Kapuce na hlavě na veřejnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel internetu
4 příspěvky 25.5.20 11:13

Ahoj, jsem tu nový a také jsem zjistil že o tomto tématu zde ještě není psáno. Zajímalo by mě jaký je váš názor na kapuce na veřejnosti v mhd nebo v centrech. Někdy vidím jak i v létě má někdo bundu s velkou kapucí na hlavě v obchodním cetru nebo v mhd. Pokud je opodstatněná počasí tak se to dá pochopit ale třeba v někde ve společnosti ne. Jednou když jsem byl v divadle tak jsem tam uviděl jednoho pána který tam přišel s nepromokavou bundou a měl celou dobu na hlavě kapuci vůbec jsem nechápal jak ho tam mohli poustit. Jaký je váš názor na kapuce? Jsou podle vás neslušné nebo je to už móda? Děkuji moc za nějaké odpovědi

Reakce:
Uživatel internetu
4 příspěvky 25.5.20 12:29
@Uživatel internetu píše:
Ahoj, jsem tu nový a také jsem zjistil že o tomto tématu zde ještě není psáno. Zajímalo by mě jaký je váš názor na kapuce na veřejnosti v mhd nebo v centrech. Někdy vidím jak i v létě má někdo bundu s velkou kapucí na hlavě v obchodním cetru nebo v mhd. Pokud je opodstatněná počasí tak se to dá pochopit ale třeba v někde ve společnosti ne. Jednou když jsem byl v divadle tak jsem tam uviděl jednoho pána který tam přišel s nepromokavou bundou a měl celou dobu na hlavě kapuci vůbec jsem nechápal jak ho tam mohli poustit. Jaký je váš názor na kapuce? Jsou podle vás neslušné nebo je to už móda? Děkuji moc za nějaké odpovědi
Uživatel internetu
Uživatel internetu
JarkaJ
1085 příspěvků 25.5.20 13:05

@Uživatel internetu Vy si asi zkoušíte sám odpovědět, že?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek