Kde nakupujete sportovní oblečení? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonule10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.14 13:03
Kde nakupujete sportovní oblečení? :)

Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupujete sportovní oblečení, kde třeba mají často nějaký zajímavý akce, no kde prostě dobře nakoupím:) Potřebuju sehnat nějaký hadry teď na léto na bruslení a na kolo. Díky za rady :)

Reakce:
bram
601 příspěvků 09.07.14 13:07

Propadla jsem Decathlonu. Za par penez kvalitni kousky. Na jakykoliv sport.

rohlíková
82 příspěvků 09.07.14 23:18

Altisport

Ems
1482 příspěvků 10.07.14 10:18

Decatlhon, ale je to trochu sportovní IKEA, pro něco přijedete a vracíte se se spoustou věcí, které jste nepotřebovala..

elesse
102 příspěvků 10.07.14 11:10

Sportsdirect a nebo kde zrovna jsem a něco potřebuju. mám pár kousku i z lidlu a tchiba a taky nejsou špatné. na zimní vysokohorskou turistiku bych si to nevzala, ale na běžný sport naprosto ok. Lidl teď má akci na oblečení na kolo

valery
1580 příspěvků 10.07.14 19:57

Jako správný vlastenec;-) nakupuju výhradně v Hudy sport…

Dahllie
2222 příspěvků 10.07.14 20:11

@valery A co Rejoice, ty jsou snad také české… a bez kostkáčů to přece nejde :D

valery
1580 příspěvků 11.07.14 07:11
@Dahllie píše:
@valery A co Rejoice, ty jsou snad také české… a bez kostkáčů to přece nejde :D

Rejoice ani dětem, natož sobě :-)

valery
1580 příspěvků 11.07.14 07:17

Ale abych nebyla úplně nespravedlivá ke kalhotám Rejoice: když se poprvé objevily na trhu, a právě v obchodě Hudy sport, tak jsme si je s tím mým koupili- na turistiku, do hor a tak.
To, co se pak rychle začalo objevovat v různých obchodech a tržnicích - tedy napodobeniny z nekvalitních materiálů, a pochopitelně za třetinovou cenu, mi ale definitivně tyhle volnočasový kalhoty zprotivilo…

continuity
5853 příspěvků 12.07.14 22:16

@valery ja nevim, rock point je taky cesky. spis bych za vlastenectvi povazovala nakup nekterych opravdu spickovych ceskych znacek nez nakupovat v ceskem retezci.

a nemyslim tim Rejoice, spis Tilak nebo SiraJosepha.

Sonule10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.14 13:55

Díky ženy :)

lenka.dobby
15 příspěvků 20.07.16 18:22

Cyklo obleceni objednavam z bikegallery kdyby mel jeste nekdo zajem :-)

Moir
2234 příspěvků 22.07.16 09:29

Decathlon, na moje trdlování to stačí, ceny příjemné, kvalita přinejmenším dostatečná.

mariehej
4 příspěvky 13.07.18 09:47

když se nedostanu do decatlonu - 60 km to máme tak vybírám na sportfi.cz nevím jestli mohu vložit odkaz, když tak: https://www.sportfi.cz

AliasMaj
8 příspěvků 08.08.18 11:43

v decathlonu a nebo i v lidlu mají většinou hezké věci a i levné

EvaStudena
1 příspěvek 16.10.18 13:04

Já jsem si v poslední době velice oblíbila obchod Elisen Brno Mají tam pěkný výběr. Nebo minimálně pro mě, neboť jsem ujetá na značku HH :D :D Zkus se podívat i tam.

Yello
42 příspěvků 01.11.18 10:48

Záleží na jaký sport, kdo hledá. Já využívám nejčastěji legíny a trika…Cvičím v posilovně a hodinovky thaiboxu, taneční atd. legíny mám ráda neokoukané, barevné a neznačkové. Osvědčila se mi kombinace polyesteru a spandexu nebo elastanu. Ty pak vydrží fakt hodně a dlouho. Nakupuji je z obchodu Superleginy.cz, vzhledem k výšce 180cm není totiž snadné je najít v dostatečné délce. Trika mám raději bavlněná, ale pokud se hodně člověk potí, doporučuji umělé vlákno - odzkoušená trika z Jitexu nebo H&Mka. A nevynechávat sportovní podprsenku - M&S, F&F, Decathlon. To je, ale reklamy na jeden příspěvek, ale pokud chce někdo poradit, tak se musí citovat…:)

Hanzič
1 příspěvek 19.08.19 21:48

Já nákupuju normálně na internetu. Na heuréce si vyberu obchod na Kodino si najdu slevový kód do toho obchodu a mám tak jistotu, že nakupuji výhodně. Občas se dostanu k akcím, na které bych normálně nepřišel.

profesorka
90 příspěvků 20.08.19 10:43
z katalogu

Protože jsem vozíčkář, objednávám si z katalogu Atlas for men. Mám už i flanelovou kostkovanou košili a nepromokavou bundu, což se mi moc hodí k večernímu grilování, mívají i slevy. Jednou jsem k objednávce dostala krásný batoh, kterým je zeť přímo nadšen

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek