Kde nakupují oblečení ženy 60+ ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Linie
2020 příspěvků 23.9.16 18:17

@Giulietta Souhlas. Ono toho ušitého ani nemusí být mnoho, stačí jedny pěkné šaty, ve kterých chodí do divadla, na svatby a různé jiné příležitosti, pár sukní, ev. kalhoty. Vršky mohou být úpletové.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.16 18:21

@Jordaan no však. Já konfekční postavu mám a přes internet nakupuju taky, protože a) v krámech stejně nemají, co by se mi líbilo a b) vlastní proces vybírání, zkoušení a kupování oblečení je pro mě záležitost vrcholně nepříjemná. Jediné, co kupuju naživo přímo v obchodě jsou dětské boty a vlastně až díky internetu jsem si trochu rozšířila šatník, protože můžu mít oblečení, ale do krámu nemusím, jupí!

continuity
5853 příspěvků 23.9.16 21:16

Moje matka ma teda velikost 52, a vsichni kolem to povazujeme za tezkou obezitu a ani ona si nemysli, ze to tak je dobre. jestli je velikost 48-50 bezna a dotycne netrapi, tak zacinam verit tem statistikam, ze jsme narod obeznich.

Doudou
1387 příspěvků 26.9.16 17:21

Tak tady asi není ani tak problém „60+“, ale „100+ kg“, že?
To je pak problém nakupovat bez ohledu na věk.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 11:13

@Mylady2 @Giulietta Souhlasím, myslím, že velikost 48 - 50 není pár kilo navíc, ani „běžná velikost starších žen“ (pokud se nejedná o ženy s výškou ke dvěma metrům :) ). V mém příbuzenstvu takovou velikost nemá snad ani jedna žena.

profesorka
114 příspěvků 30.9.16 15:06
žena 90 a žena 100+

Moje maminka je drobná šedovlasá dáma, ve svém věku 90 let je hubená (52 kg)a velmi šetrná, vždy si potrpěla na hezké oblečení. Protože zažila válku, všechno oblečení si schovává a dovede krásně nakombinovat vzory a barvy.
Já jsem ta obézní, mám šikovnou švadlenu a nakupuji ve wittu, byla jsem za to tady kritizována, ale mají velké velikosti, topy a svetry mi sedí, barevně jsou hezké. Co zmizela červená ramínka, už to sem klidně napíšu.

vlm
4831 příspěvků 30.9.16 15:35

@profesorka a proč ne před tím???

EmilyG.
1061 příspěvků 30.9.16 18:00

@profesorka Protivná blondýna má na blogu článek

" Witt pro zanedbané babičky

Včera na mně z jednoho celostátního seriózního deníku vypadl katalog zásilkové firmy Witt International. Fuj, to jsem se lekla."

Vystihla to.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 30.9.16 18:37
viktorka_od splavu
7774 příspěvků 3.10.16 14:09

@profesorka na dotaz v sz:
kdybych to chtela rozepisovat, udelam to rovnou… ale ok, kdyz se ptate za co raminko:
Co zmizela červená ramínka, už to sem klidně napíšu.
takze jste cekala, az nikdo nebude moci jednoduse vyjadrit svuj nesouhlas? tomuto postoji ja davam cervene. nic vic.

profesorka
114 příspěvků 5.10.16 14:50
nesouhlas

Viktorka od splavu: nejlépe je vyjádřit svůj nesouhlas v příspěvku, než sázet červená ramínka; já se jich nebojím, jak jste si myslela, klidně je unesu.

vlm
4831 příspěvků 5.10.16 15:13
@profesorka píše:
Viktorka od splavu: nejlépe je vyjádřit svůj nesouhlas v příspěvku, než sázet červená ramínka; já se jich nebojím, jak jste si myslela, klidně je unesu.

To jako fakt chcete místo padesáti červených, padesát rozborů vašeho vkusu, názorů, osobnodnosti, no jak je ctěná libost

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.10.16 15:47
@vlm píše:
To jako fakt chcete místo padesáti červených, padesát rozborů vašeho vkusu, názorů, osobnodnosti, no jak je ctěná libost

no presne. mne se treba nechce… proste nesouhlas/nelibi a to staci. jestli to chcete @profesorka dopodrobna rozebirat… to dopada kolikrat celkem blbe, viz ted cjmdns

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek