Kde nakupují oblečení ženy 60+ ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Linie
2020 příspěvků 23.9.16 13:57

@stricc Najít kvalitní krejčovou a nechat si několik kousků ušít na míru. Doplnit kvalitním úplety a na výletech do ciziny nekoukat jen po památkách ale i do obchodů.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 13:58

@viktorka_od splavu no dobře, tak trochu generalizace, bóže. Někdo to drahé oblečení velikosti 38 kupovat musí, to je jasný

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 14:00

@Linie Naštěstí na tom nejsem ještě tak tragicky, abych při výletech do ciziny musela koukat do obchodů :-) Až to bude aktuální, tak se uvidí :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 23.9.16 14:19

@stricc mne prijde hrozna ta generalizace stara=tlusta

arjev
53 příspěvků 23.9.16 14:22

Stará (já si na prahu šedesátky tak nepřipadám a mám vel.42) se rozhodně nerovná tlustá. Nicméně postava se změní ať děláte, co děláte. Příroda a hormony dělají své. Věřte - nevěřte.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 14:30

@viktorka_od splavu mně spíš přijde obecně blbý, že každá nemůže jít prostě a jednoduše do nejbližšího krámu a tam si koupit, co potřebuje, protože to není jen jednoduchý problém vlastních financí, ale taky otázka otravného pobíhání, vyptávání, shánění, ježdění…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 23.9.16 17:14

@arjev jo, ja to znam @stricc pod to se muzu podepsat, nenavidim to

Uživatel je onlineJordaan
9420 příspěvků 23.9.16 17:35

@stricc @viktorka_od splavu

V pripade, ze ma nekdo nekonfekcni postavu, je moznost zacit nakupivat pres internet. Nevyhoda je (moje zkusenost), ze si odvyknete komunikovat s prodavackama, takze po nejake dobe si v normalnim obchode zacnete pripadat jak z jine planety. Ale treba v mem pripade je chozeni do skutecnych obchodu v podstate ztrata casu.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 23.9.16 17:44

@Jordaan jenze ja konfekcni postavu mam. a je mi to houby platny

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 17:47
@viktorka_od splavu píše:
@Jordaan jenze ja konfekcni postavu mam. a je mi to houby platny

Ja mám neter s konfekčnou veľkosťou 34-36 a ona nakúpi v bežnom obchode bez najmenších problémov.

Linie
2020 příspěvků 23.9.16 17:49

@Giulietta Jenže zakladatelka diskuze hledá velikost 48-50!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 17:53
@arjev píše:
Vždy mě vytočí, když vidím krásné oblečení, nikoliv levné, ve velikosti 38 a větší ne. Myslím, že dívenky s touto velikostí nemají ani ty peníze, aby si to mohly koupit.

Reagovala som na debatu o tomto. „Dívenky“ v 99% majú aj postavu aj peniaze.

Uživatel je onlineJordaan
9420 příspěvků 23.9.16 17:54

@viktorka_od splavu

Treba chodite do spatny konfekce :-D. Ja mam 38, akorat jsem o hlavu vetsi, nez zbytek planety a to je z nakupovaciho hlediska docela prusvih.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 23.9.16 17:55

@Linie no hlavně 60+
ale ani to nemusí snad znamenat vel. 50 zcela nutně
s tou neteří jsi ovšem @Giulietta celkem mimo:-)) já bych 34 ani neřadila do dámských:P
každopádně jak píše stricc, pobíhání, vyptávání, shánění, ježdění… je otázka i obyčejných konfekčních postav, pokud chcete dámské, příčetné oblečení, jednoduché, z pěkných materiálů atp. co třeba " obyčejné" černé lodičky, to je téměř mission impossible

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 17:59

@viktorka_od splavu Ja som už stará tetka, tá neter má 25 rokov, takže nakupuje v dámskom. A ja fakt neviem kde nakupujete, ja prídem do obchodu s ňou, mám o 2 konfekčné veľkosti a o 20 rokov viac ako ona a obe v pohode nakúpime pod jednou strechou.

Zita.a
76 příspěvků 23.9.16 18:00

@arjev Ano, příroda a hormony dělají své. Jak jsem psala výše, kupuji velikost 38, ale postava jako ve 20ti není. Minimálně se mění držení těla a v proporcích je to také jinak. Nakupuji podobně jako Vy. Ve ZR moc málo, jinak Brno-Vaňkovka, Olympie, butiky. Dcery překročily 35 a v těchto letech mně připomínají, že jsem měla postavu jako ony. Dnes už to takové není i když některé kousky oblečení oblečeme všechny tři.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:01
@viktorka_od splavu píše:
@Linie no hlavně 60+

Ale 60+ ešte nosíš úpne bežné oblečenie, nie je to žiadna mimoriadné a iná móda.

Linie
2020 příspěvků 23.9.16 18:01

@viktorka_od splavu Ono vše klasické, módě tolik nepodléhající, je problém. Vše má na sobě nápisy, cingrlátka, volánky. Dáma po šedesátce chce kvalitní oblečení, které jí vydrží několik let.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:06

@Linie Napr. Betty Barclay má kolekcie bez cingrlátok, ozdob, kvalitné a vydrží niekoľko rokov.

Linie
2020 příspěvků 23.9.16 18:09

@Giulietta Souhlasím, ale má i ty větší velikosti? Aha!

Mylady2
12413 příspěvků 23.9.16 18:10

To s těma obyč černýma lodičkama je vtipný :-D
Když pominu teda to že jsou to boty který se hodí k málo čemu.
Tak třebas jen tak btw jimmy jich má na e-shopu přes 20 druhů :-)

Paní bych taky doporučila e-shopy. Jak píše Jordaan…
Velikost 48-50 už snad není pár kil navíc ne?

Linie
2020 příspěvků 23.9.16 18:13

Paní hledá 48-50, to je poměrně častá velikost starších žen. Padesátka je 116/98/122. Přitom většina výrobců končí ve 44.

Mylady2
12413 příspěvků 23.9.16 18:13

48-50 by mohli být tady?
http://m.asos.com/…us-size/cat/?…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:13

@Linie No vo veľkosti 50 je minimum žien a Betty B. má veľkosti 36-46. To mi pripadá, že sa do toho bežná žena akéhokoľvek veku dostane. Tým od 46 by som asi radila to čo Vy. Šitie na mieru.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:14
@Linie píše:
Paní hledá 48-50, to je poměrně častá velikost starších žen.

To teda určite nie je bežná veľkosť starších žien.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek