Kde kupujete vkusné oblečení pro děti od vel. 134?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Corinka
2 příspěvky 30.4.21 20:44
Kde kupujete vkusné oblečení pro děti od vel. 134?

Ahoj holky, prosím Vás, kde kupujete oblečení pro děti, když už vyrostly z vel. 128, ale nechcete, aby najednou v sedmi letech Vaše holky vypadaly jak malý kur…čky či členky perníkovýho gangu, jen proto, že jsou o 5 cm vyšší? Jde mi o to, že najednou už nekoupím dětský oblečení v Nextu (hlavně pyžama se zvířátky), ale třeba ani žebrovaný legíny v Lindexu atd. Prostě ne každá malá holčička s velikostí 134 chce najednou nosit místo trička s geparďátky hnusný svitivę zelený tepláky s nápisem woman with curves, cropp topy a boty ala Dubí… A teda nechci to ani já ????Díky za případný tipy????

Reakce:
VeronikK
1308 příspěvků 2.5.21 09:41

Já mám teda samé kluky, navíc teď mám problém koupit jakékoliv oblečení na děti, neboť jeden měří už 180cm a v dětském už dva roky nenakupuje (je mu 14).
Teď se otvírají školy a má možnost jít buď v kraťasech nebo v teplákách…
Nejmladší syn měří ve svých sedmi letech 139cm. Takže je mi samozřejmě líto, že mu nemůžu koupi tepláky s dinosaury, co se mu líbily, protože jsou jen do vel. 128…
A samozřejmě se už roky rozčiluju, proč na větší děti (u nás tedy už mladší školní věk) prodávají převážně černé, šedé a další tmavé oblečení. Přitom mí kluci mají rádi barvy, klidně nosí i barevné kalhoty… Navíc by ocenili potisky nebo obrázky přiměřené věku. A věřím, že u holek to bude ještě horší, všimnu si někdy na stojanech těch krátkých triček, flitrových topů a oděvů s lebkami. No asi bych to taky pro malé holčičky nechtěla…
Chce to hledat - neporadila jsem, ale mám podobné potíže :-)

bao-baba
1706 příspěvků 2.5.21 11:43

@VeronikK Kupovala jsem také oblečení na holčičku, je to děs. Šílená růžová, flitry, kamínky, hrůzné obrázky. Něco hezkého a nekýčovitého je problém vybrat. Tak si říkám, že holčičkám se formuje takový (ne)vkus hned odmala. Chápu, že děti chtějí barevné věci nebo obrázky, nemám nic proti tomu, ale aby to bylo dětské a ne jako, promiňte, ty slavné kurví kroje.

ertz
951 příspěvků 2.5.21 13:03

Asi musíte hledat v menších obchodech, ne velká nákupní centra. Mně vadí špatná kvalita - měkké hadrovité úplety, polyester, špatně střižené a šité oblečení. Plus ta „výzdoba“ jen korunuje dílo. V okolí mám firmy, které šijí na děti a přizpůsobí oblečení na přání. Třeba v blízkém městě dvě. V jednom obchodě (mají tu šicí dílnu), nakupuji „od mimina“. Nešijí vše, mají i zboží od jiných výrobců nebo z Polska - ale vše je vkusné, dobře ušité, nepouští barvy apod. Převažují trička, legíny, ale mají vždy i šaty, sáčka, bolerka, bundy, halenky. Nechci sem dávat přímo odkaz, ale najít se dá (i bez infantilních obrázků).

ertz
951 příspěvků 2.5.21 13:07

Ještě dodám, že jsem řešila problém opačný - maminka je velmi drobná a všechno je na ni dlouhé. Když jsem zavolala do firmy, která plete svetry, nebyl problém, řekli, že stačí poslat míry a oni mi ten kabátek upraví.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek