Káva nebo čaj?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Bublajzz
28 příspěvků 28.6.13 09:29

Za mě jedině čaj. Někdy se mi dělá špatně i z vůně kávy.
Zamilovala jsem si čaje Oxalis (mají i kávy, to zas je přítelova parketa)
Aktuálně Sencha - zelený čaj a Jahody v šampaňském.

yasminka
12 příspěvků 26.7.13 01:07

Ráno si nedovedu představit bez silného černého čaje s citrónem a cukrem.
Odpoledne má svůj rituál, to si dávám silnou voňavou kávu.

katja_k
34 příspěvků 26.7.13 08:19

@Lady Apathy „Kavárníci nadávají na neznalost..“ My měli v nabídce espreso (čili v české terminologii picollo) a lungo ( v čechách preso) Neujalo se to, třeba desetkrát za den jsem vracela kávu espreso s tím, že hosté prostě chtěli to větší.(lungo) Tak se kavárna vrátila zpátky k termínu picollo, espreso popř americano.. Takže teď to funguje, kdo ví tak ví a rozlišuje, míněnou kvalitu si přímo vyžádá. Tím se vyhne omylu.
Potíž je právě v nejednotnosti a tak trochu i v tom, že lidé velice často ani pořádně neví, co chtějí natož co si objednají.

Morže
1094 příspěvků 26.7.13 09:46

Kdybych tady nečetla o tom, že někdo používá název picollo, tak vůbec nevím, že je zde v čechách tento „problém“. Sama jsem se teda nesetkala ještě nikdy s termínem picollo. Na druhou stranu přece se to v čechách nerozmohlo jen tak ne? A proč zrovna název picollo?
Nevím, jestli jsem už psala o mojí preferenci, ale piju obojí. Dávám ale většinu času přednost čaji už jen kvůli tomu, že dokáže uhasit mojí žízeň. Nejradši si dávám černý pravý čaj sypaný. Momentálně mi hodně zachutnal čaj - a ted nevím, jestli to napíšu dobře - Darjeering tea z Lídlu z jejich exclusive řady. Teď, co to píšu, tak jsem na dovolené a do Lídlu nemám přístup, tak jsem kupovala nějakej čaj z Kauflandu sypanej černý, ale aromatizovaný (earl grey) a ten si tolik nevychutnávám, jako ten z Lídlu. Když je chuť, nebo se chci lehce probrat po práci, tak si dám překapávanou kávu, ale kávu považuju spíš jako takovej dezert a dát si k tomu nějakou mlsku :)

Coraline
1980 příspěvků 26.7.13 10:28

@Morže Picollo se tu rozmohlo od Italů, kteří byli zoufalí z těch našich kýblů, které dostali po objednání espressa, tak to potřebovali nějak specifikovat, aby to Čech pochopil (picollo znamená malý). Ale Čech, místo aby si řekl,,aha" a začal to dělat tak, jak se to dělat má, dál podává espresso v kýblu a opravdovému espressu říká picollo. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :D.

Morže
1094 příspěvků 26.7.13 10:29

@Coraline Holt mají češi rádi kýble kávy :)

Coraline
1980 příspěvků 26.7.13 11:19

@Morže To je sice hezký, já taky nemám vždycky chuť vyloženě na espresso nebo ristretto, ale ono i ta větší kafe mají svoje pojmenování, třeba espresso lungo, nebo americano. Nejde o to, co kdo má rád, ale o to nazývat jednotně věci pravými jmény, protože pak si v Čechách něco objednáte a máte celou dobu akorát stres, co vám vlastně přinesou :D.

7427
15 příspěvků 28.7.13 10:45

Kávu!!! A i v horku zásadně teplou. V tomto jsem konzervativec. Malé presso, žádná „frapéčka…“. Jenom když mám chuť na zákusek nebo něco sladkého dám si latte. Dnes venku hlásí 40 stupňů, stejně jsem nepodlehla ani číšníkovi v kavárně, který se mě snažil nalákat na nějaké „letní“ kafe. Opět jsem si dala klasiku.

Morže
1094 příspěvků 28.7.13 11:00

@Coraline A proto si v kavárně radši objednám čokoládu nebo ještě lépe bílou čokoládu :D

Rosalyn
925 příspěvků 28.7.13 13:12

Frapé bych si dala. :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.13 15:06

Frape mam take rada, ale silne, cerne, naslehane, s cukrem, ledem a bez mleka. Mam pocit, ze to tak mam zafixovane z Recka. Hlavne ne se zmrzlinou. A propo, stale se nemuzu dopatrat jak ma vypadat spravne frape ( jestli tam mleko patri nebo ne) a ledova kava. Frape si predstavuji cerne bez mleka. Ledovou kavu se zmrzlinou. Jak je to spravne?

rice
356 příspěvků 29.7.13 00:29

Budu OT, ale ještě k těm kartáčkům - zubařka mi doporučila nový kartáček od spokaru udělá stejnou službu jako curaprox, za cca 40Kč. Prý si ho sama kupuje, tak jí věřím, že jde o kvalitní výrobek :-)

takhle vypadá:
http://www.cistakrasa.cz/…KY-BARVY.jpg

Coraline
1980 příspěvků 29.7.13 09:58

@rice Třeba vám udělám ještě větší radost, ale stejnou službu vám udělá i Tesco kartáček - dvojbalení za 14 korun :D. Štětiny stejné a stejně rovně zastřiené, o což jde hlavně :).

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 11:02

@rice, po letech pouzivani kartacku Cupraprox, na pocatku z vlastni iniciativy, mi byla zubarem doporucena firma Tepe jako nejlepsi. :-) Pouzivam ji nejmene 8 let, jak kartacek, tak solo kartacek i mezizubni. Jestli ma tato firma alternativu nezkoumam. :-)
Skvrny od caje a kavy /a dalsich barevnych potravin/ mi stejne musi cas od casu prepucovat hygienistka, i pri peclivem cisteni se usazuji bez ohledu na znacku kartacku.

rice
356 příspěvků 29.7.13 21:15

@Coraline jj, to mi taky říkala, že rozhodující je, aby byly husté, rovně střižené štětiny a hlavička kartáčku co nejmenší. Ty Tesco neznám, ale u spokaru je jasně vidět snaha co nejvíc napodobit curaprox - vlastně co lezu na peklo s „fejkem“, že?

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 21:27

@rice, jeste zalezi na tvrdosti, pouzivam nejmekci. Tepe jsou mensi nez Cupraprox.

rice
356 příspěvků 29.7.13 22:46

@666mahu to samozřejmě, ale tvrdost je už individuální záležitost, nedá se paušalizovat, kdežto každý by měl při výběru kartáčku zohledňovat výše uvedené body. Btw. teď jsem si uvědomila, že můj solo je vlastně od TePe.

Coraline
1980 příspěvků 29.7.13 23:17

@rice je pravda, že pokud člověku vyhovují ty nejměkčí, tak Tesco určitě nebrat. Pro mě teda čim tvrdší, tim lepší (pořád mluvím o kartáčku :D). V tomhle je super TePe pro mě bezvadná tvrdost, k tomu měl skvěle tvarovanou tu hlavičku a jak byla malá, perfektně se s tím čistily zadní zuby. Měkkým jsem si zuby nikdy dobře nevyčistila, pořád jsem tam cítila plak. Ale myslím, že už jsem to tu psala :).

Morže
1094 příspěvků 30.7.13 00:41

Já beru ty nejměkčí. Po středním kartáčku mi krvácí dásně

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 03:45
@Coraline píše:
@rice je pravda, že pokud člověku vyhovují ty nejměkčí, tak Tesco určitě nebrat. Pro mě teda čim tvrdší, tim lepší .

Na to bacha. Můj bratr si tímhle přístupem solidně poškodil sklovinu ://.

honza
403 příspěvků 30.7.13 05:00
@Morže píše:
Já beru ty nejměkčí. Po středním kartáčku mi krvácí dásně

To ovsem neni problem kartacku.

Zebra33
2038 příspěvků 30.7.13 09:35

Mekcim kartackem se ty zuby pry musi akorat cistit dele, aby se odstranil vsechen plak.

NoQuestion
161 příspěvků 30.7.13 09:43

@katja_k Přesně! Ještě k té terminologii - nedávno jsme seděli v židovském městě v Třebíči v jedné příjemné zahrádce u řeky. Na nápojovém lístku bylo výrazně vytištěno „picollo neexistuje!!!“ a byly tam vypsány různé možnosti úpravy kávy. Požádala jsem obsluhu o espresso macchiato. Ta na mě skoro spiklenecky kývla, jakože ví. Dostala jsem velký hrnek (první varování), do kterého nechali natéct krátké espresso a na to naházeli takovou tu „super mléčnou, spíš jarovou“ pěnu - po krémě ani památky…Takže z koho udělali blbce?

Morže
1094 příspěvků 30.7.13 11:08

@honza Řídím se podle toho, co mi říká moje zubařka. Mám nateklé dásně. @Zebra33 Čistím s tím stejně dlouho, jako se středně měkkým kartáčkem. Jen mi ty štětinky tak netlačí na dásně a nekrvácí mi z nich. A je mi to mnohem příjemnější. ¨
Každýmu vyhovuje něco jinýho.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 12:37
@NoQuestion píše:
@katja_k Přesně! Ještě k té terminologii - nedávno jsme seděli v židovském městě v Třebíči v jedné příjemné zahrádce u řeky. Na nápojovém lístku bylo výrazně vytištěno „picollo neexistuje!!!“ a byly tam vypsány různé možnosti úpravy kávy. Požádala jsem obsluhu o espresso macchiato. Ta na mě skoro spiklenecky kývla, jakože ví. Dostala jsem velký hrnek (první varování), do kterého nechali natéct krátké espresso a na to naházeli takovou tu „super mléčnou, spíš jarovou“ pěnu - po krémě ani památky…Takže z koho udělali blbce?

Tady je pár nejasností. V Itálii jsem dostala „školení“ že mám objednávat jen macchiato, jinak mně přinesou a zaplatím kávy dvě a to jedno espresso a jedno macchiato.
zdroj z piccoloneexistuje.cz:
Slovo macchiato znamená skvrnitý nebo tečkovaný. Dle klasické školy se jedná o espresso s kapkou mléčné pěny vloženou do cremy lžičkou. Moderní macchiato vypadá jako miniaturní cappuccino – espresso je ve svém 80 ml šálku doplněno až po okraj mikropěnou a může být ozdobeno latte artem.
Takže nevím, co jste přesně myslela pod pojmem krátké espresso- jestli Vám dali normální nebo ristreto. A ta pěna na něm je asi v pořádku, měla by být kvalitní, ale nemusí být vidět crema-ta dělává spíše prstenec kolem pěny po obvodu hrníčku. Já mám macchiato v poslední době nejvíc v oblibě a kupodivu mě zatím ještě nijak výrazně nezklamalo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek