Kde koupit čočky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miska.887
10 příspěvků 05.11.16 13:04
Kde koupit čočky?

Ahoj, prosím o radu. Chystám se koupit kontakní čočky na webu. Může někdo prosím poradit dobrý web? Díky!

Reklama

Reklama

Reakce:

Barbuchaa
218 příspěvků 06.11.16 22:19

Zajděte si na optometrii. Tam vám oči změří, vyzkouší s vámi vícero druhů čoček, abyste sama posoudila, co vám vyhovuje nejvíce, a poradí s péčí. Čočky už jsou obvykle v ceně vstupní prohlídky.

Až budete znát značku, dioptrie, zakřivení atd., tak můžete do budoucna objednávat prakticky odkudkoliv. Na optometrii už pak stačí zajít jen jednou za čas na přeměření.

viktorias
199 příspěvků 07.11.16 09:06

Ja kupujem tu
http://www.shopcontactlenses.co.uk/
lebo potrebujem/chcem farebné čočky, a tu ich majú aj v mojich vysokých dioptriách.
ale v skutočnosti je to asi jedno, skôr by som len odporúčala kupovať tam, kde sa dá platiť cez paypal- raz sa mi stalo, že eobchod zanikol a ja sem prišla o cca 40 eur. mailové urgencie prekvapujúco :-) nezabrali.

xSx
102 příspěvků 07.11.16 11:02

Pokud je to první nákup a chcete dioptrické, rozhodně zajděte k lékaři nebo do optiky! První jsou sice dražší, ale pak už můžete brát odkudkoli. Jinak kupuji na vasecocky, sbírám body a pak mám roztoky zdarma :)

miska.887
10 příspěvků 07.11.16 22:10

Právě, jde o to, že by to byly čočky první…Brýle nosím dlouho, ale řikala jsem si, že je na čase zkusit změnu :) Víte jak, první, co mě napadlo bylo to, že web je levnější :)

Moir
1964 příspěvků 1 inzerát 08.11.16 09:20

@miska.887 jestli jste čočky nikdy neměla, musíte se nechat vyšetřit kontaktologem, expertem na aplikaci čoček, jednak proto, aby zjistil, zda čočky vůbec nosit můžete, jednak proto, aby zjistil jaký průměr čočky a jaké zakřivení potřebujete, na to rozhodně nemůžete přijít náhodným výběrem, nehledě na to, že u vyšších dioptrií se dioptrie v brýlích a dioptrie na kontaktních čočkách liší ne nevýznamně

kalivrata
359 příspěvků 4 inzeráty 08.11.16 09:21

To je pak opravdu lepší (a levnější) zajít na optometrii, změří vám zakřivení, doporučí značku (mně třeba více značek) a naučí Vás je pohodlněji nasadit i sundat, je to lepší než to všechno zkoušet metodou pokus-omyl. Pak už můžete objednávat z internetu.

A vybaví Vás spoustou keců o tom, že máte ty čočky kupovat u nich, ale na to bych už nedala.

miska.887
10 příspěvků 08.11.16 17:48

Super, moc děkuji! Vím, že napřed měření - tam jdu zítra :) Uvidím, s čím příjde, co doporučí:/

AidaLaviar
29 příspěvků 08.11.16 19:05

Jako první rozhodně zajděte do dobré optometrie, dioptrie pro kontaktní čočky a brýle bývají trochu jiné, kromě toho, že byste mohla potřebovat třeba i trochu silnější/slabší.
Co se ceny týče… Většinou bývají na internetu levnější, ale například ty moje, které jsou kvůli korekci dalších vad o polovic dražší než obvyklé, vyjdou cenově stejně jako ty z internetu. Kromě toho si vždy objednávám na půl roku a v rámci toho mám kontrolu zdarma - takže ve výsledku ještě i ušetřím, než abych platila za kontroly navíc.
Záleží od každého, ale určitě je dobré se informovat :)

Kamaela
156 příspěvků 09.11.16 19:23

Rozhodně k optikovi a objednat se na zaučení. Sice si to zaplatíte, ale změří vám oči, zakřivení a průměr čočky, vyzkoušíte si přímo na místě nasazení a vyjmutí čočky z oka. V rámci zaučení dostanete něco jako startovací balíček. Spousta lidí si myslí, že „koupím čočky, nasadím a hotovo“. Nasazování chce trošku cviku (co já jsem se natrápila), někdy se stane, že je třeba si na čočku zvykat, tj. že v ní nevydržíte hned celý den a může se stát, že některá značka vám prostě nesedne vůbec. Až budete vědět, můžete v klidu objednávat na netu a klidně si pohrát i s barevnýma čočkama :-). Já kupuji na vašečočky. cz, ale jinak stránek je dost.

miska.887
10 příspěvků 15.11.16 12:10

Kamaelo, moc Vám děkuji :) Tak jsem tam byla, doporučil mi nějaké čočky z optiky, která je u něj v prvním patře…No nevím, jako koupila jsem je tam, je to první balení. Ale jak říkáte, už se chystám na ty barevné, moc se mi líbí. Už jsem se dívala i na net, stránek je vážne dost, ale asi koupim na cocky-konaktni.cz. Kupovala tam některá už?

Uživatel je onlinevlm
3284 příspěvků 15.11.16 12:25

@miska.887 a tak ted jste mě pobavila…dobrý pokus :-)

Petulinasek
3 příspěvky 27.11.16 20:09

Ahoj z vlastní zkušenosti bych si asi raději nekupovala čočky přes net, pokud už tu značku nemáš vyzkoušenou. Šla bych se poradit do optiky určitě nejdřív

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama