Kašmír

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
modra_kocka
903 příspěvků 12.12.12 21:51

Dostala jsem jako dárek kašmírové šaty a dnes prošli zkoušku ohněm. Ehm, teda mrazem. Musela jsem si ráno z nějakých důvodů vzít podzimní kabát, který má jen 3 knoflíky a od pupíku dolů prakticky jako by nebyl, a tyhle šaty. Kolena a stehna mi málem umrzla zimou. Pak jsem si uvědomila, že i ten tenký kašmír (asi to bude jen 2-ply) hřeje jako blázen, pod šaty mi nebyla ani trochu zima.

Diankenstein
1895 příspěvků 14.12.12 09:02

Já si včera vzala do kina svetřík s 3/4 rukávy a taky mi byla kosa jenom na předloktí :D
Tak nevím, co za kvalitní materiál ten kašmír je, že mě nezahřál celou!!!:D

modra_kocka
903 příspěvků 14.12.12 10:41

@Diankenstein pěknej šmejd, co? :D

Diankenstein
1895 příspěvků 14.12.12 12:15

@modra_kocka už jsem psala stížnost na ČOIku! :)

modra_kocka
903 příspěvků 14.12.12 12:53

@Diankenstein škoda, žes to neřekla dřív, podepsala bych to :D Takové šmejdské výrobky by se měly stáhnout z prodeje a zdarma rozdat mezi obyvatelé!

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.12 15:49
@modra_kocka píše:
@Diankenstein škoda, žes to neřekla dřív, podepsala bych to :D Takové šmejdské výrobky by se měly stáhnout z prodeje a zdarma rozdat mezi obyvatelé!

Tak až začnou s tím rozdáváním, dejte mi prosím vědět, ať to nepropásnu ;)

Cotton
47 příspěvků 28.11.13 12:32
Opět předvánoční nabídky "pašmín"

Dobrý den všem, rok se s rokem sešel a Slevomat opět nabízí toto http://www.slevomat.cz/…carlo-romani?…

Původně psali ve složení „pašmínová vlna“, což už opravili na vlnu - napsala jsem tam dotaz:

„Co to je prosím „pašmínová vlna“? Žádné takové zvíře neexistuje. Jsou ty šály tedy (z 90 %) vlněné (ovčí vlna) nebo ne? (Nepředpokládám, že za tu ceny by to byl kašmír…)“

PartnerMartin před hodinou

Dobrý den paní Jano.

Děkujeme za upozornění na špatný popis materiálu.

Jedná se samozřejmně o vlnu.

Složení je tedy 90% vlna a 10% viskóza.

Na opravě textu se pracuje.

Přeji Vám hezký den.

Mají plus, že text skutečně opravili. ALE: Dámy a pánové, myslíte si, že za tu cenu může opravdu jít o z 90 % vlněný šál? Je vůbec pravděpodobná kombinace vlna a viskóza? Máte zkušenost s firmou Carlo Romani?

Zdraví
Cotton

Šošanah
1224 příspěvků 28.11.13 12:48

@Cotton Jestli ono to nebude jako s tím kašmírovým prachem - ten asi taky nebude z kašmíru :-) (Tedy ne že bych ho používala.)
Směs vlny a viskózy mi přijde reálná, ale uvidíme, jestli se vyjádří nějaký odborník přes látky.

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 13:18
Tebah
4257 příspěvků 28.11.13 15:16

@kamaradvladimir Doufám, že jste to nahlásil ČOI.

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 15:42

@Tebah ne nehodlám u té paní nakupovat kašmír a kdo jo tak je asi blázen

Tebah
4257 příspěvků 28.11.13 15:43

@kamaradvladimir Já jen, že jí tady děláte reklamu, pokud Vám to ještě nedošlo.

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 15:48

@Tebah no to mi opravdu nedošlo, to můžete říct, že Ada dělá reklamu všem půjčovnám šatů, tvořilkám a dalším exotům, které zminuje v pekelných článcích na modním PEKLE! Předpokládám, že tady jsou soudní lidé, kteří jaksi rozeznají „reklamu“ na kvalitní zboží x prosté upozornění na obchod s kašmírovou šálou za 199,–

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 15:51

@Tebah jedině, že bych Vás špatně pochopil a snažíte se mi naznačit, že paní dělám špatnou reklamu a mám si to ověřit u ČOI, ale to mi přišlo trochu nepravděpodobné…

Tebah
4257 příspěvků 28.11.13 15:52

@kamaradvladimir Jenže to, co předvádí tenhle obchod, je klamání spotřebitele, za což se normálně dávají pokuty. Bonprix a spol. má sice hnusné hadry, ale ještě jsem neviděla, že by lhali o složení. A ten Váš alibismis, že proč byste to hlásil, když tam nic nekoupíte, to je taky něco.

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 15:53

@Tebah prosím budte tak laskavá a nahlašte to at máme klid děkuji

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 15:55

@Tebah a předpokládám, že taky hlásíte ČOI každou reklamu v televizi

Tebah
4257 příspěvků 28.11.13 15:58

@kamaradvladimir Na televizi se nedívám, takže ne. A jinak ano, opravdu se snažím hlásit všechny nepravosti, na co narazím - naposledy podobné krásné šály, co jsem viděla v pondělí v Kotvě. A kdyby to tak dělali všichni, místo toho Vašeho připosraného zavírání očí, tak by tady bylo mnohem líp.

kamaradvladimir
448 příspěvků 28.11.13 16:02

@Tebah prominte, ale já to nepovažuji asi za TAK podstatné jako vy. Opravdu mi kvůli šále nenaskočí bulka na čele a opravdu si myslím, že kdo v tomto obhodě hledá šálu z kašmíru je blbec to je všechno. Jestli se udělala ta bulka na čele Vám tak za to nemohi já, ale paní co to prodává a stěžujte si u ní děkuji.

Tebah
4257 příspěvků 28.11.13 16:05

@kamaradvladimir Proč se mi omlouváte? že by pocit viny?;-)
Vážně si myslíte, že každý ví, jak vypadá a kolik stojí kašmír? Zvlášť když většina zboží s označením kašmír, na které narazí, je fake? Navíc mi prostě vadí, že se někdo snaží vydělávat na nevědomosti jiných a normálně je podvádí. Možná jsem naivní, ale vážně věřím tomu, že tenhle přístup je normální.

kasmir
7 příspěvků 26.5.14 14:15

Rád by som upozornil na tento článok, ktorý sme si nechali zverejniť, vopred priznávam, že ide o platenú inzerciu - http://www.modnipeklo.cz/…eho-kasmiru/

V článku je kupón na 10% zľavu - ide o veľmi výnimočnú ponuku, zľavu ponúkame po prvýkrát v našej histórii (v Česku a na Slovensku prevádzkujeme e-shop od roku 2011). Platí iba do stredy 28.5.2014.

Zákazníci sú zvyčajne prekvapení mimoriadne vysokou kvalitou nášho kašmíru a kvalitným zákazníckým servisom - v prípade nespokojnosti Vám rýchlo vrátime peniaze resp. vymeníme tovar.

Rád s čímkoľvek poradím, neváhajte mi napísať (info@felipe.cz) alebo zavolať (+421 918 471 148).

S pozdravom

Peter Greša
Cashmere s. r. o.

Nellis3
18 příspěvků 14.10.14 19:42

Ahoj, já si kupovala šálu (pravý kašmír) z internetového obchodu, měli velký výběr a šála je kvalitní a zároveň originální, u té mé měli např jen 5 ks v nabídce. Věřím, že se dá narazit na obchody, kde šály za kašmírové pouze vydávají, tak je to bohužel u hodně věcí, člověk si tak musí dát pozor.

MarikaMa
2 příspěvky 15.11.14 15:27

Ahojky, chci se zeptat, jake mate zkušenosti s šaly z kašmíru? Na kolik se perou, jake se celkove udržba o ně a mate nejake oblibene?:)

ETE
47 příspěvků 13.12.15 14:24
Kašmír - šála

Ahoj,

sháním vánoční dárek pro bratra - kašmírovou šálu. Trochu jsem se snažila pohledat na internetu, cenové rozdíly jsou obrovské. Ráda bych nenaletěla, ale zase nevím, zda dát za šálu 2 000 - 3 000 Kč. Mohl by někdo poradit nějaký obchod (internetový i kamenný), se kterým máte zkušenosti a kde se nezruinuji? :) Díky!

Sheba
359 příspěvků 13.12.15 14:31

Kašmírové šály jsem viděla asi před 2 týdny na Václaváku ve Van Graaf. Měli víc druhů, možná by se dalo vybrat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek