Kde koupím hezkou sukni ve výprodejích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deMerteuil
13 příspěvků 19.7.17 17:16
Kde koupím hezkou sukni ve výprodejích?

Poslední roky jsem se zamilovala do dlouhých sukní. Bohužel jsem žádnou hezkou už dlouho neviděla. Mám ráda barvy, ale i klasiku. Hlavně ale potřebuju, aby byla z nějakého příjemného letního materiálu, co neprosvítá a nemusí se moc žehlit (šlápla jsem vedle s tkanou viskózou, mačká se to jak blázen :-D). Teď končí výprodeje - je šance, že ještě někde něco ulovím? Rozpočet tak okolo 1000 kč, ale spíš záleží, jaký na mě ta sukně udělá dojem :)

Nějaké nápady?

Reakce:
odianis
139 příspěvků 19.7.17 19:48

Co takhle nejznámější asijský e-shop?

kolúch
577 příspěvků 19.7.17 21:38

Vsetky prirodne materialy sa krcia, aj hodvab. A lietat v lete v polyestere az ku kotnikom len preto, ze sa nekrci musi byt teda zazitok.

Ghost B.C.
3962 příspěvků 20.7.17 07:22

No, já někdy předloni v podstatě „omylem“ sehnala dlouhou (až na zem) sukni v Gate. (Omylem proto, že už tam několik let nechodím, ale nějak jsem myslím utloukala čas nebo tam chtěla jít kamarádka, tak něco.) Je teda fakt, že to je taková ta, co má do půl stehen spodničku a pak je lehce průhledná - ale opravdu jen lehce, je to znát spíš jen proti světlu. Vzadu má vysoký rozparek, takže není ani nijak hrozné to, že je to fakt ten výše zmíněný polyester až ke kotníkům. Stála mě 250,– a na to, že je to Gate a v létě ji každou chvíli peru, tak drží, nepouští barvu, nepárá se a nehnusne. 1 000 Kč na výprodeje je celkem velkorysý rozpočet, za to pořídíte možná i víc kousků.
Hezkou barevnou jsem viděla v Camaieu - takový „orientální“ vzor. Byla jakoby zavinovací (ale nahoře do gumy), fakt moc hezká, ale u nás zbylo jen S, což je s mojí kobylí zadnicí celkem sci-fi.
A myslím, že dlouhé a výjimečně i celkem pěkné sukně má/měl New Yorker - i barevné. Tam si s tisícovkou taky bohatě vystačíte.

Jindrason
288 příspěvků 20.7.17 09:24

Stačí se zvednout a projít ve městě, klidně i někdy sekáče. Dneska tam mají zajímavé věci občas.

hanuliatko
3 příspěvky 20.7.17 13:11

https://www.facebook.com/…26169650923/?…

Marks and Spencer. Koukám, že jsi z Prahy. V OC na Smíchově jí ještě dopoledne měli.

BarcaAri
631 příspěvků 20.7.17 13:41

@hanuliatko Tohle je podle vas dlouha sukne?

BarcaAri
631 příspěvků 24.7.17 18:16

@valentina22 jeste ze vas a vasi kamaradku ten cellbes ma.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek