Kde sehnat opravdu teplé zimní boty?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Curlygirl
1901 příspěvků 7.11.12 16:49

:-) tyhle boty úplně miluju a mám nejedny :-) „pro esesačku“ - kolega jim tak vždycky říká :-)

@Jiná Realita píše:takové ty strašné placaté jezdecké kozačky, které vypadají buď jako gumáky nebo holiny pro esesačku, se mi totiž prostě nelíbí :(
Edith4B
492 příspěvků 7.11.12 17:01

Já se zakoukala do těchto http://ccc.eu/…g/all/306198

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.11.12 17:15

@Edith4B
Skoro můj sen, až na tu cetku na patě :-) a nejistotu vyteplení.

Canavi
227 příspěvků 7.11.12 18:37
@Jiná Realita píše: úplně jednoduché, hladké, jednobarevné, na klínku, na zip a po kolena. podle mě je to naprostý základ nabídky, bohužel výrobci mají jiný názor

Uvnitř kožíšek a v jiné než černé barvě :-) Kde se botičky touláte?!
Asi zas strávím zimu v hnusně vypadajících, leč funkčních kozačkách :-( Jen doufám, že se mi nerozpadnou.

Edith4B
492 příspěvků 7.11.12 18:57

Cetka na patě to sice opravdu lehce kazí, ale pro mě osobně ne natolik abych je pustila z hlavy :-)Barva je podle mých představ a vyteplení-do lehkých mrazů vezmu teplejší punčocháče nebo ponožky a když bude 30 pod nulou, uložím se k zimnímu spánku…:-))

Gorilka
1155 příspěvků 7.11.12 19:08

Rabbit-Heart: myslíš něco takového?
http://album. jabbim. cz/gorila@dione.zcu.cz/shoes/2011-10-23/20111129_IMG_7667-first. jpg. jabbim. cz/gorila@dione.zcu.cz/shoes/2011-10-23/20111129_IMG_7667-first. jpg

Jinak souhlasím s GreatSusan, elegantní boty s kožíškem jsou (pro některé lidi) utopie. I když jsou kozačky na obrázku výše výrazně zatepleny než běžné kozačky, mají silnější podrážku, stejně mě je nich při -20 zima ;-)

Gorilka
1155 příspěvků 7.11.12 19:09

Kampak zmizel obrázek?!?

http://album.jabbim.cz/…67-first.jpg

Kozačky
Obrázek

Příspěvek upraven 07.11.12 v 20:43

Rabbit-Heart
644 příspěvků 7.11.12 19:27

@Jiná Realita Esesácké holínkoidní kozačky jsou super :) Akorát málokde mají dostatečně elegantní na to, abych si je mohla vzít třeba k pouzdrové sukni a nevypadala jak blázen :D Jinak ty, co vkládala @Edith4B, vypadají hezky, až se dostanu do CCC, tak je obhlídnu.
@Gorilka Nějak to nefunguje :(

Edith4B
492 příspěvků 7.11.12 19:39

Ještě dodám, že jsem si v září koupila v CCC tyto http://ccc.eu/…g/all/305472 a nosím je strašně ráda. Ty kozačky jsou vlastně skoro stejné a definitivně jsem se rozhodla, že bez nich nemůžu žít :-)

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 19:50

Vyražte do Německa. Pod tři tisíce se tam dají koupit slušné vyteplené kozačky a dokonce i na podpatku. V Čechách už jsem to vzdala, bohužel.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 20:03

@MP Meri
pod 3 tisice? Trochu bych pritlacila :-D

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 20:04

Jinak když jsem sháněla v Německu zimní boty já, zažila jsem zklamání roku. V jednom obchodě jsem zahlédla tyhle boty, zdálky se mi hrozně líbily, ta hnědá měla krásně příjemný čokoládový odstín, no už jsem se k nim hrnula a ze zvyku hned rozepínám, kontroluju materiál a přítomnost kožíšku. Byly kožené, vnitřek z ovčí vlny, ÚŽASNĚ pohodlné, no už jsem byla málem v rajském opojení… no, ale pak jsem si teprve všimla, ze mají tu ošklivou gumovou podrážku a gumový podpatek. PROČ? Proč to teď všem botám dělají? To těm prodejcům ještě nikdo neřekl, že je to HNUSNÝ??? Ach jo.
Jo a jinak - jsou to boty značky UGG;)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 20:10

@MP Meri
Ugg to dela skoro u vsech bot, je to proste jejich styl. Btw. ty pod 3 tisice urcite nestaly…

Příspěvek upraven 07.11.12 v 20:19

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 20:18

Pro vazne zajemce - jmenuji se Josie a stoji milych 369 euro.

http://www. amazon. de/UGG-Josie-3214-Stiefel-Chestnut/dp/B0056RK7UA/ref=sr1_66?s=shoes&ie=UTF8&qid=1352316402&sr=1-66

Jinak se ale u Ugg skutecne nechaji najit slusne i relativne elegantni kozacky s koziskem, problematicka (velmi) je jen jejich cena :-)

Příspěvek upraven 07.11.12 v 20:29

marca
450 příspěvků 7.11.12 20:18

Nyní je v CCC dost bot s kožíškem, ale mají tak hrozně vysoký podpatek, že bych na tom nevydržela. Pro někoho možná dobrý tip.
Jedny tenčí kozačky už mám (Geox), teplo v nich zrovna není, ale řeším to ponožkama ze smartwool nebo nadkolenkama.

Mám jinou otázku, myslíte že k pouzdrové sukni kousek pod kolena se hodí vysoké kozačky?

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 20:29

Ne, ty ne, stály myslím 150 euro, ale nechci mystifikovat, nepamatuji se přesně.

Do tří tisíc se ale myslím dají v Německu pořídit boty slušné - rozumějte, ne že by u nás nedaly, ale ta nabídka trochu pokulhává.
Já při shánění podzimních a zimních bot prolezla nákupáky doslova na obou stranách hranice a musím říct, že ve mnou zvolené cenové relaci a kvalitě (2-3 tis., kůže), prostě v nabídce jednoznačně vedou bohužel Němci. (a navrch pokud už narazíte na model, který máme i v Čechách, je v N. často levnější - některé modely Salamander, Tamaris, atd., ale nemůžu to říct samozřejmě úplně obecně, záleží i na kurzu, akcích atd.)

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 20:32
@GreatSusan píše:
Pro vazne zajemce - jmenuji se Josie a stoji milych 369 euro.

http://www. amazon. de/UGG-Josie-3214-Stiefel-Chestnut/dp/B0056RK7UA/ref=sr1_66?s=shoes&ie=UTF8&qid=1352316402&sr=1-66

Jinak se ale u Ugg skutecne nechaji najit slusne i relativne elegantni kozacky s koziskem, problematicka (velmi) je jen jejich cena :-)

Příspěvek upraven 07.11.12 v 20:29

Jsou dvě možnosti:

1. Byl to levný fejk, ale kožený /kůži ještě poznám/ a mooc pohodlný:)
  2. Měla jsem z té čokoládové kůže takovou vlčí mlhu, že jsem si tu cenovku přečetla asi naruby:)
Canavi
227 příspěvků 7.11.12 20:35
@MP Meri píše:
V jednom obchodě jsem zahlédla tyhle boty, zdálky se mi hrozně líbily, ta hnědá měla krásně příjemný čokoládový odstín,Byly kožené, vnitřek z ovčí vlny, ÚŽASNĚ pohodlné, no už jsem byla málem v rajském opojení… no, ale pak jsem si teprve všimla, ze mají tu ošklivou gumovou podrážku a gumový podpatek.
Jo a jinak - jsou to boty značky UGG;)

Kolik ten zázrak stojí?
Vzhledem k tomu, že tam, kde se pohybuji, je převážně vyštěrkovaný terén, tak oceňuji podpatky, které se neodírají.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 7.11.12 20:43
@top topic píše:
Co tyhle?

http://www.botyvs.cz/detail.php?…

Mně se nelíbí ta podrážka, jinak by ušly.

proč nemají mou velikost?:-(( jedny Caprice (ke kotníkům) už mám, líbivé zrovna nejsou (na obrázku na netu vypadaly že budou, pak jsem je chtěla vrátit, nakonec jsem si je nechala:-) spokojenost, teplo, trvanlivé.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 20:44

@MP Meri
No, poridit se daji. Souhlasim s tim, ze je tu vetsi vyber, nez v Cechach, to rozhodne (nevim jak oproti Praze, ale oproti mensim mestum urcite). Je taky pravda, ze tu za stejne penize dostanete casto lepsi kvalitu. Ale se 3 tisici korun (tj. ca. 120 euro) jste pri vyberu vysokych zimnich bot opravdu na te spodni hranici, rekla bych ale, ze za ne dostanete lepsi boty, nez v Cechach. Kvalitni, kozene, site boty, ktere k necemu vypadaji zacinaji bohuzel trochu vys… Nemyslim to nejak zle, ale nema smysl delat si iluze, ze v Nemecku je zas tak o moc levneji, kvalitni veci jsou drahe vsude.

Gorilka
1155 příspěvků 7.11.12 20:47
@Gorilka Nějak to nefunguje :(

Mrkni se na můj původní přípspěvek…

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 21:20

@GreatSusan Souhlasím se vším. Bohužel 3 tis. jsou strop mých stropů, takže o zbytku si můžu dál jen dělat sladké iluze:)
Můj původní „pokyn“ vyrazit do Německa byl založený čistě na pozitivní zkušenosti se širší nabídkou. U nás už jsem to vzdala, což mě osobně opravdu mrzí, protože nenávidím nakupování a o to víc se mi protiví kvůli tomu někam cestovat.

Vipera
225 příspěvků 7.11.12 21:30
@Jiná Realita píše: :-D jejda, a já bych potřebovala taky přesně takové, jako zakladatelka tématu, a navíc ještě na klínku…utopie. hledám už několik let. … úplně jednoduché, hladké, jednobarevné, na klínku, na zip a po kolena.

Tak téměř takové mám z Riekeru, kupované loni. Ať se na Rieker tváří kdokoliv jakkoliv, tak mám šedé kozačky, zvenku nubuk, uprostřed membrána, vevnitř beránek, ve kterých je mi při nule HORKO. Mají klínek asi 5cm a podrážku antiskluzovou, takže chození na náledí v pohodě. Jediná moucha, kterou maj, je to, že ten beránek zatím pouští chlupy, takže přes punčocháče nosím ještě tenké ponožky speciálně vyčleněné pro tyto účely…

PreppyGirl
27 příspěvků 7.11.12 21:47

Predpokladam, ze vase pozadavky na boty to nesplni, ale uz 2 roky jsem majitelkou originalnich EMU shoes (ano, druhy vyrobce po UGG. ano, vim, ze se tu proti nim vede vlna kritiky, ale jsou TEPLE a hodne) a nemenila bych, zvlast, kdyz jsou takove ty supermrazy.

m.amar
124 příspěvků 7.11.12 22:01
@Curlygirl píše: :-) tyhle boty úplně miluju a mám nejedny :-) „pro esesačku“ - kolega jim tak vždycky říká :-)

Ha ha, já je mám taky a k tomu zeleně vojenský kabát, blond vlasy, modrá očka a vystouplé lícní kosti… Často si ze mě dělají legraci, že vypadám jako sekretářka Adolfa Hitlera. Ale co, mně se ty boty líbí :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek