Kde obleknout muze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ailili
14 příspěvků 14.01.19 14:16
Kde obleknout muze?

Mile modni nadsenkyne,
obracim se na vas s prosbou o radu.

Muj manzel by potreboval obnovit satnik, a nevime, kde nakoupit. Je mu pomalu 40, ale vypada mladsi. Konfekcni velikost standart, zadny extrem na jednu ani na druhou stranu.
Obleka se velmi strizlive (kosile, svetr, slusnejsi kalhoty, polobotky, v zime kabat, vse idealne bez napisu, obrazku, odevnich znacek pres pul trika apod… zkratka zadne ulety).
Davame prednost kvalite pred kvantitou (solidni triko do 1000,– svetr do 1500,– atd.), ale na nakupy v Parizske teda nemame :-)
Drive jsme nakupovali v Reserved nebo Next, ale tam jsem v posledni dobe naprosto zoufala - jednak z toho, co nabizeji, a druhak z toho, ze kvalitativne jsou to proste hadry.

Mame doma dve malicke deti, takze nemam vubec cas obihat ruzne obchody. Proto se obracim na vas.
Mate nejaky tip na solidni panske obleceni v dobre kvalite, za nejakou rozumnou cenu?

Predem velmi dekuji za vase odpovedi a preji vsem hezky den.

Reakce:
JarkaJ
666 příspěvků 14.01.19 16:55

Píšete „nemám vůbec čas obíhat obchody“, ale předpokládám, že na výběr oblečení pro manžela a vyzkoušení vyrazíte spolu, ne? Jinak můj muž nedá dopustit na C&A, protože mu tam dobře sedí konkrétní velikost kalhot a vždy si vybere, na rozdíl od Marks & Spencer, odkud má pár košil nebo svetry. Reserved má mladistvější věci (tedy podle mě), Pietro Filipi je pro mého muže moc drahé (podle jeho vlastních slov), nestojí o dražší věci. Jiné řetězce mě nenapadají, pak spíš dražší - Massimo Duty, Gant, značkové.

Ailili
14 příspěvků 14.01.19 17:55

JarkaJ dekuji Vam za reakci a za tipy. To, jak jsem rikala, ze nemam cas behat po obchodech bylo mysleno tak, ze nemuzu s manzelem stravit pul dne chozenim „z kramu do kramu“, abychom zjistovali, kde maji vubec neco normalniho. Samozrejme, ze na nakup pujdeme spolu, ale uz rovnou do tech (pred)vytipovanych obchodu, cili uz castecne na jistotu :-)

marikahr
911 příspěvků 14.01.19 22:51

@Ailili skuste Zara, teraz maju zlavy, daju sa najst dobre a lacne veci.
Za vyskusanie stoji aj Massimo Dutti hlavne v obdobi vypredajov sa cenovo da; este by som odporucala napr. Tom Tailor
Vo Van Graaf, alebo Peek Clopenburg mate viac znaciek v roznych cenovych relaciach, tam sa tiez da. Treba si najst co vam vyhovuje

Veronika P
541 příspěvků 15.01.19 09:47

Teď jsou příjemné slevy v Le Premier. Navíc je tam vynikající obsluha ( Na Příkopech).

Ailili
14 příspěvků 17.01.19 10:51

@veronika_P @marikahr Dobry den, dekuji vam za tipy na obchody, krom Zary a Tommyho Hilfigera slysim vsechny nazvy prvne v zivote. Verim, ze jste nam usetrily dost behani :-) Pekny den!

MP Vera
264 příspěvků 04.02.19 20:39

Dobrý poměr cena/výkon má MarksandSpencer, hlavně ve výprodejích, ale je pravda že to je dost konzervativní oblečení - nicméně třeba hladké jednobarevné svetry do véčka z merina (před slevou cca 1.000,–) mohu doporučit, manželovi (taktéž čtyřicátník) jsem jich tam pořídila několik, jsou naprosto neutrální, kvalitní, dobře udržovatelné. Jinak je to se slušným pánským oblečením u nás dost bída, jakmile muž „vyroste“ z levných řetezců, má problém…

Christen SEN
140 příspěvků 22.02.19 14:32

Ak je manžel nižší tak je super marks and spencer. Na priemernu výšku je dobré pánske mango, a ak má manžel okolo 2m tak je skvelý diesel. Ale záleží aký hľadáte štýl. Ak chcete kvalitu za dobré peniaze tak v Prahe je Van Graaf - počas výpredajov tam majú kopec krásnych a kvalitných vecí za dobré ceny.

lukinohk
62 příspěvků 15.03.19 12:34

Marks@Spencer, Bushman, Blažek, Le Premier.

Kromě M@s se dá u jmenovaných nakoupit i online.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek