Kde pořídit snubní prsteny?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
EmilyG.
1061 příspěvků 20.11.16 12:04

@KatkaHlad tak určitě, reklama na snubní prsteny tu taky dlouho nebyla.

Oldyn
6156 příspěvků 20.11.16 12:57
@KatkaHlad píše:
Aha, na mém prstenu je napsano číslo 585, teď jste mě vylekala, i manžel na mě volá 585, myslíte, že se to dá nějak ošidit? Zítra jdu do města, tak to zkusím vyzjistit… :(

585 ještě nic neznamená, musíte mít státní punc, hlavu labutě, čejky nebo husu (každý v tom vidí něco jiného)

celem
1224 příspěvků 20.11.16 13:11

@Oldyn dík za tabulku s puncovními znaky.

Kolegyně si vždy z dovolené přivezla zlatý šperk. Asi bych se bála podvodu, i když dost lidí si pochvaluje, že v cizině se dají krásné šperky pořídit za nižší cenu než u nás.

Oldyn
6156 příspěvků 20.11.16 13:14

@celem
Pokud je zlaté zboží ze zahraničí, bude punc jiný. :D

celem
1224 příspěvků 20.11.16 15:11

@Oldyn jo, to mi je jasný. :-)

Gorilka
1151 příspěvků 20.11.16 15:11
@Oldyn píše:
@celem
Pokud je zlaté zboží ze zahraničí, bude punc jiný. :D

Nebo taky žádný. Některé země puncování zrušily.

Gorilka
1151 příspěvků 20.11.16 15:18

BTW, cena materiálu (Au) na jeden běžný dámský prsten je cca 2000Kč. Zbytek ceny prstenu tvoří práce, marže, různé daně, clo a předražené kamínky.

KatkaHlad
12 příspěvků 20.11.16 21:02

@Oldyn … já vidím jen tvar ale ne hlavu zvířete… zitra skočím do zlatnictví…

Oldyn
6156 příspěvků 20.11.16 22:23

@KatkaHlad
Zas tak vyšilovat nemusíte. Na snubáky snad máte nějaký paragon či doklad o koupi a dvacet klacků je takový standart za dva snubní prsteny.

KatkaHlad
12 příspěvků 25.11.16 14:03

Dobrý den, tak prsteny jsou v pořádku ze 14 kt zlata.

Giuli
2931 příspěvků 25.11.16 15:50

@KatkaHlad 14? Nie je to na 24 karatový štandart málo? :-D

Kytka45
3 příspěvky 6.1.17 10:09
Snubní prsteny Danfil

My máme s manželem snubní prsteny od Danfilu - http://danfil.cz/…/cz/kolekce/ a naprostá spokojenost. S nákupem po internetu nebyl problém, jsou to přímo výrobci. Nechali jsme si domů poslat tzv. multisizer, který nám poslali zadarmo, změřili jsme a na základě toho objednali, mrkněte sami. Případně stačí poslat zpět a velikost upraví. Nám ale prstýnky seděli skvěle. Nákup zde doporučuji.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 10:18

Zase no, prstýnky seděli…dopr**le je problém se naučit česky když už si chci hrát na marketéra???

Oldyn
6156 příspěvků 6.1.17 13:32

@Kytka45
Pan majitel bude asi odborník na slovo vzatý, bod v reklamačním řádu: Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné. Aha, takže prvně zanesu náušnice někam vyčistit. Nakašlat, nic tam nekupovat.

Gorilka
1151 příspěvků 6.1.17 15:10

@Oldyn Hmm, tomuhle bodu se (obecně) ani nedivím. Už jsem viděla náušnice zaprasený neuvěřitelným způsobem. Ale jak by se někomu mohlo podařit to samé u prstenu, však netuším.

Oldyn
6156 příspěvků 6.1.17 15:22

@Gorilka
Stačí si umýt tuhým mýdlem ruce a když má bába barokní prsten, tak to tam naleze samo. A za dva roky se může stát věcí! Jo naušnice to je kapitola sama pro sebe, ještě když je stoletá babka má v uchu nonstop od první třídy. Ale máte pravdu i Safina vykupuje jen vyčištěné korunky. Osobně bych si to ale do reklamačního řádu nedala, je to blbost.

Gorilka
1151 příspěvků 6.1.17 18:05

@Oldyn Jsou lidé co nosí špinavé věci na reklamaci/opravu. Evidentně se jejich počet zvyšuje.

Giuli
2931 příspěvků 6.1.17 21:47
@Gorilka píše:
Už jsem viděla náušnice zaprasený neuvěřitelným způsobem.

Mala by som s tým ísť asi do témy, čo ste sa báli opýtať, fakt sa bojím odpovede, ale aj tak sa ťa opýtam. Čo mám teda s naušnicami urobiť pred tým, kým ich dám vyčistiť? Namočiť do niečoho? Ak áno do čoho, saponátu? Dávam čistiť raz ročne a nosím ich denne a spím v nich. Vymieňam len ak idem niekam na večer do spoločnosti. Myslela som, že ak ich dávam čistiť, tak sa tak nejak počíta, že ich donesiem zaprasené. Keby som ich vedela vyčistiť sama, tak sa s nimi netrepem do klenotníctva.

Oldyn
6156 příspěvků 6.1.17 21:56

@Giuli
Nejsem gorilka, ale stačí vyčištění ve zlatnictví jednou za rok, nános času nehrozí, roční provozní špína je únosná. Šperky si doma vyčistíte, ale nevyleštíte.

Leni85
4 příspěvky 10.8.17 17:39

Ahoj,, máte prosím někdo zkušenosti se zlatnictvím Stoch z Ostravy?

andromeda255
5 příspěvků 10.8.17 21:36

.

bilaorchidej
7 příspěvků 13.8.17 11:54

S tou cizinou, rodiče mají prsteny z Kuvajtu, od nějakého vyhlášeného zlatníka, měly tři drobné smaragdy, které po pár měsících vypadly a nikdo jim je už zpátky nevsadil, protože tady před třiceti lety nebyly k sehnání..Já vybírala na netu, nejvíc se mi líbily na prsteny.cz od p. Rýdla. Pro jistotu jsme je pak ale šli vybrat osobně. Máme bílá zlato, já 12 zirkonů, manžel hladký, oba mají vysoký lesk, cena byla 11.000,–

Majdaa5
1 příspěvek 13.8.17 14:57

Od Stocha jsem kupovala několik šperků včetně snubních prstýnků, vždy jsem byla spokojená :) Hlavně jsem ocenila paní prodavačku, která v tom širokém výběru dokázala skvěle poradit

Dejvid74
8 příspěvků 11.1.18 17:54

Ahoj, chci požádat partnerku o ruku jenže mám problém s prstýnkem.. vůbec nevím na co se při výběru dívat, co byste mi poradili že je na prstýnku to hlavní aby se přítelkyni líbil?

BarcaAri
627 příspěvků 11.1.18 19:06

Budu to brat jako vazne polozenou otazku. Tohle musite tusit vy jaky ma styl, co se jilibi. Nekdo ma rad velke kameny, nekdo mensi, vsazene do krouzku nebo vystouple, hodne nebo malo zdobene…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek