Kde sehnat...?

Fotoalbum tématu (145) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
radmila.k
172 příspěvků 1.1.20 23:29

@MorusRubra Taky mi to jeden batoh dělal. Ničím jsem nepodlepovala. Ramínka byla v horní části našitá daleko od sebe a klouzala dolů. Naštěstí to byly popruhy, které šly rozpojit. Tak jsem to udělala a spojila je do kříže. Pomohlo to.

KarelStejskal
4 příspěvky 10.12.20 06:58

Ahoj, nevíte co je to za látku toho roláku co má tady Beckham? Vypadá to úplně jinak než látky triček/roláků co znám z Peek and Clopenburg třeba.
Ideálně kdybyste věděli, kde to i sehnat. Ale stačí i určit materiál, já už to někde vygooglím :-)
Díky

Na videu to jde vidět lépe než na fotce.
video: https://www.youtube.com/watch?…

Sheba
393 příspěvků 10.12.20 15:15

@KarelStejskal Beckham prý miluje kašmír, ale tenhle rolák mi spíš přijde z kvalitní bavlny. I když takhle přes monitor těžko určit…

MorusRubra
754 příspěvků 18.12.20 18:52

Poraďte, prosím, dobrou voděodolnou řasenku. Kombinace počasí a funění pod rouškou mi rozpouští na očích každou řasenku, dokonce i voděodolnou od Catrice.

Normálně používám Lash Sensational od Maybelline, mají ji i ve voděodolné verzi, máte někdo zkušenost?

marikahr
1055 příspěvků 29.12.20 00:32

@KarelStejskal
asi to už nie je aktuálne, ale Massimo Dutti má roláky príjemného zloženia: bavlna + kašmír + hodváb; možno by to mohla byť alternatíva ;-)

marikahr
1055 příspěvků 29.12.20 00:37

@MorusRubra skuste Sensai 38°C

květušína
813 příspěvků 6.9.21 10:12

Poraďte prosím, kde sehnat nějaké hezké šaty pro družičky ve věku 11 a 14 let. Starší děvčata jsou dost vysoká (170 cm). Určitě ne žádné klasické bílé družičkovské šaty. Chtěla bych nějaké hezké, nemusí být nutně stejné, ale taky aby to nebyl každý pes jiná ves. Nějaké vkusně jednoduché, ale slavnostní.
Ještě to není úplně akutní, zatím se rozhlížím, co je v nabídce. Společenské šaty v půjčovnách, tak to je katastrofa. Prošla jsem klasika weby bon prix, HaM, Lindex, ale je to bída.
Svatba to bude spíše komorní, ale holky by se rády vyparádily, tak jim chci udělat radost.

BeKaa
695 příspěvků 6.9.21 16:54

@květušína Nevím jakou máte představu, já jsem kupovala dceři družičkovské šaty přes společenské šaty Martina. Najdete přes google, odkaz se mi sem kopíruje divně.
Paní majitelka byla milá, poradila mi i ohledně velikosti. Šaty přišly včas a byly pěkné.

květušína
813 příspěvků 8.9.21 08:20

@BeKaa Děkuji za radu. Výběr šatů je tam opravdu veliký. A myslím, že bych si i vybrala, ale nakonec zvítězila praktická stránka. Většina šatů je bez rukávů a nebo s krátkým rukávem a jelikož svatba bude v chladné části roku, byla by jim zima a většinu času by asi měly na šatech nějaký svetřík. Takže nakonec asi nechám ušít (možná trochu kýčovité) dlouhé tylové sukně a k tomu nějaký top nebo body s dlouhým rukávem. Ale děkuji za tip, starší stejně za rok za dva čekají taneční, tak aspoň budu vědět, kam se obrátit.

Judy24
1462 příspěvků 8.9.21 08:51

@květušína Mně přijde dlouhodobě, že nejlepší výběr šatů mají v rámci řetězců v Orsay. Jen jsem na to teď rychle koukla a líbí se mi třeba tyto .

BeKaa
695 příspěvků 9.9.21 07:28

@květušína Je pravda, že najít šaty s delším rukávem pro slečny je dost problém. Moje dcera (13) už by mohla nakupovat i v dámském XS, ale problém je řešení vrchního dílu… Myslím, že jste to vyřešila dobře, sukně s hezkým topem bude vypadat pěkně.
PS: Dokud jsme to měli blíž jezdila jsem pro dětské společenské oblečení do Polska, mají mnohem větší výběr, než v ČR.

Josefka
619 příspěvků 27.9.21 12:56

Kde koupit takovou sukni a podobné šaty? Nenapadá vás něco? Míval COS ale nenašla jsem už. Děkuji za radu.

mikrob
422 příspěvků 1.10.21 11:14

@Josefka Kde vzít takové tělo? :-D

Temperance
3527 příspěvků 1.10.21 13:34

@mikrob Ve fotošopu :-P

mikrob
422 příspěvků 2.10.21 10:45

@Temperance Jupí, tak to bude jednoduché :-)

ráďaaa
2 příspěvky 19.1.22 20:37
Kozačky s širším podpatkem

Dají se někde sehnat takovéto vyšší kozačky s širším podpatkem - ne přímo jehla, ale ani ne příliš tlustý? Byly klasicky na lýtka, ale brala bych i kotníkové.

Kamarádka, která je má na fotkách, je prý kdysi potkala v nějakém výprodeji a už je bohužel nemá, takže se ani nemohu podívat na značku :(

Alena-zbr
10 příspěvků 21.1.22 11:42

@ráďaaa Podle fotek bych jako nejpodobnější viděla značku Giaro, model Destroyer. Ale v kamenném obchodě ČR bych řekla nesehnatelné. Jeden čas měli tuhle značku v Mixeru na Smíchově, už je to ale déle. Tak leda eshop.

MP Janka
863 příspěvků 28.1.22 11:09

Hledám už nějakou dobu na internetu a nenacházím úplně podle svých představ.
Chtěla bych propínací pyžamo. Košile, ideálně krátký rukáv, kraťasy. Bavlněné plátno, prostě taková klasika. Když by mi nevadily dlouhé kalhoty, tak seženu, ale kraťasy mi to komplikují.
Doma spím v krátké noční košili ve 14°C, takže v dlouhých kalhotách bych se jinde upekla. Ale když jedeme někam na víkend s přáteli, přespávám u někoho, tak mi pyžamo přijde jako vhodnější volba. Jen se mi nedaří sehnat nějaké podle představ. Tak když byste některá měla tip, budu vděčná.

bao-baba
2342 příspěvků 28.1.22 11:21

@MP Janka Jsem na tom přesně stejně jako vy. Pyžamové kraťasy jsem si na dovolenou koupila v M&S, mají k tomu i tričkové vršky, které není nutné kupovat, nátělník můžete vzít z domácích zásob. Vršek v podobě kabátku s krátkým rukávem jsem bohužel neviděla.

MP Janka
863 příspěvků 28.1.22 13:20

@bao-baba
Díky za zkušenost, asi nakonec tak dopadnu také.

giuliettka
9827 příspěvků 28.1.22 15:00
Jordaan
9664 příspěvků 28.1.22 15:08

@MP Janka

V HM. Kosile ma sice dlouhe rukavy, ale to se da lehce zmenit :-).

ertz
1243 příspěvků 28.1.22 17:36
MP Janka
863 příspěvků 28.1.22 20:06

@giuliettka
M&S dlouhodobě nedostupné, to druhé, no na nějaké pejsky si připadám trošku stará, na doma dobré, ale někam jinam…

@Jordaan @ertz tahle jsem našla, ale já bych chtěla bavlněné plátno a tmavý aspoň spodek.

Jo jsem náročná, ale když kouknu třeba na českého výrobce Luiz, tak dámský dlouhé rukávy, dlouhé nohavice, pánské několik letních modelů s krátkými rukávy a šortkami. Mít ve stejných vzorech dámský střih, vyberu si hned.

giuliettka
9827 příspěvků 28.1.22 21:23
@MP Janka píše:
@giuliettka
M&S dlouhodobě nedostupné, to druhé, no na nějaké pejsky si připadám trošku stará, na doma dobré, ale někam jinam…

Pozrite sa do obchodu, ten M&S má veci čo nie sú na nete väčšinou na predajni. Tie krátke pyžama som tam videla, preto som rovno dala M&S, sú tam aj iné vzory, ale na nete som našla len toto. My tu máme len taký maličký butik od nich, ale majú toho hodně, u Vás v Prahe bude toho ovela viac.

Stránka:  « Předchozí 1 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek