmetiček než jsem pochopila, že důležitá je hlavně pravidelnost kosmetického ošetření, prevence - tedy začít se o pleť starat a vyživovat dříve než s první vráskou, zdravý životní styl a domácí péče:-)

Příspěvek upraven 07.04.18 v 20:36

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek