Kde sehnat panskou kosili s prodlouzenym rukavem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetrK77r
6 příspěvků 30.01.18 20:53
Kde sehnat panskou kosili s prodlouzenym rukavem?

Obvykle si panske kosile objednavam pres internet site na miru, protoze potrebuji prodlouzeny rukav. Nedavno jsem prochazel obchody a napr. ve van Graaf meli spoustu peknych kosil ve vyprodeji. Vsechny ale na sobe meli uvedenou pouze velikost bez dalsich podrobnosti, nikde jsem nenasel nic s prodlouzenym rukavem. Nevim, jestli jsem treba jen malo hledal? Nebo nemate tip na nejake konfekcni obchody, kde se prodlouzene rukavy daji bez problemu sehnat?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jordaan
8099 příspěvků 30.01.18 22:04

@PetrK77r

Eterna dela prodlouzene velikosti. Peek & Cloppenburg ma svoji domaci znacku Jake's, ta je ma taky.

benyka
6215 příspěvků 03.02.18 01:17

Manžel, vysoký 2 m, v posledních letech kupuje košile Seidensticker (spíš klasické). Ale v ČR jsou jen dvě kamenné prodejny, v Praze a v Hatích. Jinak hledat v dnešních prodejnách prodloužené velikosti vlastními silami je marnost nad marnost. Doporučuji požádat o součinnost personál, protože normální zákazník se v tom jejich nesystému nevyzná.

kozakm
2 příspěvky 04.02.18 23:32

Charles Tyrwhitt umi rukavy v ruznych delkach dokonce i po pul palci…

Bender1
131 příspěvků 08.02.18 00:19

Zkoušel jste T. M. Lewin?

lukinohk
51 příspěvků 17.04.18 12:47

Různě dlouhé rukávy mají spíš anglické značky košil - zmiňované Charles Tyrwhitt, T. M. Lewin nebo Marks and Spencer.

Blažek má 1 prodlouženou velikost, ale pro chlapa nad 190-195cm už je to podle mě taky málo.

dajakbol
38 příspěvků 01.05.18 10:49

Prodloužené rukávy (73 cm od ramenního švu) dělá i Olymp, kupuji si je v jednom obchodě v Popradě na náměstí, ale to Vám asi nepomůže. Co jsem se dočetl v jiné diskuzi, měli by je mít v Domu módy a ve Van Graafu. Ještě… Tady https://www.kosile24.cz/…uzeny-rukav/ se píše, že prodloužený rukáv košil Olymp měří 69 cm. Já naměřil 73 a myslím, že ještě vidím, kde je ramenní šev a kde konec rukávu.

Reklama

Váš příspěvek

Konečně máme bibli módy. Vogue ode dneška na stáncích!

První československé vydání časopisu Vogue je na světě! Jeho... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek

Reklama