Kde kupujete obálky na oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenickka
2 příspěvky 30.3.18 14:12
Kde kupujete obálky na oblečení

Čau holky! už mě nebaví, jak hrozně vypadá, když posílám někomu kus ze svýho šatníku poštou. Beru igelitku, izolepu a lepim. Krásný šaty se ta rázem na první pohled změní v jednu šílenou albertovskou bombu :-D Ty z vás, které dále posílají svoje kousky, nemáte tip na levné nějaké igelitové obálky? Nebo jak oblečení zasíláte? Díky!

Reakce:
Uživatel je onlinevlm
4716 příspěvků 30.3.18 14:22

@Lenickka netuším co má ten nebohý řetězec společného s tím, že neumíte zabalit balík. Na pošte koupíte jak plastovou obálku tak krabici různých rozměrů, holko!

angelika1980
1 příspěvek 30.3.18 15:36

Tak varianta je ta pošta, ale stává se mi, že tam mají vždycky jen malé plastové obálky. Já hodně posílám oblečení přes vinted nebo svoje výrobky na fleru a dost využívám obchod obalove-materialy.cz Mají tam ty obálky i velké, takže se ti tam oblečení vejde no a koneckonců tam mají i všemožné krabice a bublinkové obálky a je to levnější, než na poště.

Uživatel je onlinevlm
4716 příspěvků 30.3.18 16:02

@angelika1980 je to levnější +poštovné… jděte do háje s vaší reklamou

taeva
2 příspěvky 8.4.18 23:13

Igelitové obálky prodávají např na poště. Zvažte ale, jestli není lepší používat právě ty tašky „z Alberta“, které už doma máte a netvořit nakupováním nových další plastový a dále nevyužitelný odpad :-/ I za cenu toho, že to není zrovna šik.

Lana Raymond
7 příspěvků 9.4.18 15:23

Přikláním se k tomu využití igelitek - já si schovávám různé krabičky, krabice a obalový materiál, který se pak dá použít. Manželovi se to sice vůbec nelíbí, ale mě přijde zbytečné vyhazovat obaly, které bych později stejně musela kupovat. Nevzhledné potrhané tašky samozřejmě nepoužívám a při posílání dražších věcí tašku obalím ještě černou fólií.

Příspěvek upraven 18.04.18 v 14:05

marikahr
980 příspěvků 9.4.18 20:30

@Lana Raymond no tak uz nas nenatahujte ako gumu v trenkach a supnite tu reklamu na ciernu foliu nech to mame z krku :-P

Lana Raymond
7 příspěvků 16.4.18 17:00

@marikahr :D A co bych tím asi tak získala? :D

marikahr
980 příspěvků 16.4.18 21:18

@Lana Raymond na tu otazku si skuste odpovedat sama, ja naozaj netusim preco nam tu ponukate ciernu foliu
Nikto vam tu o nu nestoji :-D

Lana Raymond
7 příspěvků 18.4.18 14:06

@marikahr
Je to takhle lepší? :D

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek