Kde se dá ještě koupit deodorant?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Roseline
2319 příspěvků 10.05.13 15:04

@Karoleenah
Hezká recenze, potěšilo mě, že jsem si snad dobře vybrala :-)
Zatím jsem Rexonu nezkoušela, testování nových produktů si vždy nechávám na víkend - až potom je na řadě zátěžový test v běžném provozu :-)

top topic
967 příspěvků 10.05.13 15:10

Vim, kde se deodoranty daji koupit, ale jsem si dost jista, ze to nevi spousta lidi jezdici trasou mhd jako ja! Trcici chlupy z podpazi fakt preziju, ale ten smrad nedam! A to je teprve kveten a nejsou ta nejvetsi vedra, uuuuuuu:-(( A to jsem jeste dnes vyslechla rozhovor dvou postarsich dam na tema jak to mladi prehaneji s hygienou, kazdy den se sprchuji, splachuji po kazdem vycurani, takovych penez vyhozenych…:-D

Mylady2
12413 příspěvků 10.05.13 15:10

@Roseline tý jo to obdivuju:-) když koupim něco nového hnedka to zkouším :-D nemůžu si prostě pomoc. to s emi pak dříve stávalo že jsem třeba měla otevřeno 7 ks řasenek :-D

Roseline
2319 příspěvků 10.05.13 15:20

@Mylady2
Také mám ráda nové věci :-) Ale nové věci jsou nepředvídatelné, nevíte, jak vám sednou. Pokud mi make-up začne flekatět a oxidovat doma po dvou hodinách, je mi jasné, že mezi lidi tak nemůžu. Radši takové věci zjistím v soukromí :-) A vždycky existuje možnost alergické reakce (nejhorší reakce jsem měla kdysi po nějaké vodě z lékárny, kdy jsem měla takové „gumové“ čelo).

real.blond
6688 příspěvků 10.05.13 17:44

Teda! Rexona vypada super, hned pobezim koupit:-) driclor je pro me sileny zabijak, posledne kdyz jsem ho zkousela, mela jsem skoro tyden spalene podpazi.

Mylady2
12413 příspěvků 10.05.13 18:05

Tak už sem si to koupila a k tomu další různé nepotřebnosti co jsem v DM našla…

Mylady2
12413 příspěvků 10.05.13 18:51

Jo a ještě něco k tématu :-D prodavačka v drogerii tak ukrutně smrděla potem :-( evidentně kovářova kobyla chodí bosa…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.13 19:21

@top topic Nechtěla bych navštívit byt, kde se záchod splachuje na povolení! FUJ!

real.blond
6688 příspěvků 10.05.13 20:02

@Mylady2 tak dej pak vedet, jaky je:-) chtela jsem pro nej zajet jeste dneska, ale nakonec jsem sla radsi s pejskem na prochazku:-)

Majka22
332 příspěvků 10.05.13 20:13
@Karoleenah píše:
@Roseline Tak co, už máte nějaké první dojmy z té Rexony? Taky o ní přemýšlím a včera jsem narazila na tuhle recenzi , je tam pěkně srovnané, jaké jsou rozdíly při různých způsobech aplikace (ráno, večer, s deodorantem…). Pořád se trochu bojím, aby to už nebylo moc podobné Dricloru, ten už se mi zdá totiž příliš agresivní a já bych ho při svém průměrném pocení raději nikdy nepoužila.

Dricloru podobná rozhodně není, nemá prakticky žádný účinek, max. srovnatelný s běžným antiperspirantem (u mě osobně dokonce horší účinek než běžný antiperspirant, i při maximalizovaném použití) Jen převoněná reklama. Bohužel jsem se také dala nachytat. Raději doporučuji jeho verzi od „sousedů“. Jmenuje se Sure, je účinnější a řekla bych i šetrnější. Ale mezi nejlepší antiperspiranty také nepatří (mám v tomto směru asi moc vysoké nároky) Nevím, zda kromě mého okolí, kamarádek a známých si všiml i někdo zde, že účinnost antiperspirantů pro východní trhy je poněkud nižší :( (Lepší kousky se přestaly pro jistotu vyrábět úplně) Zpočátku jsem tento trend považovala za subjektivní dojem, ale vzhledem ke stejným pocitům lidí z okolí, si to už nemyslím (a hlavně vzhledem k rozdílnému složení).

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 12.05.13 07:58

Také není špatné nabrat do úst trochu slivovice a prsknout do podpaždí.

Roseline
2319 příspěvků 13.05.13 21:34
Rexona Maximum Protection

První dojmy jsou velmi dobré. Ani jsem nečekala, že se mi bude tato Rexona tolik zamlouvat.

Takže tady jsou moje postřehy (mám Sensitive Dry)

• Vyhovuje mi krémová konzistence. Nikdy jsem se „nesžila“ ani se sprejem, ani s tuhým nebo kuličkovým deodorantem.
  • Nedělá fleky (ani na černém oblečení.
  • Má velmi pronikavou vůni. Cítila jsem ji i večer. Nevím, jak moc ji vnímá okolí (musím se zeptat :-) ). Pro někoho to může být mínus.
  • Zatím jsem ji použila vždy ráno a byla účinná až do večera.
  • Postřeh po 5km běhu: pot vůbec nebyl cítit! A to jsem deo použila ráno a běžela večer.

Po krátkém testování mě nadchla. Zatím mi přijde mnohem lepší než jiné deodoranty, co jsem vyzkoušela. Uvidím, jak si povede v letních měsících.
Ale pokud hledáte nový deo, rozhodně doporučuji tuhle Rexonu za 150,– Kč zkusit.

MP MS61
124 příspěvků 13.05.13 22:42
@BEZDOMOVEC píše:
Také není špatné nabrat do úst trochu slivovice a prsknout do podpaždí.

Takové nehorázné plýtvání kvalitním truňkem. Fuj! :-) Stačí trošku popít a problém je každopádně vyřešen. Po nějaké době je smradová rezistence absolutní.

M.

Vipera
225 příspěvků 15.06.13 19:50

Dnes jsem objevila reklamu na Perspirex , máte s ním někdo zkušenosti?

Moir
2212 příspěvků 19.06.13 09:26

@Vipera mám, funguje stejně jako Driclor (a nejspíš má i velmi podobné složení)

jaruska.80
3 příspěvky 31.10.15 22:40

Já musím říct že mi nejvíce pomáhá chytrá houba biodeur jako takový zásyp do bot. Je píšou antimykotikum, ale na přírodní bázi, tudíý to nevadí když človék plíseň nemá a mě to opravdu pomohlo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek