Kde aktuálně sehnat vlněný kabát

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Vlna

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Frantiska
3578 příspěvků 28.10.14 11:23

@Borůvka19 všechny jsou moc hezke, ale kousou (teda mne kousou).

Je nejaky kabat ackoveho strihu co nekouse? Marne schanim. Tento rok mi prijdou všechny kabaty nejake hrube a kousave. Idealne do 6 tisíc.

lela75
516 příspěvků 28.10.14 11:33

Mam kabaty dva, oba vysoky podil vlny - asi 80 procent, ten druhy ma i par procent kasmiru. Miluju je, ten jeden jsem koupila asi pred desti lety v Promod ve vyprodeji - tenkrat to byla jeste jina kvalita, ten druhy v second handu. ale popravde- kdyz uderi velke mrazy, nezahreji. Proto jsem si koupila jeste clekem elegantni perovku v Mangu a s touto vybavou jsem spokojena. Podle mne je kabat vzdy jen do mirne zimy, coz ale ve meste muze byt skoro celou zimu…je dobre mit v zaloze jeste neco navic…

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:36

Mě včera překvapil výběr vlněných kabátů v M&S na Václaváku. Měli jich dost, některé dokonce vlna+kašmír. Jen velikosti bohužel začínají osmčkou, takže nic pro malé drobné.

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.10.14 11:36

@Frantiska myslíte, že vás kouše podšívka? taková ta hlaďoučká lesklá látka? To slyším poprvé, popravdě. Resp. jinak- v zimě, když máte vlněný kabát (tedy je fakt kosa) a máte dlouhý rukáv svetru a na tom vlněný kabát s podšívkou, tak vás to škrábe?

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:39

Letos mi přijde, že je to tragédie. Já sháním ještě k tomu bílý (event. krémový, světle šedý). I když je ve složení uveden vyšší podíl vlny, tak na dotek je to nepříjemné, skřípavé a kousavé (speciálně Mango). Jsem z toho už otrávená :)
Jediný, který se mi libí je tenhle z PF , ale ta cena je nad mým limitem na kabát (nějakých 5-6 tis, když opravdu stojí za to - investice do kabátu se mi vždy vyplatila a nevadí mi nosit už x-tou zimu stejný).

Frantiska
3578 příspěvků 28.10.14 11:42

@Borůvka19 no kouse, prece nebudu chodit v rolaku a několika vrstvách, aby mne kabat nekousal. Stejne tak si nekoupim kousavy svetr, postrada to logiku, Proc nosti něco, co je neprijemne. Bohuzel kabat mi odesel do vecnych lovist, tak schanim, barvy hezke ale ten materiál.

A hlavne nechapu ty silene hrube kabaty, vzdyt se na to všechno chyta.

A taky často v zime v praze staci kabat a tricko, svetr je zbytecny. Pokud je normalni zima a teply kabat, tak ja svetr nepotrebuji.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:44

@Lama_z_Lana je pěkný, ale podle složení spíš na podzim, alespoň pro mě, jsem zmrzlík. Proč chcete světlý kabát? Ptám se ze zvědavosti protože jsem čuně, kdysi jsem měla bílou bundu a prala ji snad každé 4 dny(.

Frantiska
3578 příspěvků 28.10.14 11:45

@RenaLange protože je moc hezky, taky se mi libi svetle barvy, nez tmave

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.10.14 11:46

@Frantiska No já teda v zimě chodím v několika vrstvách, proto to nechápu.
Ale samozřejmě nechoďte v něčem, co vás kouše, to Vám ani nijak nepodsouvám.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:49

@Lama_z_Lana Jak jsem psala výše, M&S má na tu letošní bídu slušnou kolekci a tento kabát je oproti PF za polovinu.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:49

@RenaLange Je to prosté - protože se mi světlé kabáty líbí :)
Momentálně mám černý a středně šedý. Barevné se mi nelíbí - výrazné barvy mi vůbec nesluší.
Extrémně zmrzlá nejsem. Když jsem ho okukovala tak mi přišlo, že bude na českou zimu dostatečný.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:51

@999 Ten vypadá pěkně, fakt.
Jelikož tu M&S nemám, o jejich sortimentu mám bídné povědomí. Jestli budu mít příležitost, podívám se na něj. Díky za tip.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:51

@Lama_z_Lana tak když máte víc kabátů na vystřídání není co řešit!

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:52

@999 moc pěkný.

Frantiska
3578 příspěvků 28.10.14 11:55

@Lama_z_Lana promod ma celkem hezky svetle sedy nekousavy kabat, ale ja potrebuji tento rok kabat, který jde nosit s velkym brichem. Takze to, ze je na zip je pro mne blbe.

http://www.promod.eu/…s/index.html

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 11:56

Ještě tento je krásný, ale cena už je taky trochu vyšší. http://asset1.marksandspencer.com/…J_KY_X_EC_90$PDP_PROD_IMAGE_IPAD$

TulaJ
254 příspěvků 28.10.14 12:19

Dnes som videla celkom pekné vlnené (70% + 10% kašmír)v Tescu, značka Carlo Cecci, pravda, bolo to v Bratislave, ale predpokladám, že v Prahe majú podobný sortiment. Ale cena samozrejme tiež nebola v rámci stanoveného limitu - tuším 119 EUR.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek