Kde se dá ještě koupit deodorant?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Roseline
2319 příspěvků 27.7.12 06:00

A pod tím článkem byl odkaz na jiný z roku 2006 o deodorantech: http://finance.idnes.cz/…/viteze.aspx?…
a pak se člověk v dopravních prostředcích nestačí divit

emuna
108 příspěvků 27.7.12 09:06

Taky jsem na ten článek dneska narazila:-) já bych zavedla nějaký „detektor zápachu“, který by pípal, kdyby někdo překročil limit. a ten bych instalovala u všech vstupů do společenských institucí či dopravních prostředků. s těmi mám taky dost špatnou zkušenost. jednou jsem si v ústí sedla v trolejbuse na sedačku zřejmě po nějakém bezdomovci. myslela jsem že ty kalhoty budu muset spálit.

MUDr.Lant
389 příspěvků 27.7.12 09:11

@Roseline No to snad ani není možné. A já se pak divím, jak je možné, že lidi ráno v MHD smrdí, jako kdyby přešli Vysoké Tatry tam a zpátky. Nejhorší je, že tak smrdí i někteří, kteří jsou ustrojeni do kdo ví jak drahého obleku/šatů.
A průměrná spotřeba 1,5 balení deodorantu/rok? No tak to je ovšem síla.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.12 09:50

JJ, jedná se o hliník-aluminium a ten je ve všech antiperspirantech. Mám z toho taky strach, proto používám deodoranty, tam nejsou.Ale dceru jsem nepřesvědčila, ta má zásadně antiperspiranty

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.12 09:51

Měla to být reakce na strach z rakoviny prsu a spadlo mi to jinam

Moir
2512 příspěvků 27.7.12 10:19

Vliv hliníkových sloučenin obsažených v antiperspirantech na četnost rakoviny prsu nikdy žádná seriózní studie neprokázala

darkwulf
29 příspěvků 27.7.12 10:25

@Moir
Presne tak.
http://hoax.cz/…perspirantu/

Tak isto môžeme povedať, že konzumácia chlebu spôsobuje smrť.
99,9 % ľudí, čo už umreli niekedy v živote skonzumovali čo i len krajec chleba. Tým je nezvrátiteľne a nevyvrátiteľne preukázané, že konzumácia chleba vedie k smrti! Ako je jasné, i malé množstvo (napr. len jeden krajec v detstve) stačí na to, aby bolo spôsobilé privodiť smrť.

;) rovnaká logika ad absurdum

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.12 18:57

Kolikrát za den si nanášíte deodorant/antiperspirant během běžného dne?

Moir
2512 příspěvků 27.7.12 20:04
@seznam.mih píše:
Kolikrát za den si nanášíte deodorant/antiperspirant během běžného dne?

já driclor tak jednou za týden ;)

Sekhmet
1918 příspěvků 30.7.12 09:05

@seznam.mih Kdykoli mám pocit, že to potřebuji (teda nedělám to na veřejnosti, samozřejmě). Nosím malé balení antiperspirantu v kabelce.

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.12 20:30
Sekhmet
1918 příspěvků 1.8.12 09:33

Po zážitku z dnešního rána získala otázka osobní hygieny zcela nový rozměr. Už jsem si skoro zvykla, že někteří lidé „nejsou takoví, aby se koupali dvakrát do tejdna“. Už jsem si skoro zvykla, že někteří lidé se sice (možná) osprchují, ale pak si navlečou propocené a zapáchající oblečení z předchozího dne. Už jsem si skoro zvykla, že někteří lidé nenavštěvují zubaře a zubní kartáček a pasta (a nedejbože dentální hygienista či mezizubní kartáček) jsou pro ně naprosto cizí a neznámé pojmy.
Ovšem „dáma“, která si dnes ráno stoupla v tramvaji zadkem k mému obličeji, mne celé zbývající dvě zastávky nutila rozhodovat se mezi nutnou potřebou vystoupit, než se pozvracím, a lákavou touhou zařvat: „i prostor mezi půlkami je občas nutno umýt“. Vydržela jsem obé, ale „dámu“ jsem si zapsala do paměti. Jestli ji ještě potkám, okamžitě se přesunu hodně daleko od ní.

Dorenika
464 příspěvků 6.1.13 15:54

S tym ze sa niekto poti jevsetko v poriadku ale pot nesrdi!!!
smrdiet zacne len ak je na spinavom tele kde sa mnozia bakterie a ich „vykali“ smrdia to znamena ze sa staci umyvat pravidelne a par krat za den si staci natriet podpazie antibakterialnym gelom problem solved

JazzmineTea
468 příspěvků 15.4.13 17:10

Ahoj, chci se zeptat - máte někdo zkušenosti s krystalem kamence? Já jsem ho teď nově koupila, ale doma se mi všichni smějou :)

Atlacoya
2790 příspěvků 15.4.13 18:46

@JazzmineTea Já a dobré. Pot teče, čili hrozí mokré kruhy na oblečení, ale nic není cítit.

Karoleenah
2322 příspěvků 15.4.13 18:57

@JazzmineTea Já též, otřesné. Cítit jsem teda rozhodně byla, ale nevydržela jsem to používat déle jak tři dny, neb jsem nechtěla riskovat ztrátu přátel, vyloučení ze společnosti a tak.

z_dediny
1120 příspěvků 15.4.13 22:09

@JarkaJar Kolega vegan páchnul nepředstavitelně. Spoustu lidí celozrnná strava nadýmá. Jemu se to snad vylučovalo póry, protože nosil jen přírodní materiály, denně měl čisté tričko, potem nebyl cítit. Co já bych v jeho přítomnosti dala za pach cibule nebo česneku :-)

modra_kocka
903 příspěvků 15.4.13 22:36

@JazzmineTea mám, a skvělé. Používám ho už nějaké 3-4 roky, a nic lepšího neznám. Nejlepší na něm je, že nemá vůbec žádnou vůni, takže není cítit ani oblečení, ale nepřebíjí např. voňavku. Pocení omezuje úplně stejně, jako jakýkoli jiný antiperspirant.

JazzmineTea
468 příspěvků 15.4.13 22:48

Děkuju za vaše zkušenosti. Dnes jsem podnikla pokus, použít pouze na jedno podpaží :) Řekla bych, že je to opravdu srovnatelné s dobrým deodorantem (ne s perspirantem, ale ten jsem chtěla stejně omezit na nejhorčejší letní dny). Ještě jednou dík a deodorantům hlavně v MHD zdar!!

TulaJ
254 příspěvků 16.4.13 15:58

@JazzmineTea no ja len - chemicky je kamenec síran draselno-hlinitý, t.j. ten obávaný „hliník“ tam je…Teda výhodu by som videla v tom, že nemá vôňu, t. j. nebije sa s voňavkou (to mi dosť vadí), ale inak - neviem.

JazzmineTea
468 příspěvků 17.4.13 11:25

@TulaJ …a sakra :)

Roseline
2319 příspěvků 9.5.13 15:47
Rexona Maximum Protection

Asi rok jsem používala antiperspiranty Garnier Mineral a byla jsem s nimi spokojená, ale teď se mi z nich začala dělat vyrážka. Takže jsem si dnes koupila nový antiperspirant, Rexona Maximum Protection. Má být prý neobyčejně účinný (ano, přiznávám se, že jsem se nechala zlomit mediální masáží :-) ).
Ale zaujalo mně, že se má používat večer (prý aby se přes noc vstřebal). Myslíte, že bude stačit používat jej ráno? Já bych radši nechala pokožku na noc „volnou“.

Nemesis
504 příspěvků 9.5.13 16:20

Přiznám se, že jsem nepročítala celou diskuzi, jen první stránku, tak nevím jestli se to tu už neřešilo. Ale jak někdo napsal, že se nadměrně potí a proto se sprchuje víckrát denně…
Tak napadlo vás náhodou někoho, že čím víc se budete sprchovat, tím víc se budete potit? Samozřejmě tím neříkám, že by se člověk neměl mýt, to je zase druhý extrém, ale právě i přehnaná hygiena může škodit - třeba právě zvyšovat potivost, protože kůže „nasákne tu vodu“ a pak jí víc vylučuje…a navíc přehnaný mytí škodí tomu ochranýmu filmu co je na kůži a ta se pak snaží co nejvíc to napravovat…a prostě je to všechno propojený :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 10.5.13 14:40

@Roseline Tak co, už máte nějaké první dojmy z té Rexony? Taky o ní přemýšlím a včera jsem narazila na tuhle recenzi , je tam pěkně srovnané, jaké jsou rozdíly při různých způsobech aplikace (ráno, večer, s deodorantem…). Pořád se trochu bojím, aby to už nebylo moc podobné Dricloru, ten už se mi zdá totiž příliš agresivní a já bych ho při svém průměrném pocení raději nikdy nepoužila.

Mylady2
12413 příspěvků 10.5.13 14:52

@Karoleenah to je hezký hodnocení :-) koupím si to. Zas tak drahé to není kdyby něco :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek