Kde sehnat pánský kabát/parku malé velikosti?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZekyHunter
1 příspěvek 5.10.19 19:16
Kde sehnat pánský kabát/parku malé velikosti?

Zdá se mi, jako by se pánské S neustále zvětšovalo. Je to tím, že neustále narůstá počet obézních lidí nebo se mi to jen zdá?
Snažím se už dva týdny sehnat co nejobyčejnější pánský kabát nebo parku, nejlépe alespoň s 50% vlny nebo jiného kvalitnějšího materiálu, ale marně. Všechno se šije obrovské a plandavé jako by to bylo v módě.
Možná je to tím, že měřím jen 165 cm a vážím 55 kg, když už najdu něco jako „jó, to by docela šlo“ tak je mi to hrozně velké. V dětském jsem také hledal, ale tam zase nejsou k nalezení žádné „obyčejné“ střihy.
Napadlo mě, že bych si nechal nějakou parku ušít na míru, ale nemám s tím vůbec žádné zkušenosti, případně sehnat v sekáči nějaký menší kousek a ten nechat zkrátit nebo přešít apod. Ale nejsem si jistý, jestli to jde a jestli se to vůbec vyplatí, jestli už není lepší rovnou si to nechat ušít na míru.
Nemáte jakýkoliv tip, jak bych tuhle situaci mohl vyřešit? Nejlépe, kdybych se vešel do 7 tisíc, pokud je to reálné. Budu moc rád za jakoukoliv radu.

PS. hledal jsem podobné téma lupou, ale nenašel jsem. Pokud někdo ví o tom, že by se tu podobný problém řešil už dříve, napište mi prosím.

Felix

Reakce:
Lucelle
331 příspěvků 10.10.19 18:38

Co tento? 75% vlny a podle toho, co píšou, by Vám ta jejich největší chlapecká velikost mohla být…

https://www.massimodutti.com/…8709026.html?…

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek