Kde sehnat pánskou vestu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Tissie
2 příspěvky 14.01.13 23:23
Kde sehnat pánskou vestu?

Zdravím,
měla bych takový dotaz. Přítel shání na maturitní ples společenskou vestu, která by se dala nosit samostatně - tudíž ne tu krátkou ke klasickým oblekům. Nedaří se sehnat nějakou, která by nebyla krátká, beztvará a nudná. Nemáte nějaký tip, kde by se dala taková pěkná moderní vesta sehnat za rozumnější cenu?
Děkuji předem za odpovědi :)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
modra_kocka
903 příspěvků 15.01.13 01:15

Nějak si pod výrazem „ne krátká jako k oblekům společenská vesta, která by se dala nosit samostatně“ neumím nic představit. Jak by něco takového mělo vypadat?
Obecně sehnat pánskou vzorovanou společenskou vestu není zas takový problém. Třeba ve svatebních salonech, u krejčích (ve smyslu nechat ušít), na netu… Stačí zadat do googlu „pánská společenská vesta“ nebo „pánská společenská vzorovaná vesta“.
Kde přítel hledal a v jakém městě ji shání?

 
chekotay
410 příspěvků 16.01.13 09:46

Vesta na maturitní ples, která se dá nosit samostatně? Jedině nechat si ušít na zakázku. Je to levné, rychlé, stačí jedno měření a může ji mít laděnou přímo k šatům partnerky/k vlas­tnímu obleku.
V čem je problém: Vesta k třídílnému obleku má zadní díl jen z podšívkoviny, aby dobře větral a člověk se nepotil na zádech. Nepočítá se - dle etiky není přípustné - če muž svlékne sako a bude pobíhat jen v oblekové vestě.
Druhá kategorie jsou pak vesty šité celé ze svrchní látky, které se eventuálně namísto saka nosit dají. Ale jsou méně časté.
Každopádně délka vesty je jasně daná, je to od ramen po opasek, výš ani níž jít nemůže. :)

 
Tissie
2 příspěvky 16.01.13 10:22

Děkuju za všechny rady :)

 
Dahllie
2222 příspěvků 17.02.16 17:48

Oživuji téma. Potřebovala bych poradit. Muž by chtěl vestu ke košili na denní nošení. Jenže nechce pleteninu. Představuje si prý něco „látkového na zapínání“. A já si nevím rady, nechci, aby vypadal jak pingl z hospody.

 
Kokoska1  14.09.16 21:53

.


Reklama

 Váš příspěvek

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama