Kde sehnat panskou kosili s prodlouzenym rukavem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetrK77r
4 příspěvky 30.01.18 20:53
Kde sehnat panskou kosili s prodlouzenym rukavem?

Obvykle si panske kosile objednavam pres internet site na miru, protoze potrebuji prodlouzeny rukav. Nedavno jsem prochazel obchody a napr. ve van Graaf meli spoustu peknych kosil ve vyprodeji. Vsechny ale na sobe meli uvedenou pouze velikost bez dalsich podrobnosti, nikde jsem nenasel nic s prodlouzenym rukavem. Nevim, jestli jsem treba jen malo hledal? Nebo nemate tip na nejake konfekcni obchody, kde se prodlouzene rukavy daji bez problemu sehnat?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jordaan
7581 příspěvků 30.01.18 22:04

@PetrK77r

Eterna dela prodlouzene velikosti. Peek & Cloppenburg ma svoji domaci znacku Jake's, ta je ma taky.

benyka
5649 příspěvků 03.02.18 01:17

Manžel, vysoký 2 m, v posledních letech kupuje košile Seidensticker (spíš klasické). Ale v ČR jsou jen dvě kamenné prodejny, v Praze a v Hatích. Jinak hledat v dnešních prodejnách prodloužené velikosti vlastními silami je marnost nad marnost. Doporučuji požádat o součinnost personál, protože normální zákazník se v tom jejich nesystému nevyzná.

kozakm
2 příspěvky 04.02.18 23:32

Charles Tyrwhitt umi rukavy v ruznych delkach dokonce i po pul palci…

Bender1
128 příspěvků 08.02.18 00:19

Zkoušel jste T. M. Lewin?

Reklama

Váš příspěvek

Ikonický kabát z filmu Matrix zažívá comeback v módním průmyslu

Během Fashion weeků se vyrojí asi nejvíce módních trendů za rok.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Lucie van Koten: Miluju čistě ženské linie a meziválečnou eleganci

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na svém blogu Lucie van Koten píše o přírodní kosmetice, cestování,... Celý článek

Reklama