Kde mi nejlépe poradí s výběrem správné velikosti podprsenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy Liu
35 příspěvků 18.04.18 15:14
Kde mi nejlépe poradí s výběrem správné velikosti podprsenky?

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s nakupováním podprsenky s pomocí obsluhy? Uznávám, že po více jak 10 letech nošení podprsenek bych už měla vědět, jak vybrat tu správnou, ale nevím. Teorii mám načtenou, jenže to pořád není „ono“ :/ Jsem docela stydlivá a posledně mě paní v Triumphu svým přístupem docela vyděsila. Znáte nějaký dobrý obchod, kde má prodavačka „citlivější přístup“? Ideálně v Praze nebo okolí.
Moc děkuji :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Ardanven
3 příspěvky 18.04.18 17:18

Doporučuji Správná podprsenka, kouknete na net mají pobočku na Vinohradske a ještě jednu, nevím kde. Úžasný výběr velikosti a personal vám určitě pomůže s výběrem. Hlavně tam na vás nikdo nekouka divně, když chcete třeba 70G ???? Ale smiřte se s tím, ze vám proste musí lézt do kabinky, pokud vám chtějí pomoci, a budou na vás sahat (upravovat délku raminek, zkoušet, jak těsný vám je obvod atd.), samozřejmě po vašem svolení.

Moir
2092 příspěvků 18.04.18 20:44

A taky Caresse na Korunní 32. Já je mám raději, než správnou podprsenku, v pobočce na Palmovce měla obsluha mým směrem před pár lety docela nevhodné poznámky ohledně tělesné konstituce.

MP Vera
255 příspěvků 20.04.18 00:11

Případně Braexpert v pasáži Lucerna, mám zkušenosti i se dvěma výše uvedenými obchody a všechny mi připadají srovnatelné.

Jindrason
288 příspěvků 23.04.18 13:15

Doporučuji znát své tělo a vyzkoušet si v kamenném obchodě co vám sedne. To není tak těžké. Určitě lehčí jak číst 50 příspěvku na fóru.

Ardanven
3 příspěvky 23.04.18 14:10

@Jindrason vždyť slečna chce jenom poradit, kde muže zkoušet tu hromadu podprsenek (ne všude mají nejrůznější velikosti a vstřícný přístup, když už zkousite patnactou…), nechtěla přece určit velikost přes forum ????

zelwice
28 příspěvků 25.04.18 10:06

Mně velmi hezky poradili v Astratexu (prodejna u Václaváku). Ukáží, poradí, pohoda.

Temperance
960 příspěvků 30.06.18 23:21

Taky jsem měla dobrou zkušenost v Le Chatonu v Opletalově, ale je tam dost draho.

Lucy Liu
35 příspěvků 19.07.18 16:14

Děkuji všem, nakonec jsem vyzkoušela ten Astratex a pár dalších, co bylo to po cestě a super, úplně jiný přístup :) Budu mi muset zvyknout na ten přístup „já Vám s tím pomůžu“, ale to se poddá :) Život je o moc lehčí bez nepohodlné podprsenky xD

Docela mě překvapilo, že si vybrali podprsenku s o dost většími košíčky a zároveň s menším obvodem hrudníku. Už jsem o tom sice slyšela, poprvé jsem si to ale vyzkoušela „na vlastní kůži“ :D

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Polyesterová čistka aneb Genocida mého oblečení

Autor: Kamila

Rozhodla jsem se zbavit polyesteru a vyházet ho ze svého... Celý článek

Reklama