Kde se dá ještě koupit deodorant?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.12 21:12

@kimnie
Rada bych se zeptala na neco ohledne te ocistne kury. Videla jsem Vasi fotku v jine diskusi a pusobite jako hodne stihla osoba. Kdyz jste delala tu kuru, zhubla jste? Rada bych totiz neco takoveho vyzkousela, ale jsem tak na hranici pro me jeste „normalni“ vahy, tedy si par kilo dolu nemuzu moc dovolit. Behem te kury se nesmi jist vubec nic?

Dalmitka
1803 příspěvků 13.7.12 21:18
Telesný pach

Prečítala som skoro všetky príspevky, vyslovujem veľkú ľútosť a porozumenie všetkým dámam, ktoré tu opisovali svoje trápenie s nadmerným potením, svoje uvedomenie si tohto svojho problému a svoj aktívny boj s týmto neduhom. Chvalabohu, toto nepoznám, každodenná sprcha a deodorant mi úplne postačuje, samozrejme denné menenie bielizne a šatstva /možno to má súvis aj so stravovaním - nejem vôbec, resp. veľmi veľmi zriedkavo mäso, údeniny, vajíčka a tak/. Avšak - mala som niekedy dávno v bývalom zamestnaní /nemocnica/ kolegyňu v pomerne vysokom postavení a tá tak príšerne zapáchala nejakým mixom smradľavého potu + nepranej bielizne, nepraného šatstva a nepraných pančúch + zatuchnutého cigaretového smradu, že nebolo možné vydržať v jej blízkosti. Najhoršie bolo, že ak vošla k niekomu do kancelárie, stačila minúta - dve a príslušný priestor bol doslova „zamorený“. Potom bolo nutné okamžite vetrať, lenže ak sa to opakovalo v častých intervaloch, následok toho bol ten, že osoby v tých kanceláriách boli vystavené realite častého prechladenia z toho neustáleho vetrania /žijeme v pomerne chladnom podnebí/. Často sme sa o tom probléme rozprávali, čo máme robiť, kto a ako jej to má povedať, lebo to bolo neznesiteľné. Nikto sa ale na to neodhodlal, a najúsmevnejšie na tom bolo, ako sa dotyčná osoba dokázala tváriť pohoršene a držať si nos, akože „niekto tu smrdí“ - pritom myslela na
niektorého kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á/ s tým nemala najmenší problém. Potom som z tohto zamestnania odišla inam, takže neviem, ako to dopadlo, ale bola to sila.

kimnie
411 příspěvků 13.7.12 21:52

@GreatSusan
Já jsem zhubla jenom asi tři kila, ale je to hodně individuální. Někdo třeba nezhubne vůbec, někdo naopak klidně osm kilo. Když chcete být radikálnější, tak se nejí nic, ale ničemu nevadí, když do toho jíte zeleninu nebo ovoce :)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.12 23:08

@kimnie
Diky. Asi to budu muset odlozit na dobu, az trochu priberu a budu potrebovat zhubnout :-)

modra_kocka
903 příspěvků 14.7.12 23:09

@Šošana tak jsme zvědavá, jak zapůsobí :) Když tak dej vědět

anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 13:45

Tiez sa dost potim, „fungovala“ na mna len modra gulicka Adidas, ale casom prestalo aj to. Tak som sa posunula o uroven vyssie - pouzivam manzelov antiperspirant (Old spice, gel), a som spokojna - voni prijemne, ale nie vyrazne, a aj ked proti poteniu samorejme nefunguje 100%, proti smradu ano :-)

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 14:48

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:27

Evrim
9 příspěvků 15.7.12 22:52

Myslím, že čím víc toho na sebe patláme, tím jakoby více smrdíme. Osobně jsem měla s pocením vždy celkem problémy, ikdyž sem se denně myla, měla čisté oblečení a používala sem samozřejmě deodoranty/antiperspiranty. Někde sem tu vyčetla, že je dobrý kamenec, tak sem ho ozkoušela…Taky jsem přestala používat parfémované sprcháče. No a světe div se, funguje to. Všechny drogérkové antiperspiranty a i d´Oliva se mohou jít zahrabat!
Osobně mě teda taky štve, jak v šalině čpí kuřáci, a lidé co se snad v parfémech koupou-to taky není moc příjemné.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.12 10:23

Přes týdnem mi bylo šíleně zle - zvracela jsem a měla průjem. Byla jsem na nemocenské. Jedla jsem tak maximálně suchej rohlík a musela jsem hodně pít čistou vodu, nebo neslazenej černej čaj. Teďka už je mi dobře a jím už, co chci, ale díky tomu jsem se teďka tolik nepotila, tolik nesmrděla, i když jsem si nanesla deodorant a ani nohy mi nebyli tolik cítit, jako normálně. Jak se mi to tělo takhle „pročistilo“ a já jedla jen suché věci a pila hodně vody, tak ty škodliviny šli zřejmě pryč.
Takže co takhle motivace jíst zdravě kvůli tomu, abychom nesmrděli? :D

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 20:32

Dneska jsem měli školení k dricloru, tak přetlumočím. Driclor vytvoří reverzibilní „zátku“ na potní žláze a to v té nejsvrchnější vrstvě pokožky, která se přirozeně obměňuje a tím dochází i k rozrušování zátky a pocení se tedy nezastavuje natrvalo (jsou za to zodpovědné ty hlinité sloučeniny, které jsou i v antiperspirantech, ale v malé koncentraci a proto tak nefungují). Hlinité sloučeniny se z dricloru a ani z jiných antiperspirantu nevstřebávají a nemají tak žádné systémové působení. Karcenogenita hlinikových sloučenin nebyla prokázána. Driclor lze kromě podpaží použít i na dlaně a chodidla, jinam ale ne.

Pavlena
841 příspěvků 18.7.12 20:52

@Lama_z_Lana Zajímavé a díky za přetlumočení vědomostí! Driclor jsem používala v minulých letech a světe div se, moje zátka asi není reverzibilní, protože pocení v podpaží mám vyřešeno definitivně (no tak zůstalo tak 10%, tj. téměř nic, přestože už jej používám minimálně).

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 21:03

Lama proč se nesmí pouzit dricolor jinam?

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 21:13

Rekla bych, že kvůli citlivosti. Obsahuje i hodně alkoholu, takže obličej třeba by to i dost vysušovalo a dráždilo. Zítra prostuduju materiály, co nám zůstaly a mrknu na to.

Příspěvek upraven 18.07.12 v 21:15

Chany
928 příspěvků 18.7.12 21:13

To Lama_z_Lana: A důvod, proč nepoužívat Driclor jinam, než je psáno?

To rice:
Na „obranu“ Jarky Jar : povím OSOBNÍ ZKUŠENOST ( nikomu nepřeju!!)
Svého času mi naskočily v podpaží bouličky a každý večer jsem měla zvýšenou teplotu.Co se mi honilo hlavou, nemusím určitě nikomu z Vás vykládat. :-(( K lékaři jsem šla s malou dušičkou a čekala na verdikt jako na rozsudek smrti. Zkušený pan doktor si neduh z mého pohledu fakt dlouze prohlížel a posléze mě ohromil prostým dotazem: „ženská, jakou s prominutím sračkou se to patláte?“Asi jsem vypadala jako spadlá z Měsíce, jelikož opáčil: " no jakej zázrak proti pocení to je? Koukejte to hodit z okna!! To máte totiž z toho!"
( potvrzeno následně i chirurgem, ke kterému mě ještě poslal ukázat).Že mně ale spadl kámen ze srdce…diagnóza oproti původní myšlence se mi zdála jako brnkačka. Mimochodem- řezání není žádná sranda, pěkně to bolí, doktorovi se to blbě dělá a ještě blběji se to hojí - no není divu, v podpaží pěkně teploučko a vlhko, že… :-(
Tímto nechci nikoho strašit, jen je DOBRÉ VĚDĚT. Vědět, že každý jsme JINÝ- a to je podstatné!!! Zatím co jeden se beztrestně napatlá kdykoliv a čímkoliv a klidně bude hlásat, že je to bezpečné, druhý- citlivý ( a já jsem se k tomu dopracovala věkem) to odnese se vší parádou, ani nemrkne.

PS: jsem pracující člověk, pocení řešit samozřejmě musím. Zápach jakýkoliv nesnáším. A tak antiperspiranty používám. Ale pečlivě vybírám. Senzitive. A o víkendu nic, nechám kůži volně dýchat a v když cítím potřebu, jdu se umýt…

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 21:21

S tou přecitlivělostí je to pravda, ale bohužel to člověk ve spoustě případu nedokáže předem odhadnout, pokud tedy již nemá zkušenost, že z kosmetických přípravků mu nesedne kde co.
PS. Jinak můj post neměl být reklama :) Jen jsem chtěla přiblížit, jak to vlastně funguje.

anniette
159 příspěvků 18.7.12 21:48

Používám Driclor, nic jiného mi nezbývá - jakékoliv jiné antiperspianty prostě nefungovaly. Není to nic zdravého, jasně, ale předtím jsem si patlala antiperspirant do podpaží i šestkrát denně a stejně zbytečně, takže teď možná dostávám nižší dávku hliníku do těla.. A mám klid, hrozně se mi ulevilo. Potila jsem se hlavně ze stresu, i ze stresu, že se zpotím. :D Driclor zabírá, ale po indických jídlech ze sebe ještě tři dny cítím kari, i přes Driclor. :D Takže se musím krotit.

Vipera
225 příspěvků 20.7.12 20:57

Pořídila jsem si taky kamenec, ještě jsem ho nezkoušela. Ale podle popisku na výrobku jsem si zjistila, že je to síran draselno-hlinitý, čili taky hliníková sůl… :-( A co mě překvapilo ještě víc, že to je jen deodorant, pocení nezabraňujě a přitom právě na to jsem si ho na radu někoho tady pořídila :( Taky mám doma zatím nevyzkoušený Driclor, ale to bude asi až poslední varianta snahy řešit můj problém, vzhledem k citlivosti mý pokožky…

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.12 14:45

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:23

modra_kocka
903 příspěvků 21.7.12 15:07

@Vipera tak to nevím, co jsi koupila, protože kamenec je právě antiperspirant, ne deodorant.
Ohledně hlinitých solí a antiperspirantů už je to fakt únavné. Možná bys mohla třeba přestat jíst chléb, protože 98% lidi, kteří umřeli na rakovinu, ho jedlo pravidelně :)

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.12 15:12
Vipera
225 příspěvků 22.7.12 12:01

Ok, o hlinikových solích nikdy více (na netu se dají najít i naprosto opačně znějící články…).
A co se týče deo-/anti-, tak třeba na http://cs. wikipedia. org/wiki/S%C3%ADran_draselno-hlinit%C3%BD (když to dám jako odkaz, tak naskakujou stránky spořitelny :( ) je chemický popis toho mého, v použití je přesně to, co jsem psala, na krabičce je taky, že je to deo. A je to přesně ten, co tady na něj byl kdysi odkaz…

modra_kocka
903 příspěvků 22.7.12 13:10

@Vipera jasně, Wikipedie je zdroj všeho moudra na světe :) Cokoli, co je tam napsané, má platnost Bible :)
A samozřejmě nejdůležitější zdroj správných informací je počet článků na různých zájmových, hobby a ženských webech, které opisují jeden od druhého! Zkus myslet trochu hlavou, a případně pročíst zdejší diskuzi, kde už svoje napsali lidé, kteří mají k oboru chemie, farmakologie a kosmetiky o dost blíž, než ten, kdo jako zdroj informací o síránu draseln-hlinitém uvádí jako zdroj analytické tabulky? To je asi jako kdybys jako zdroj u pojednání o francouzské literatuře uváděla slabikář.

MUDr.Lant
389 příspěvků 24.7.12 15:08

@Jetthro
Já používám tento: Vichy Deodorant stress resist roll-on a můžu vřele doporučit, řekla bych, že na mě funguje zatím nejlíp.

Jetthro
1130 příspěvků 24.7.12 15:10

@MUDr.Lant Diky za doporuceni, podivam se po nem :)

Roseline
2319 příspěvků 27.7.12 05:57
článek na iDnes

Dnes se objevil na www.idnes.cz článek, který se hezky hodí k tomuto tématu: http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…
(otázkou je, jak moc je článek důvěryhodný)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek