Kam se jít bavit v Praze pro 30+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Doudou
1387 příspěvků 16.12.14 14:36

@vlm @Giulietta
Oh, jak moc mi to tu začíná připomínat Votoč vohoz, resp. Vinted :-)).

vlm
4716 příspěvků 16.12.14 21:04

@Doudou no hlavne, jsem neřekla nic zlýho…nemám nic proti kojení, naopak…považuju ho za napro normální věc…kterou není třeba rozpitvávat, řešit (hlavně ne tady)a taky nechápu proč slavit jeho ukončení…ted je ze mě nepřítel kojících matek :-D

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 22:43

Prosím @vlm a @Giulietta, aby se už konečně přestaly trápit mým kojením nebo nekojením a psaly k věci, když už se do diskuze opět vrátily :-) Jste tady očividně jediné, kdo to tady pořád dokola zmiňuje. Proč slavit jeho konec, nebudu vysvětlovat. Kdo nezažil, nepochopí. Howgh.

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 23:04

Tak mi zatím nejlíp vychází Nebe i když i ostatní tipy jsou fajn. Asi je budu muset postupně vyzkoušet všechny :) Napadá mě, že jsem něco slyšela i o klubu Postel, neznáte náhodou? Děkuji…

vlm
4716 příspěvků 17.12.14 08:51

@vanilkaF no vzhledem k tomu že zažila dvakrát a dlouho…ale to je jedno :-D některé matky dělají vědu ze všeho…jen mi to příjde stupidní nic víc nic mín..jen mě to pobavilo :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 08:56

@vanilkaF Včera jsem byla v Jazz Republic a nebylo to špatné. Jen víno mají dost hnusné :)

Doudou
1387 příspěvků 17.12.14 11:00

@vanilkaF Jo, to Nebe je fajn.

Postel léta bývala u Veletržního paláce, teď je to Movies (nevím jak se to změnilo). Nově je v ul. Rámová (kolmo na Dlouhou), tam je to pěkné, nové.
Ono když jsme u té Dlouhé ulice, tak si můžete střihnout tour - James Dean, Bombay, Harley´s, M 11… Nově je tam i Cafe 80 ´s (tam jsem nebyla, ale prý je to dobré). Jen tam všude bývá dost plno (hlavně o vík.) a i dost turistů.

Takový normální civilní podnik bez cizinců je v Lazarské - Zlaté časy.

andulka01
1372 příspěvků 17.12.14 12:08
@llolla píše:
@vanilkaF
Co Jazz Republic? Ale to asi znate… (A navic to asi nesplnuje vas pozadavek na absenci turistu)

Jazz Republic nedoporučuji. Byť muzika často dobrá, obsluha a nabídka fakt špatná. Tedy hlavně paní vedoucí, která je neurvalá a arogantní a vůbec jí nevadí když její jedovaté poznámky slyší dotyčný host. A mají hnusný víno.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 12:14

@andulka01 Tak na víně se shodneme. Vedoucí tam včera asi nebyla.

umad
385 příspěvků 17.12.14 12:51

Přijde mi krávovina dělat z informace „až přestanu kojit“ důvod myslet si, že je autorka matka, co všechno řeší. Taky mohl její dotaz být třeba až se vrátím ze zahraničí, kam se můžu jít bavit. To by Vás tu taky všechny chytal rapl?

vanilkaF
23 příspěvků 17.12.14 21:45

@Doudou jémine na Zlaté časy jsem úplně zapomněla! Ano, tam to bývalo taky fajn, sice plný turistů, ale posedět i zatancovat se tam dalo výborně. Díky za připomenutí!

vanilkaF
23 příspěvků 17.12.14 21:50

@andulka01 no, tato informace o víně je pro mě taky dost zásadní. Podle kvality rozlévaného vína (mimo jiného) se dá posoudit, jestli si tam klienta váží, anebo ne…

andulka01
1372 příspěvků 18.12.14 14:01

@vanilkaF Ano, také si radši dopředu zjišťuji jestli v podniku budu mít co pít :-) V Jazz Republic je ale nabídka opravdu malá a další nepříjemností je, že chtějí každou objednávku platit zvlášť a hned. Pochopím to při narvaném sálu při koncertě, ale ne když jsme tam byli o hodinu dříve, byli jsme jediní a chtěli se před koncertem najíst a dát si lahev vína. Strašně milý číšník se fakt snažil mi vyhovět když jsem na tento systém odmítla přistoupit a madam vedoucí od baru vynadala jemu i mně…

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 18.12.14 14:19

@vanilkaF Poradit sice neviem, ale chapem Vas! :-D (asi nie sme spravne slnieckove matky, ktore nadsene koja este na zakladnej skole) Dajte potom echo, kde sa oslavovalo najlepsie, za par mesiacov som tam jak na koni :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek