Kašmír

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Ritzy Bagz
10 příspěvků 16.12.15 12:36

Mrkla jsem na jejich web, pašmína je u nich i šála se složením složením 67,4% polyester a 32,6% viskóza. Nechápu co je na šále za 200kč luxusního, tak asi tak.
Pravá pashmina je ručně tkaná šála z kašmíru anebo ze směsi kašmíru a hedvábí.
Jak Ada vysvětlovala v článku o kašmíru, kašmíry jsou různé kvality a ceny, ale pravou pašmínu za 200 Kč je nesmysl. Podle mě cedulky se složením jsou klamavé a přišívají je až někde ve skoro Evropě.

aangie
325 příspěvků 16.12.15 22:18

Mohu doporučit tento eshop: http://www.mypashmina.co.uk/
Mívají i slevy. :-)

Romana Hricová
7 příspěvků 17.12.15 20:01

Pokud to není výprodej prodejce, který se chce zbavit zásob, bude to dle mého názoru podvod. Za tu cenu se ani v Číně šály z pravého kašmíru nevyrobí. Bude to směs s přídavkem kašmírové vlny.

Garderobova Fialka
5 příspěvků 20.9.17 11:39

Velmi kvalitní kašmír u nás mají v butiku ****. Mám od nich šálu, čepici a dva svetry a mohu jenom doporučit.

edit admin - odstraněn odkaz

Garderobova Fialka
5 příspěvků 20.9.17 11:45
@Romana Hricová píše:
Pokud to není výprodej prodejce, který se chce zbavit zásob, bude to dle mého názoru podvod. Za tu cenu se ani v Číně šály z pravého kašmíru nevyrobí. Bude to směs s přídavkem kašmírové vlny.

Ano, s tím naprosto souhlasím. I v Číně, kde je výrobní cena a kvalita kašmíru výrazně níž, má kašmír svoji cenu. A kvalitní samozřejmě ještě vyšší.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek