Kde sehnat kování na motýlek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ludwajs
2 příspěvky 7.1.13 23:04
Kde sehnat kování na motýlek

Dobrý den,

Mám dotaz potřebuji sehnat kování co jsou v motýlích co se prodávají. Nevím kde to u nás v ČR sehnat. Nejlépe kde se to dá v Praze sehnat. Rozbil se mi motýlek a chtěl bych si ho opravit a nechce se mi kupovat nový a z něj to vyndávat. Všechno co je na fotkách sháním. Děkuji moc za odpovědi. Přikládám fotografie.

Reakce:
Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 23:13

V praze na zličíně je obchod se šátkama, prodávají tam normálně čisté vázanky na motýlky a další propriety k tomu, zkuste se zeptat tam

Ludwajs
2 příspěvky 7.1.13 23:16

A to je v nákupním centru nebo někde mimo? Náhodou název obchodu?

ccci
51 příspěvků 7.1.13 23:20

Myslím, že @Maravelo má na mysli Tie Rack, je u prostředního východu z Metropole, jak je to patro s multikinem. Pokud ne, tak je to další tip :-)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 23:32

Jojo, to je ono, díky ccci za upřesnění :-)

Luara
138 příspěvků 7.1.13 23:39

Neměli by to mít i v galanteriích? Babička tohle měla mezi knoflíkama a já vždycky bádala, nač je to dobré. Děkuji za objasnění!

Mylady2
12413 příspěvků 8.1.13 00:03

Tie rack je i na příkopě v Myslbeku…není třeba jezdit na „konec světa“;-)

llolla
2102 příspěvků 8.1.13 07:50

Osobni zkusenost nemam (tzn. nevim, jestli to tam budou mit), ale zkusila bych galanterie, viz. diskuse Dobra galanterie v Pze

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.13 18:38

Na toto bych se zeptal v Kutilovi. Mají tam různá kování a udělátka. Obchody mají Florenc (naproti vchodu do metra B/C) a pak Újezd kousek od Vetešnictví.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek