Kde jste skončily, když jste nevěděly, kde chcete pracovat

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.15 12:38

@DanielaS To z něho museli mít v Nesehnutí (kde byl předtím zaměstnaný)feministky strašnou radost. To je asi jako dělat v nízkoprahovce a odtud odejít koordinovat prodej pervitinu :)

Olinka
2582 příspěvků 20.01.15 12:55

@Tebah Nic. Mně prostituce nevadí. Koneckonců se jí říká nejstarší řemeslo a toto vlákno je plné názorů, že lepší než vysoká škola je lepší návrat k řemeslu…
Ne, fakt, já se divím, že to ještě není uzákoněné, jak někdo navrhoval, normálně na živnosťák.

arpa
1250 příspěvků 20.01.15 12:57

@DanielaS Včera jsem to četla a pán na mě působil jako dosebezahleděnej vychcánek.

DanielaS
4901 příspěvků 20.01.15 13:23

Ja to jen tak prolitla, ale teda resit hadky holek z nevestince, to musi byt pracicka.

meejja
391 příspěvků 20.01.15 16:10

@arpa na mě zas působil vcelku rozumně, se zdravým nadhledem…

arpa
1250 příspěvků 20.01.15 20:14

@meejja Mně se nelíbila reakce na otázku, zda má nějakou přítelkyni. Hned to tam rozebíral zprava zleva, jakože jak moc stereotypní ta otázka je a jak ta redaktorka automaticky (a trapně) předpokládá, že je heterosexuál… Zarazilo mě, proč si myslí, že by mu měly být pokládány otázky v očekávání jakési jeho „jedinečnosti“ či speciality nebo jak to nazvat (vezmu-li v úvahu i jen statistiku počtu heterosexuálů v populaci). Takže pán mi z toho vyšel jako poněkud sebestředný pozér, který se snaží vymezovat proti mainstreamu.

Jestli se ale profesně našel v tom, jak vzájemně usmiřovat prostitutky nebo v dávání návodů, jak zabránit tomu, aby byly klientem poslány do háje… to mu jedině přeju.

arpa
1250 příspěvků 21.01.15 14:19

@Tebah Nevím, jak to přesně myslela @Dammy, ale mohlo by IMHO jít o trestný čin kuplířství. Ve skutkové podstatě § 189 TZ je nejen „kdo jiného přiměje, zjedná, najme, zláká nebo svede k provozování prostituce“, ale taky „kdo kořistí (tj. má majetkový prospěch) z prostituce provozované někým jiným“. Je to v podstatě jednání podobné návodu k páchání trestné činnosti.

Samozřejmě skutkový stav neznám do podrobností a jsem daleka toho říct, že pan psycholog se kuplířství dopouští, ale pohybuje se přinejmenším na hraně zákona (letmo si pamatuju, že v článku byla zmínka o tom, že jiným radí - dokonce snad i za úplatu, jak prostituci provozovat, byla tam řeč o pronájmu prostor…)

Amamanda
4 příspěvky 25.01.15 10:05

@LCH: Tak teď jsem se opravdu od srdce rozesmála. :D

@LorelaiH.: Nechtěla jsem to tu úplně psát, ale dobrá. Pomáhám neziskovkám shánět finanční prostředky a radím jim, jak se propagovat. :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.15 13:14
@pavla.ku píše:
Oni měli počínající sklerózu a než si vzpomněli třeba na jméno osoby, kterou chtěli oslovit, vyjmenovali všechny členy rodiny.

zrovna tohle snad (doufám) není projev sklerózy nebo jo? My jsme se vždycky smáli babičce, která vyjmenovala všechny vnoučata, než trefila to pravé jméno, ještě víc mě pobavilo, když se totéž začalo stávat i mé matce. Přestala jsem se smát, když jsem už poněkolikáté automaticky oslovila vnuka Milenko :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.01.15 13:20

@stricc U nás je s babičkou to samý, slyším prakticky na všechna jména, co se u nás v rodině vyskytují. I si z ní děláme trochu legraci ve stylu „Hynku, Viléme, Jarmilo!“ :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.15 13:22

@Potrefenáhusa mně se to začne plést v momentě, kdy je doma i dcera i vnuk, to se pak blbě přehazuje, občas se mi do toho přimotá i kocour :-) Nevím, co bych dělala na místě své bývalé tchyně, která má těch potomků dvojciferný počet a občas si jejich jména pro jistotu píše na lístečky a přicvakává na ledničku :-)

711990
3200 příspěvků 25.01.15 13:25

Moje babička vždycky vyjmenovala počáteční písmena nebo slabiky jmen svých dětí, vnoučat a pravnoučat, než došla k tomu správnému. Teď už babička bohužel není a začlo se to stávat dalším generacím:) myslím že to není známka sklerózy, jako spíš početné rodiny.

Atlacoya
2681 příspěvků 26.01.15 08:53
@stricc píše:
Přestala jsem se smát, když jsem už poněkolikáté automaticky oslovila vnuka Milenko :-)

To já občas svého přítele oslovuji špatným jménem (trapas!) a pak zajedu navštívit drahé příbuzné a bratra oslovuju jménem přítele.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.15 11:00

http://www.novinky.cz/…rerodem.html

tahle prace by se mi teda libila.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.15 11:06
Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek