Kde sehnat jarní boty, které vydrží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy Liu
26 příspěvků 09.04.18 14:34
Kde sehnat jarní boty, které vydrží?

Chodím po obchodech s botami, prohlížím jarní kolekce a už mi z toho jde hlava kolem =/ Koupila jsem si jedny vzdušné tenisky a do 2 týdnů se mi rozpadly.

Navíc se dost oteplilo a je na čase zase vytáhnout šaty, což je samozřejmě ideální příležitost je koupi letních botiček právě k šatům.

Máte nějaký tip, jak se nespálit, popř. přímo kam zajít? Byla bych raději za nějaké kvalitnější boty, Deichmannu a podobně se vyhýbám obloukem.

Nestojím o spam, ale o relevantní zkušenosti. Díky moc :)

Reklama

Reklama

Reakce:

joohana7
11 příspěvků 09.04.18 21:31

Tamaris, Ecco, Gabor, Geox

zelwice
18 příspěvků 11.04.18 23:43

Tamaris a Gino Rossi.

Lucy Liu
26 příspěvků 16.04.18 16:52

Moc děkuji, půjdu se podívat :) Už mě unavuje, jak se „módní obuv“ rozpadne do 3 měsíců =/

BarcaAri
587 příspěvků 16.04.18 19:59

Tamaris, Clarks, Geox, Gino Rossi jine znacky uz temer nekupuji.

Denca-17
9 příspěvků 19.04.18 10:44

Doručuji boty Ecco, jsou sice drahé (aspoň já cenu kolem 3000 považuji za drahou) ale jsou nesrmíně pohodlné a opravdu vydrží.. jedny už mám třeba dva roky a stále není sedřené ani logo a číslo velikosti na podrážce.. a to je nosím v jednom kuse. Dohromady mám od nich troje boty a fakt vydrží, žádné mě nezklamali, nejen jarní..

Jindrason
281 příspěvků 25.04.18 12:43

A nebo na Heuréku bych koukl. Tam budou nějaký „best sellery“

megusa
403 příspěvků 25.04.18 13:16

@Jindrason a co hodinky? ty jste tam našel?

(jestli je tohle vaše předhazování heuréky a googlu vtip, tak si asi sedím na vedení..)

giuliettka
1410 příspěvků 25.04.18 16:52

@megusa Mne skor pripadá ako vtip otázka @Lucy Liu. A vlastne aj tie odpovede, kde ľudia píšu značky. A ona ešte poďakuje za tip na bežné značky vo všetkých obchodoch. Celkom parodia je toto vlákno, mne ako jediná normálna odpoveď pripadá práve ten sarkazmus od @Jindrason . A aby som nebola ot, tak Manolo Blahnik.

megusa
403 příspěvků 25.04.18 17:31

@giuliettka ale jo.. otázka i odpovědi jsou vtipný.. jen tahle @Jindrason univerzální rada na všechno mi připadá už ohraná..
to by se pak člověk nemohl zeptat na nic.. a měl jen googlit..

giuliettka
1410 příspěvků 25.04.18 17:50

@megusa Ale mohol, len by to chcelo tak nejak konkretnejšie a „normálnejšie“.

@Lucy Liu píše:
Chodím po obchodech s botami, prohlížím jarní kolekce a už mi z toho jde hlava kolem =/ Koupila jsem si jedny vzdušné tenisky a do 2 týdnů se mi rozpadly.

Fakt vás po tomto nenapadlo, že vymenovávanie tých značiek je o ničom? Čo ak tie vzdušné tenisky boli Tamaris? :-D
A vobec mňa by strašne zaujímalo čo sú to vzdušné tenisky. Asi idem použiť UTFG. :-D

Lucy Liu
26 příspěvků 29.05.18 08:42

@giuliettka @megusa
Hm, myslela jsem, že zvěsti o lidech na Módním pekle jsou jen pomluvy, ale očividně je to pravda xD
Zajímaly mě konkrétní zkušenosti. V každém obchodě vám samozřejmě poví, že jejich boty jsou nejlepší a přežijou i vaše vnoučata…eh

Doufala jsem, že se tu najde někdo, kdo mi napíše konkrétní zkušenost - „boty tu a tu jsou vyhozené peníze, hned se rozpadnou, ale tady mi vydrží třeba i rok…“

Normální odpověď bez sarkasmu a urážek mé inteligence bych tu zřejmě čekala marně.

Ať žije všemocný internet, kde je za klávesnicí každý borec a mistr světa.

Jestli vám to ale přináší radost, pak vám přeji příjemnou zábavu a spoustu „krásných“ promrhaných hodin urážením a vysmíváním se ostatním…

Enjoy <3

dagino
686 příspěvků 29.05.18 10:19

@Lucy Liu Ja vám môžem poradiť jedine miestnych výrobcov obuvi vo Florencii. Kvalitná koža, nadčasový design. Dámske boty, kde móda je rýchlejšia ako výroba, sa asi neoplatí vyrábať vo vysokej kvalite, ak tak za rok stratia módnu hodnotu. Vítajte v modernej spotrebnej spoločnosti.

Lucy Liu
26 příspěvků 31.05.18 12:26

@dagino
Těší mě, že se tu najdou i lidé, kteří se mnou budou normálně diskutovat a napíšou svůj názor bez rýpavých komentů :) Nějak se s moderní spotřební společností stále nemůžu smířit. Začnu chodit na boso a bude klid :)

vlm
3909 příspěvků 31.05.18 20:46

@Lucy Liu naboso - bez ponožek, bosá - bez bot

marikahr
604 příspěvků 01.06.18 06:14

@Lucy Liu
Neviem aky typ „boticek“ zhanate
Ale odporucam pozerat sa po kozenych!
Urcite by som neplytvala energiou na diskusie s predavackou, ci topanky vydrzia! Predavacka je platena od toho, kolko preda, takze vam vychvali vsetko…
Radsej sa opytajte na postup pri reklamacii ;-)

Jirkátor
1553 příspěvků 01.06.18 07:42

Záleží kolik do nich chcete investovat. Je jasné, že boty od vietnamců či od Deichmanna za pár stovek asi nebudou to co hledáte. Neodsuzuji tím ale lidi, kteří zde nakupují, pro matku se dvěma dětma a příjmem pod 15 tisíc měsíčně, je to asi jediné řešení. Také věřím, že boty od Blahnika a podobných vydrží skutečně dlouho, ale ne pro každého je jejich cena přístupná. Ale třeba od výrobců jako Vagabond nebo Tamaris se dají už kvalitní boty koupit. Stojí od, řekněme, 1400,– výš a jsou téměř vždy vyrobené z kůže. Prodloužit jejich život lze i vhodnou péčí o ně.

Reklama

Váš příspěvek

Elsa Schiaparelli se otáčí v hrobě. Její odkaz pošlapali na přehlídce plameňáci!

V roce 2014 módní návrhář Marco Zanini oživil značku Schiaparelli... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama