Kde prodat více oblečení dohromady?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annče
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 16:33
Kde prodat více oblečení dohromady?

Ahoj všichni:),

jelikož mám doma opravdu hodně oblečení a momentálně nemám moc času vše po jednom fotit a vystavovat (jedná se cca o 150 kusů + cca 20 párů bot) ráda bych věci udala třeba po více kusech dohromady. Myslím, že jsou to pěkné věci, které je škoda vyhodit (to bych nerada). Nevíte kde by se mi to v Brně povedlo? Nebo klidně na nějaké internetové stránce? Nejradši bych to celý šupla někam do sekáče, ale vím, že nikde už moc neberou. Předem děkuji za rady a tipy. :-)
Věci jsou většinou nové nebo opravdu minimálně nošené

Pro představu přikládám nějaké fotografie.

Příspěvek upraven 22.01.18 v 17:56

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
giuliettka
3829 příspěvků 22.01.18 16:56

@Annče Prebohaživého hoďte o do smesného komunálního odpadu. A začnite tými špičatmi škrpálami čo vyšli z mody keď bol Zeman panic.

Annče
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 17:19

@giuliettka Děkuji za velice obohacující radu! Pravděpodobně nevíte, že ty špičaté škrpály jsou zase v módě. A i kdyby nebyly, tak co. Nicméně na to jsem se neptala, tudíž prosím mlčte a šoupejte nohama ve svých sandálech s ponožkami až po kolena :-)
Hezký den!

lucindaSK
970 příspěvků 23.01.18 07:26

@Annče @giuliettka má pravdu. tieto veci si nechajte na vinted, kde na to máte tiež samostatné vlákno

Annče
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 07:35

@lucindaSK Zapomněla jsem, že zde mají potřebu odpovídat jen batikáři. Od toho tyto stránky jsou, aby se člověk zeptal, tak mě neobtěžujte zbytečnými výlevy.

Annče
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 07:40

Joo a dokonce to mám i na jiných stránkách. Světe div se třeba i na MIMIBAZARU. :-O Od toho ten internet je. Tak nebuďte tak zaostalí :)

giuliettka
3829 příspěvků 23.01.18 15:01
@Annče píše:
Joo a dokonce to mám i na jiných stránkách. Světe div se třeba i na MIMIBAZARU. :-O Od toho ten internet je. Tak nebuďte tak zaostalí :)

A že sa na celom šírom internete nenašiel žiaden človiečik čo by o tie príšerné handry stál. :-D
A nie internet nie je od toho, aby ste sa zbavila starých nemoderních šiat, od toho je fakt kontejner na směsný komunálni odpad.

Bossygirl
619 příspěvků 23.01.18 15:36

@Annče Milé Annče, zkuste si otevřít vlákna"Co jsem měla dnes na sobě" nebo" Co jste si dnes koupily". Možná Vám postupně dojde, že s takovým odpadem tu nepochodíte.

megusa
431 příspěvků 23.01.18 16:21

@Annče navíc z nás nedělejte blbky… nevydávejte to za nevinný dotaz, kde ty hadry na netu udat…

KlaudieS
1757 příspěvků 23.01.18 19:03

Tady nemá cenu se na takové věci ptát…

giuliettka
3829 příspěvků 23.01.18 19:32
@KlaudieS píše:
Tady nemá cenu se na takové věci ptát…

Hele píšete k věci a to kde to predať? Nepíšete, tak ste na jednej lodi s nami batikármi, v sandálach s ponožkami po kolená, zbytočne si navrávate, že nie. :-D

Roxxanna
82 příspěvků 23.01.18 20:16

@Annče nějak nechápu, proč se ptáte, kde se toho zbavit, když vzápětí píšete, že to máte i na jiných stránkách včetně MB?

terka.hlavackova
6 příspěvků 30.01.18 11:23

Znám akorát vinted a letgo.

styx
18 příspěvků 30.01.18 19:29

Popreberajte, tričká a svetre darujte nejakému sociálnemu domovu, zbytok kontajner.
práve som tak darovala dve vrecia, a boli tam aj úplne nenosené tričká a svetre a kdečo.
uvedomte si, že handier je na svete na tony, to nestojí za to, trápiť sa s tým a zarobiť na nejakej obnosenej handre pár halierov.

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 31.01.18 09:01

Dobrý den,

na žádost uživatelky diskuzi uzamykám a v následujících dnech bude smazána.

Hezký den, Karolína

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek