Kde mi nejlépe poradí s výběrem správné velikosti podprsenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy Liu
13 příspěvků 18.04.18 15:14
Kde mi nejlépe poradí s výběrem správné velikosti podprsenky?

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s nakupováním podprsenky s pomocí obsluhy? Uznávám, že po více jak 10 letech nošení podprsenek bych už měla vědět, jak vybrat tu správnou, ale nevím. Teorii mám načtenou, jenže to pořád není „ono“ :/ Jsem docela stydlivá a posledně mě paní v Triumphu svým přístupem docela vyděsila. Znáte nějaký dobrý obchod, kde má prodavačka „citlivější přístup“? Ideálně v Praze nebo okolí.
Moc děkuji :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Ardanven
3 příspěvky 18.04.18 17:18

Doporučuji Správná podprsenka, kouknete na net mají pobočku na Vinohradske a ještě jednu, nevím kde. Úžasný výběr velikosti a personal vám určitě pomůže s výběrem. Hlavně tam na vás nikdo nekouka divně, když chcete třeba 70G ???? Ale smiřte se s tím, ze vám proste musí lézt do kabinky, pokud vám chtějí pomoci, a budou na vás sahat (upravovat délku raminek, zkoušet, jak těsný vám je obvod atd.), samozřejmě po vašem svolení.

Moir
2067 příspěvků 18.04.18 20:44

A taky Caresse na Korunní 32. Já je mám raději, než správnou podprsenku, v pobočce na Palmovce měla obsluha mým směrem před pár lety docela nevhodné poznámky ohledně tělesné konstituce.

MP Vera
248 příspěvků 20.04.18 00:11

Případně Braexpert v pasáži Lucerna, mám zkušenosti i se dvěma výše uvedenými obchody a všechny mi připadají srovnatelné.

Jindrason
270 příspěvků 23.04.18 13:15

Doporučuji znát své tělo a vyzkoušet si v kamenném obchodě co vám sedne. To není tak těžké. Určitě lehčí jak číst 50 příspěvku na fóru.

Ardanven
3 příspěvky 23.04.18 14:10

@Jindrason vždyť slečna chce jenom poradit, kde muže zkoušet tu hromadu podprsenek (ne všude mají nejrůznější velikosti a vstřícný přístup, když už zkousite patnactou…), nechtěla přece určit velikost přes forum ????

zelwice
12 příspěvků 25.04.18 10:06

Mně velmi hezky poradili v Astratexu (prodejna u Václaváku). Ukáží, poradí, pohoda.

Reklama

Váš příspěvek

Královská svatba: Zářící Meghan a nervózní Harry

Mottem „V jednoduchosti je krása se při výběru šatů řídila asi... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Královská svatba: Jaké šaty měly nevěsty před Meghan?

Autor: Janča

Svatba prince Harryho a Meghan Markle je za dveřmi! Podívejte se,... Celý článek

Reklama