Kašmírový svetr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Krestina
3 příspěvky 14.2.13 16:04

Dámy, včera jsem koupila v sekáči 100% kašmírový svetřík s perleťovými knoflíčky a kašmírový rolák. Cena 35 Kč za každý:). No, nekupte to:)

modny guru
280 příspěvků 14.2.13 16:50

No tak vcera som si kupila kasmirovy sveter za 30eur v F&F a dnes som jeden nasla v sekaci za 1 euro, a dokonca znackovy, z intimissimi (neviem, ci som to napisala spravne). Neviem, mozno to nieje az tak super znacka, ale je prijemny, hrejivy a za 1 euro!

Kemia
421 příspěvků 14.2.13 20:20

Člověk by řekl, že jsou sekáče narvané kašmírem.

Pihatková
23 příspěvků 14.2.13 21:44
@Kemia píše: Člověk by řekl, že jsou sekáče narvané kašmírem.

ale což o to, jen je ten kašmír v drtivé většině hrůzných barev, obřích velikostí a nerozpoznatelného stáří…

Sépia
426 příspěvků 15.2.13 01:07

@EmSmile Občas na jeseň ich dostávajú v Peek and Cloppenburg a stoja tak 150-200 eur. Dámske aj pánske.

Krestina
3 příspěvky 15.2.13 11:26
[ci tace] @Kemia píše: Člověk by řekl, že jsou sekáče narvané kašmírem.

no ono stačí se pořádně dívat a umět se v látkách vyznát. U nás sekáč je otevřený od 9:00 do 17:00, přišla jsem kolem půl páté a svetry tam zůstaly, z toho vyplývá, že si lidé radši koupí seprané hadry z H&M apod.

Moir
2576 příspěvků 15.2.13 12:33

@Kemia ani ne, ale člověk si rád vybírá
svetry a vůbec věci z kvalitnějších materiálů se hledají snadno, stačí po řadě svetrů na ramínkách přejet rukou a poznáte to po hmatu

Sheba
392 příspěvků 15.2.13 19:53

Jo, kéž by byly sekáče narvané kašmírem…Já chodím v Praze po sekáčích Textile house hodně často a na vlněné svetry natrefím, ale s kašmírem je to bída. Ačkoli se po něm vyloženě pídím, tak jsem sehnala sotva jeden.Vlna,merino, alpaka…to se sežene, ale na kašmír nemám vůbec štěstí. Na to snad mají ty šťastné lovkyně nějaké kouzelné zaklínadlo! Dámy prozraďte, v kterém sekáči se kašmírové poklady nacházejí.

AniMoo
41 příspěvků 15.2.13 20:06

@Sheba jsem ráda, že v tom nejsem sama. Liberecké SH procházím poměrně často a vždycky mám radost, když narazim aspoň na merino, kašmír zatím nikde žádný :(

Krestina
3 příspěvky 15.2.13 20:09

@Sheba

K nám jezdí sekáč z Hradce K. Vždy dva dny v měsíci. Podívejte se na jejich stránky. http://www.etcimex.cz/…ejove-akce-7

modny guru
280 příspěvků 15.2.13 20:59

@Sheba
Ja mam svoj kasmirovy sveter z petrzalskeho Textil Housu, viem, to som Vam asi nepomohla, ale naozaj, treba len prejst rukou po svetroch a bud mate stastie, alebo nie…

skylor
166 příspěvků 15.2.13 21:20

@Sheba no, hlavně nesmíte jít do SH s přáním, že chcete sehnat kašmírový svetr:-) Já nikdy nic cíleně nenajdu, ale když se stavím jen tak, tak kupodivu i něco odnesu (říkám kupodivu, protože opravdu neumím „hrabat“).
Zrovna tento týden jsem v sekáči v Brně na Lidické ulovila krásný růžový rolák 100% lambswool za neuvěřitelných 50 Kč - málem jsem začala nahlas jásat už v obchodě. Praní zvládl na výbornou, ani trochu na něm nejsou takové ty chuchvalečky vlny a nadto musím říci, že kvalitativně je daleko lepší než svetry ze stejného materiálu, které jsem kupovala manželovi z Woolovers.

muted
26 příspěvků 16.2.13 12:30

K tématu kašmírových svetrů se dostávám oklikou. Tedy o jejich existenci jsem věděla, ale brala jsem je jako součást šatníků smetánky. Nicméně po zakoupení knihy: Se šarmem Pařínky, kde autorka Ines de la Fressange popisuje základy francouzkého šatníku (jedním z nich je tmavomodrý kašmírový svetr do v), jsem zabrousila www stránky Erica Bomparda, francouzkého výrobce oděvů hlavně z kašmíru, a spadla mi brada. Ten obrovský výběr toho nejkvalitnějšího kašmíru, tolik barev a střihů ve všech velikostech. Nečekejte ovšem žádnou divokou kreativitu, jde tu především o nadčasové kousky (které ovšem všechny v šatníku potřebujeme, že). Třeba klasický véčkový pulovr přes den s bižuterií, koženou bundou k riflím, večer s podlatky a třeba s perličkami. Jako chápu, ceny jsou mírně děsivé, ale 2 krát ročně mají několik dnů výprodeje, a všechny svetry jsou levnější nejméně o třetinu. Zrovna teď skončil ten zimní a je tam nová letní kolekce. Myslím si, a k tomu jsem dospěla díky Bompárdovi, že je mnohem výhodnější koupit jeden dobře padnoucí kašmír, než 10 umělin. I když se malilinko žmolkuje(jiné, i vlněné svetry mívám vždy plné uzlíků), po oprání je jako nový a na dloooouho! Když vyberete tu VAŠI barvu, je to láska na celý život. Už se těším na srpen(letní výprodej).

niikkii
31 příspěvků 16.2.13 21:36

Dnes jsem si ulovila pruhovany hnedy kasmirovy svetr ve sleve z 3000 na 400,–. Je to vubec muj prvni kasmirak, tak jsem zvedava…

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.13 13:59

V Gantu jsem si zkoušela hezký propínací svetřík a byl zlevněný asi na 2.000,–

ooola
129 příspěvků 17.2.13 14:05

Zrovna tento týden - v textil house 100% kašmír za 60 Kč. A i barva, velikost a střih jsou ucházející. A to nejsem žádný zdatný sekáčový lovec, zajdu tam párkrát do roka a kvalitní kousky obvykle vyhledat neumím. Je to jen o štěstí, nic víc

l3nka3s
1 příspěvek 26.8.13 19:32
@EmSmile píše:
Je reálné sehnat ho pod hranici dvou tisíc korun?
Pokud ano, odkud. I pokud ne, odkud ho máte vy? Jaké máte zkušenosti s jednotlivými obchody?
Pokud tady tento dotaz už byl, tak se moc omlouvám a diskuzi smažu.
Pokud ne, předem děkuji za všechno ohlasy.

Tak nejlevnější, co jsem našla – http://felipe.cz/annitabella

Nosíte věci z kašmíru? Vyplatí se podle vás? Kvalita, pohodlí, vzhled…?

continuity
5853 příspěvků 26.8.13 19:36

@l3nka3s tohle je tady toxicky dotaz :D

nosim, vyplati, je to supr material, jenom na jednu vec upozornuji, je v tom opravdu teplo. takze jako prvni vrstva s detma na hriste neprekonatelny, jako prvni vrstva do kanclu, kde je pretopeno na 25C se moc nehodi.

kasmir
7 příspěvků 17.3.14 12:17

Dobrý deň,

som si vedomý že toto bude možno brané ako reklama, každopádne si myslím že to môže mnohým diskutujúcim pomôcť :)

Do strednej Európy dovážam kašmír od roku 2011 a prevádzkujem e-shop http://felipe.cz/ - bol spomínaný v odkazoch vyššie. (okrem toho funguje i SK/HU/PL shop).

Svetríky sú vyrábané z mimoriadne kvalitného kašmíru, naši zákazníci sú vždy veľmi príjemne prekvapení. Pokiaľ by náhodou nastal nejaký problém, svetrík sa dá bez problémov vrátiť, resp. vymeniť za iný.

Na stránke máme množstvo svetrov (ale i pašmín a ďalších doplnkov), ktoré sú dostupné v kope farieb a všetkých veľkostiach od XS do XXXL. Na požiadanie vieme za príplatok (500 Kč) vyrobiť konkrétny model v akejkoľvek farbe z našej ponuky.

V prípade akýchkoľvek otázok mi neváhajte zavolať alebo napísať. Rád so všetkým pomôžem, kašmír je moja srdcová záležitosť a zákazníkom vždy vychádzame v ústrety.

Peter Greša
Cashmere s. r.o. +421 918 47 11 48
peter@gresa.sk

Entyka
163 příspěvků 17.3.14 13:11

Mám kašmírové svetry 2. Jeden z F&F, koupený loni na podzim, stál asi 1700, ale zrovna jsem měla štěstí, že bylo 30% sleva na všechno oblečení, takže za hubičku…Je výborný, nosila jsem ho opravdu hodně a je jak nový. Pak mám ještě jeden z Jackpotu, ten stál asi 2500, je víc hebký než ten z F&F, ale nemám ho tak ráda, nemá tak hezký střih a navíc začal lehce žmolkovatět a to jsem ho tak často nenosila. Příští zimu se pokusím zase sehnat. Od té doby co jsem objevila kašmírové a vlněné svetry, tak nosím nerada, nebo téměř vlastně ani už nenosím.
Vlněné svetry mám ráda z Benettonu.

Šošanah
1224 příspěvků 17.3.14 17:56

@Entyka Co? Co už nerada nebo téměř nenosíte?
Neberte to ve zlém, ale nerada přicházím o pointu :-)

Modigliani
781 příspěvků 18.3.14 13:00

woolovers.com - ceny viac nez priatelne a kvalita ok, da sa vybrat. 100 kasmir to sice nie je, vzdy zmes s vlnou alebo hodvabom.

Entyka
163 příspěvků 21.3.14 13:13

@Šošanah - omlouvám se, špatně jsem si po sobě přečetla příspěvek. Od té doby co jsem objevila kašmírové a vlněné svetry, tak obyčejné (bavlněné a umělé) téměř už nenosím.

Šošanah
1224 příspěvků 21.3.14 19:18

@Entyka Tak to ja! :-) Taky to tak prožívám.

Denyna
4105 příspěvků 21.3.14 19:29

Z Woolovers taky pár svetrů mám. Měla jsem ráda ty jejich roláky ze směsi merina a kašmíru, tak jsem si ve slevách objednala ještě jeden. A jsem děsně zklamaná. Pletenina o půlku slabší, ač stejná velikost, tak svetr menší a i když se mi už nechtěl vracet, tak po prvním nošení děsně ožmolkoval. Tak nevím, jestli mají mizernou jen pleteninu v téhle barvě, nebo šetří a šli s kvalitou dolů.
Taky slíbili nějakou slevu na další objednávku a o tu se s nima tahám už od toho ledna. Tak s nima teda končím :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek